Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Podkaszarka
Autor Wiadomość
ddmal 

Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 1
Wysłany: 6 Czerwiec 2017, 18:53   Podkaszarka

Cześć,

Jako, że moja obecna podkaszarka odmówiła posłuszeństwa zmuszony zostałem do kupna nowej. I tu pojawia sie problem...potrzebuję czegoś stosunkowo mocnego, ale też taniego (koszenie raz w tygodniu).

Na allegro (z uwagi na cenę) znalazłem następujące modele:
- JOHN GARDENER GEKO GAZELA / MOC 6,0 KM
- M-KS-520H 5,2KM
- KOSA SPALINOWA DEMON RQ580

Mam świadomość, ze to raczej niska półka:).
Da się coś z tego w ogóle wybrać?
 
leszek41 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 193
Wysłany: 6 Czerwiec 2017, 20:09   

hehe te najtansze kosy to pieniadze w bloto. i odrazu mowie nie patrz na ich moce :mrgreen: chcesz cos taniego polecam kose vega bc 520 lepszy gaznik i przekladnia. wydatek ok. 500 zl i to ci posluzy moze byc cos od innego importera.ja sprzedaje vege takze poprostu to polecam bo znam ale jesli masz dealera innej firmy tez moze byc oby nie ten tani chlam z netu czy jakis market . pozdrawiam
_________________
Najlepszy towar to ten którym się handluje!!!
 
edek264 

Imię: Tomek
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 221
Skąd: Tarnów
Wysłany: 7 Czerwiec 2017, 05:43   

raz w tygodniu to juz takie wieksze nieco koszenie, wiesz zawsze mozesz zaryzykowac demona czy cos podobnego ale to juz twoja sprawa.
_________________
Agroma Bizon 23c - kosa
Spear & Jackson (Einhell) - piła
 
Santi 
Santi

Dołączył: 06 Sty 2017
Posty: 7
Wysłany: 20 Lipiec 2017, 19:47   

U mnie taka podkaszarka elektryczna sprawdza się na małym trawniczku przed domem. W ogrodzie zdecydowanie lepiej postawić na kosiarkę - podkaszarki często nie ogarniają większych przestrzeni.
 
Tomek99 

Dołączył: 26 Cze 2017
Posty: 3
Wysłany: 27 Lipiec 2017, 12:38   

Ja chciałem kupić w Castoramie coś takiego:
https://www.castorama.pl/...cm.html#product
bo miałem (mam jeszcze) wcześniejszą wersję z silnikiem 750W, fajnie kosi (jest na chodzie), ale bez szelek,
ale że tej (1000W) był tylko egzemplarz wystawowy, to kupiłem bardzo podobny model:
https://www.castorama.pl/...00-w-42-cm.html za 248zł (też z szelkami) i działa super.
Na przedłużaczu 40m (szpula 3x1,5mm2)+~15m 1mm2 dała radę nawet końcówkom gałązek jeżyn (na żyłce 1,6mm, bo jest też w zestawie tarcza)...
Jedyny mały minus, to nie podejdzie się za blisko pod rozłożyste rośliny, bo osłona żyłki jest dość duża,
no i tradycyjny minus elektrycznego sprzętu: trochę plącze się przewód (za to prawie bezobsługowa: nic nie trzeba dolewać, czyścić gaźników itp, jedynie umycie resztek trawy)...

BTW: obie powyższe mają głowicę z automatycznym dozowaniem żyłki (wersja 750W, ręczne - wymagane zatrzymanie i naciśnięcie przycisku z boku głowicy)


Tomek
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum