Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Stiga Park - a jak nie to co ?
Autor Wiadomość
szpas 

Imię: Andrzej
Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 2
Wysłany: 15 Marzec 2012, 10:23   Stiga Park - a jak nie to co ?

Witam, wiem że częsciowo wątek tematu był poruszany - ale dalej nie wiem co wybrać :?:
Posiadam 1,35 haktara sadu, powierzchnia pola raczej równa, bez wzniesień.
Trawa regularnie koszona.
Chciałbym kupić w tym roku jakiś sprzęt używany - na zakup sprzętu mogę wydać około 3500 - 4000 złotych.
Zastanawiam się nad Stigą Park :?: , ale w serwisie powiedzieli iż bez numeru odczytanego z tabliczki znamionowej nie bedzie możliwe sprowadzenie części - niestety oglądany przeze mnie Park tabliczki nie posiada :cry: . Nie chcę wydawać kasiorki a potem mieć problem z częściami :cry: .
Więc może jakiś inny alternatywny wybór Traktorek MTD ?, lub coś innego - na pewno są osoby które taki sprzęt używają :-D .
Proszę o podpowiedź , pozdrawiam, wszystkich :-D .
_________________
Durnia i bagno omijam z daleka
 
pat 

Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 19
Wysłany: 18 Marzec 2012, 15:10   Re: Stiga Park - a jak nie to co ?

szpas napisał/a:
Witam, wiem że częsciowo wątek tematu był poruszany - ale dalej nie wiem co wybrać :?:
Posiadam 1,35 haktara sadu, powierzchnia pola raczej równa, bez wzniesień.
Trawa regularnie koszona.
Chciałbym kupić w tym roku jakiś sprzęt używany - na zakup sprzętu mogę wydać około 3500 - 4000 złotych.
Zastanawiam się nad Stigą Park :?: , ale w serwisie powiedzieli iż bez numeru odczytanego z tabliczki znamionowej nie bedzie możliwe sprowadzenie części - niestety oglądany przeze mnie Park tabliczki nie posiada :cry: . Nie chcę wydawać kasiorki a potem mieć problem z częściami :cry: .
Więc może jakiś inny alternatywny wybór Traktorek MTD ?, lub coś innego - na pewno są osoby które taki sprzęt używają :-D .
Proszę o podpowiedź , pozdrawiam, wszystkich :-D .

Do 4 tyś poszukaj kosiarki castel-garden jest tania, najlepiej szukać 2cyl 16 km albo więcej, z częściami nigdy nie miałem problemu, wszystkie są dostępne.
Gdyby nie to że noże tnące to mechanizm nie dla mnie sam z chęcią bym dalej korzystał z mojej ale już niebawem nie będzie mi potrzebna.
Ostatnio zmieniony przez pat 18 Marzec 2012, 15:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum