Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Wybór pilarki spalinowej
Autor Wiadomość
Rico 

Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 5
Wysłany: 10 Czerwiec 2015, 16:56   Wybór pilarki spalinowej

Witam!

Brat chciałby zakupić pilarkę spalinową marki Husqvarna do 1500, max 1600zł. Chciałby aby była mocna i dobra do zastosowań takich raczej przydomowych, cięcie mebli, klocków drewna itp. Zastanawialiśmy się nad modelem 435, ale jeśli macie inne propozycje to Piszcie ;) Biorę pod uwagę tylko markę husqvarna, a to dlatego że mam autoryzowanego dealera i za razem serwis kilka km od miejsca zamieszkania. Pilarka ma wystarczyć na długie lata - czyli no wiecie sami ma nie sprawiać problemów itp. Pilarkę jak i kosę o której też stworzyłem zapytanie jedziemy zakupić w piątek, także mam mało czasu na zastanowienie się.

Dzięki i pozdrawiam!
  
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 10 Czerwiec 2015, 18:49   

tak na pewno wystarczy zwłaszcza jak kupisz z plastikowymi wkładkami w środku w cylindrze
autoryzowany serwis : Honda ; Krysiak ; Loncin ; Oleo-mac ;
www.ogrodyaurelii.pl
ogrodyaurelii@gazeta.pl
tel. 660-065-872
 
Rico 

Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 5
Wysłany: 10 Czerwiec 2015, 19:00   

Czyli mam rozumieć, że nie polecasz tej pilarki? To w takim razie co z oferty husqvarna? Z innej firmy nie mam możliwości kupienia, bo tam gdzie chcę kupić nie ma sprzętu z oleo - mac, czy też Hondy.
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 10 Czerwiec 2015, 19:52   

nie wiem nie znam haskiej ale to co do mnie trafia do naprawy to porażka konstrukcyjna nie wspominając o bardzo drogich częściach zamiennych jak nie masz blisko olka to kup stihla a nie haską
autoryzowany serwis : Honda ; Krysiak ; Loncin ; Oleo-mac ;
www.ogrodyaurelii.pl
ogrodyaurelii@gazeta.pl
tel. 660-065-872
 
Rico 

Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 5
Wysłany: 10 Czerwiec 2015, 19:58   

Zawsze myślałem, że Husqvarna to klasa że tak powiem najwyższa ostatnio brat pożyczył model bodajże 445 i był bardzo zadowolony z użytkowania a i opinia tego co ma tą pilarke była dobra nie miał z nią problemów. Stihla mam w swoim mieście ale to i wtedy musiałbym kupić kosę też stihla. No nie wiem jeszcze przemyślę i dzięki za pomoc ;-)
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 11 Czerwiec 2015, 07:03   

Dobrze myślałeś "klasa"ale jedna z niższych,tu serwis może ci się przydać blisko bo możesz być częstym klientem,poszukaj lepiej Solo albo Makity
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
kosiareczka 

Dołączyła: 17 Cze 2015
Posty: 5
Wysłany: 17 Czerwiec 2015, 17:30   

Ja zawsze przed takim wyborem radzę się specjalistów, w necie można poszukać wielu informacji, ale często przez takie czytanie mam więcej wątpliwości i pytań.
 
DlaPilarzy.pl 

Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 25
Wysłany: 11 Wrzesień 2015, 13:01   

Skoro posiadasz 1600zl na zakup pilarki,to zastanów sie także nad kilkoma modelami Stihla,to bardzo dobra i solidna forma,chwalona na wielu forach. Akurat u nas znajdziesz fajne promocje,warto zerknąć.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum