Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: wargo
12 Sierpień 2010, 14:51
Wybór kosiarki traktorka
Autor Wiadomość
Pablo_H 

Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 2
Wysłany: 12 Sierpień 2009, 00:30   Wybór kosiarki traktorka

Proszę o pomoc w wyborze kosiarki traktorka do 7000zł.
Jestem zielony w temacie, do tej pory używałem samobieżnego Bossa z silnikiem Brigssa 5,5km. Koszenie zajmuje około 5-6 godzin, powierzchnia około 30 arów, teren pochyły około 30 stopni. Widziałem w Obi taki sprzęt MTD LG 175 w cenie 7499. Proszę o poradę. Z góry dzięki.
 
zaba 
totalny laik

Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 8
Wysłany: 12 Sierpień 2009, 14:05   

Witam
Ja ostatnio też szukałem i o traktorkach MTD naczytałem się wiele złych opini. Sam nigdy nie używałem więc mogę się mylić. Moja wiedza na temat sprzętu MTD to tylko opinie na forach internetowych. Ludzie denerwowali się mocno na serwis MTD że ciężko się z nimi dogadać. Jakość wykonania też podobno kiepska jak za tą cenę. Ja osobiście kupiłem nieduży traktorek YARD KING z koszem i jakość wykonania też jest średnia ale kosztował ok 6000zł. więc był sporo tańszy od tego MTD
 
Pablo_H 

Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 2
Wysłany: 14 Sierpień 2009, 17:41   

w takim razie, czy byłby ktoś w stanie napisać mi cokolwiek na temat kosiarek marki Yard King??
 
zaba 
totalny laik

Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 8
Wysłany: 20 Sierpień 2009, 11:52   

to jest to samo:
http://www.murray-europe.com
ten sam sprzęt tylko inne naklejki bo u mnie nawet w instrukcji obsługi jest ten adres strony
 
Bodzio 

Dołączył: 09 Wrz 2009
Posty: 3
Wysłany: 9 Wrzesień 2009, 14:50   

Witam. Podobnie jak kolega Pablo_H muszę kupić kosiarkę do ciągnika ale w moim przypadku chodzi rotacyjną. Zastanawiam się nad firmą Krone? Co o tym myślicie?
 
Zygier 

Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1
Wysłany: 11 Wrzesień 2009, 23:02   

witam. Rok temu kupilem w Castoramie traktorek Rally. ok. 5600 zł. dwa noże, wyrzut do kosza z tyłu, silnik B&S 15KM. jak dla mnie super. koszenie teraz to czysta przyjemnosc :) zamiast 3 godzin latania z małą kosiarką, 1 godzina przyjemności. (sąsiedzi zazdroszczą!) Na upartego da się wykosić nawet w trudno dostępnych miejscach i wokól drzewek - jest bardzo zwrotny. Nie żałuję inwestycji. na razie odpukać nie psuje się.
Moje spostrzeżenia: na pewno dwa noże w przypadku kosza, daje radę nawet w przypadku wysokiej i mokrej trawy (po urlopie), ale wówczas częściej się zapycha przewód odprowadzający skoszoną trawę.
 
Slawekpr 
Slawekpr

Wiek: 51
Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 21
Skąd: KG
Wysłany: 18 Listopad 2009, 08:40   

Cytat:
Proszę o pomoc w wyborze kosiarki traktorka do 7000zł.
Jestem zielony w temacie, do tej pory używałem samobieżnego Bossa z silnikiem Brigssa 5,5km. Koszenie zajmuje około 5-6 godzin, powierzchnia około 30 arów, teren pochyły około 30 stopni. Widziałem w Obi taki sprzęt MTD LG 175 w cenie 7499. Proszę o poradę. Z góry dzięki.


serwisuje ten sprzęt w obrębie całego woj dolnośląskiego i mogę powiedzieć że ten model nie cierpi na jakieś wielkie przypadłości a cena bardzo wyważona do jakości wykonania :)
 
 
Henry58 
serwisant

Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 555
Skąd: skandynawia
Wysłany: 18 Listopad 2009, 20:39   

Witam, tak jak wypowiedział się Sławekpr, dobry sprzęt za rozsądną cenę.Jeżeli chodzi o zapychający się kanał wyrzutowy trawę to będzie się tak działo zawsze kiedy będzie koszona mokra trawa.
_________________
Henry58
Ostatnio zmieniony przez Henry58 18 Listopad 2009, 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
jakub022 

Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 4
Wysłany: 6 Styczeń 2010, 21:34   

witajcie! osobiscie polecam Husqvarne. mam dosc duzy ogrod i cale lata pracuje na tym sprzecie. jest nieco drozszy od marketowych maszyn, ale dla mnie najistotniejszy byl przy wyborze serwis. kupicie tanszy ciagnik w markecie a co z przegladami, naprawami? wedlug mnie to profesjonalna firma wraz z serwisantami. caly swoj osprzet kupilem w Piotrkowie, maja dobre ceny i co najwazniejsze, do drobnych napraw, ostrzenia itp przyjezdzaja na moj telefon;)

[ Dodano: 2010-01-06, 21:36 ]
aaa a co do wyboru kosiarki, polecam zadzwonic do punktu Husqvarny w Piotrkowie, tam Ci Pablo dobrze doradza i chocbys niewiem skad byl zawioza maszyne pod dom za free;)
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum