Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
kosiarks B&S ES 414 lub 395 PB - warto? A może coś inneg
Autor Wiadomość
colin23 

Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 2
Wysłany: 1 Kwiecień 2011, 10:29   kosiarks B&S ES 414 lub 395 PB - warto? A może coś inneg

Witam

Planuję kupić jakąś w miarę tanią kosiarkę. Z tego co wyczytałem na forum to nie polecacie np. kosiarek NAC. Ale za to są dobre opinie o B&S. I właśnie model ES 414 jest dostępny w promocyjnej cenie 550zł w Leroy

http://www.leroymerlin.pl...1300447062.html

Znalazłem też kosiarkę MTD 395 PB z silnikiem B&S za 580zł w OBI.

A może coś takiego: http://www.leroymerlin.pl...1268673620.html

Wiem że za chwilę napiszecie że poniżej 1000zł wszystko będzie kiszką to jednak prosiłbym o jakieś typy na w miarę fajną kosiarkę z przedziału 600-900zł.
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 2 Kwiecień 2011, 09:06   

Pierwsza kosiarka jest za takie pieniądze do przyjęcia, silniki B&S są dobre ale w quatro trzeba częściej zaglądać do serwisu-membrany gaźnika są po roku do wymiany.
Co do drugiej całkowicie odradzam silnik b&s podobny ,
Coraz więcej kosiarek wychodzi na silnikach OHV made in CHRL i te mają niezły stosunek jakości do ceny, sprawują się dobrze mało palą i są bezawaryjne,
trzeba jednak uważać na paliwo - musi być "prima sort"
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2 Kwiecień 2011, 12:43   

Osobiście jednak ta na silniku B&S.. będzie dobrym wyborem



Troku nie rób innym serwisom krzywdy,jeżeli już piszesz o Chińskich silnikach tyle dobrego to podawaj od razu swój adres,ludzie to forum czytaja z całej Polski,jak im sie zepsuje taki Chinol to latają po serwisach kto im to naprawi i maja pretensje że tak im te cuda zachwalali a teraz każdy ich z tym Chińczykiem wygania,miej litość nad innym bo póżniej mają pretensje do tych co im nie chcą naprawić a nie do tych co im sprzedali.
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
Ostatnio zmieniony przez janek38 2 Kwiecień 2011, 12:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 2 Kwiecień 2011, 13:41   

Jestem przeciwnikiem kupowania taniego sprzętu ale kolega colin chce porady na kosiarkę za 600-900 zł więc za to co jesteś jemu w stanie zaproponować?
To co pisałem powyżej jak zdążyłeś zauważyć napisałem

"Coraz więcej kosiarek wychodzi na silnikach OHV made in CHRL i te mają niezły stosunek jakości do ceny, sprawują się dobrze mało palą i są bezawaryjne"
odnosi się do tej klasy maszyn

silniki te powoli acz konsekwentnie będą wypierały silniki B&S z rynku,

nie mówimy tu o klasie "średniej" gdzie nadal królować będą B&S Hondy Ryobi

może i jesteś przeciwnikiem kupowania w markecie - ja również zawsze mówię aby klient kupując znalazł sobie sklep i serwis danej marki blisko siebie ale w większości przypadków to w w marketach klienci kupują bo jest taniej.
 
colin23 

Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 2
Wysłany: 4 Kwiecień 2011, 15:03   

Dzięki za opinie. Pojechałem do Leroy i w weekend było cos takiego: http://www.leroymerlin.pl...1300447069.html

I kupiłem. Pomyślałem że B&S serii 625 będzie lepszy niż 500. Myślicie że to lepszy wybór od tych dwóch wyżej?
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga - Mapa Forum