Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Jaki traktorek zakupić do koszenia dużej powierzchni
Autor Wiadomość
adiwwl 

Imię: Adrian
Dołączył: 26 Maj 2017
Posty: 3
Skąd: Wołomin
Wysłany: 27 Maj 2017, 08:45   Jaki traktorek zakupić do koszenia dużej powierzchni

Witam planuje zakupić traktorek kosiarkę i pomimo moich poszukiwań nie wiele informacji znalazłem .
Więc do rzeczy muszę zakupić już dość pilnie traktorek do trawy którym planuje kosić ok 3-4ha trawnika raczej łąki teren jest nie idealnie równy są również niewielkie podjazdy jako że teren jest dość spory dlatego traktorek musi być nowy i dość mocny dobrze by było jak by dał rade w zimę stać się pługiem.
chciałbym żeby traktorek był sprzętem który mi długo posłuży po odwiedzeniu kilku punktów sprzedaży został mi polecony traktor stiga estate pro9122xws ze względu na napęd 4x4 innego z napędem na cztery po prostu niema.
prosiłbym o radę czy warto zakupić ten traktor i czy napęd 4x4 jest taki niezbędny i czy firma stiga z silnikiem Briggs stratton jest warta zakupu czy jednak polecacie jakiś inny traktor nie chciał bym kupić jakiegoś badziewia szczególnie ze cena tez nie jest niska
  
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 27 Maj 2017, 09:03   

jeżeli nie musi być tani a musi być dobry zobacz sobie iseki SXG 323 - SXG 326 nic lepszego nie znajdziesz
 
adiwwl 

Imię: Adrian
Dołączył: 26 Maj 2017
Posty: 3
Skąd: Wołomin
Wysłany: 27 Maj 2017, 09:16   

No dobra może nie aż taki drogi nawet nie zdawałem sobie sprawy ze są traktorki w takich cenach żaden dealer nie miał aż tak drogich traktorków ale pewnie jest to taki rols rols wśród traktorków może aż takich wymagań nie mam myślałem raczej coś w cenie tej stigi czyli w granicach 25 tyś
 
Arecki 

Wiek: 54
Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 25
Skąd: Poznań
Wysłany: 27 Maj 2017, 17:31   

jerzyk napisał/a:
jeżeli nie musi być tani a musi być dobry zobacz sobie iseki SXG 323 - SXG 326 nic lepszego nie znajdziesz


Iseki są perfekcyjne to inna bundesliga ale cholernie drogie.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania - Mapa Forum