Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Simplicity SRD 200 czy Craftsman T3000 pomoc w decyzji
Autor Wiadomość
Robak 

Dołączył: 20 Sty 2013
Posty: 4
Wysłany: 9 Maj 2017, 15:47   Simplicity SRD 200 czy Craftsman T3000 pomoc w decyzji

Witam, potrzebuję pomocy w wyborze traktorka. Trawa rośnie na potęgę. Mam fajną kosiarkę Snapper kupioną 2 lata temu ale nie wystarcza bo koszenie z mulczowaniem przez 5 godzin x2 w tygodniu już mnie dobija. Chciałem zaoszczędzić ale jednak się nie udało.
W sklepie Siempol w Białystoku mam dwie propozycje.Pierwsza to Craftsman T3000 za 13 tys. zł druga to Simplicity SRD200 za 15 tys. Widziałem dwa na żywo i Simplicity robi lepsze wrażenie ale skłaniam się ku tańszemu jednak dopłacę do droższego jak ktoś poda sensowne argumenty. Mają podobne parametry. Zauważyłem że tylna ścianka na której wiesza się kosz jest wykonana w Simpliciti ze stali a w Craftsmanie jest z plastiku. Siedzenie w Craftsmanie wygląda na solidniejsze bo jest z gąbki czy pianki natomiast w simplicity jest z siatki naciągniętej na stelaż. Poza tym to się nie znam i proszę o pomoc w miarę szybko.
  
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 9 Maj 2017, 16:05   

Zdecydowanie SRD200 lub jeszcze zobacz Snappera RPX200 to ten sam producent co Simplicity bo oba traktory to B&S, ta sama jakość a tańszy i niektórym bardziej się podoba design ale kwestia gustu, ma siedzenie takie jak chcesz,Craftsman został sprzedany i nie wiadomo co będzie z nim dalej i nie dorówna jakością Snapperowi czy Simplicity
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
Robak 

Dołączył: 20 Sty 2013
Posty: 4
Wysłany: 9 Maj 2017, 16:21   

Czy te siedzenie z siatki się sprawdza tzn. jest trwałe i wygodne czy to kolejny przejaw oszczędności producentów? Jutro zajadę do sklepu i zapytam jeszcze o snappera.
 
mnicg 

Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 3
Wysłany: 10 Maj 2017, 16:18   

nie lepiej dołozyć do SRD 300 ? za 16,5 kupisz
 
Robak 

Dołączył: 20 Sty 2013
Posty: 4
Wysłany: 11 Maj 2017, 18:37   

Kupiłem już srd 200. Dzięki za pomoc.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime - Mapa Forum