Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Oleo-Mac kosa spalinowa Sparta 370T/380T 2 KM czy kupić?
Autor Wiadomość
kristek 

Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 4
Wysłany: 5 Maj 2010, 20:41   Oleo-Mac kosa spalinowa Sparta 370T/380T 2 KM czy kupić?

Witajcie
Mam zamiar kupić tę kosę, czy ktoś z was ją posiada? Jak się sprawuje, czy to wytrzymały sprzęt? Czy warto to kupić?

Proszę o podpowiedzi
Pozdrawiam
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 6 Maj 2010, 15:17   

hehe mój sąsiad sobie taką kupił w tym roku ale niestety już rozpieprzył się wał,mówiłem żeby nie kupował ale chciał być cwańszy bo mu nawciskali w konkurencji że to najlepszy sprzęt,mina mu zrzedła i teraz już nie cwaniakuje
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
kristek 

Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 4
Wysłany: 6 Maj 2010, 19:43   

piszą,że te wały to są kute,więc może to był starszy model?
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 7 Maj 2010, 16:42   

wał czy jest kuty czy nie ma to tylko znaczenie jak jest dobrze zrobiony a nie ostawiona kicha...... a model jest chyba z tamtego roku więc świeżutki,pisać można wszystko a i tak użytkowanie to zweryfikuje jak chcesz to sobie taką kup ale w razie czego ty w dupe dostaniesz
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
kristek 

Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 4
Wysłany: 9 Maj 2010, 18:58   

Dzi ęki za info to nie ja chciałem kupić ale kumpel. No i już kupił. Zobaczymy jak długo będzie się kosiło. Dzięki za info.
 
kapral 

Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 1
Wysłany: 15 Maj 2010, 20:34   Sparta 380t

Witam
Tak o tej kosie: Oleo Mac Sparta 380T
Tak z ciekawości zapytam kolegę o kryptonimie "janek38" - w co ten nieszczęsny sąsiad trzepnął, że uwalił wał, drzewa tym ciął? czy w kamienie stukał? i do tego pewnie metalowym ostrzem a nie żyłką. Coś mi się w tę historię wierzyć nie chce, że sąsiad ten trawę kosił, może jakieś zielsko i ni z tego ni z owego wał mu łup. Ja 8 lat koszę (amatorsko) Chińśką kosą sprzedawaną kiedyś przez firmę Piro jako SK31 i daje to radę a ma tylko coś koło 0.9 kM. Oleo Mac Sparta 380T - ma 1.8 kM. To dobra mocna kosa. Oleomak to nie jest taki badziew jak się tu próbuje powiedzieć - 10 lat mi służy piła spalinowa tej firmy.
P.S.
Nie handluję tym sprzętem
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 17 Maj 2010, 08:13   

nie chcesz to nie wierz twoja sprawa,urwał mu sie korbowód i to podobno na samym dole ja tego nie widziałem bo g..... mnie to obchodzi (troche dziwne miejsce jak dla mnie)ale tak mu powiedzieli w serwisie,w sobote przyszedł i kupił sobie kose innej Firmy ale już u mnie,
a to że masz kose Piro to wcale o niczym nie świadczy,widziałem już lepsze sprzęty w których działy się cuda i nic mnie juz nie zdziwi
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
ponczo12496glownica 

Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 18
Wysłany: 17 Maj 2010, 17:36   

Nie ma się co sprzeczać oczywiście że zależy do firmy ale oraz od egzemplarzu trzeba mieć szczęście :lol:
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 22 Maj 2010, 17:58   

Sparty są wadliwe zwłaszcza jak ktoś kosi na zapylonych terenach. Tzn filtry powietrza są niewydajne - ssie kurz pomiędzy filtrem powietrza a obudową, jedyna na to rada to założyć dodatkowo pończochę na obudowę filtra powietrza.
Ja osobiście Sparty bym nie kupił.
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 18 Lipiec 2014, 12:22   

Nie są wadliwe lecz należy dbać o f. powietrza na czas go czyścić i wymieniać w razie potrzeby no i nie używać żadnych patentów z rajstopą.
 
DANIEL111 

Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 8
Wysłany: 28 Lipiec 2014, 22:30   

Witam, zakupiłem tę kosę i powiem szczerze ,że jestem bardzo zadowolony. Naprawdę mam trudny teren do koszenia i kosa radzi sobie świetnie. Czytałem wiele opini różnych kos nawet ktoś ostatnio pisał że zamiast sparty wybrał stihla i teraz żałuje.
Warto kupić Spartę 380T
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum