Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
regulacja wysokości koszenia solo 582
Autor Wiadomość
tomaszek21t 

Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 15
Wysłany: 15 Wrzesień 2011, 23:30   regulacja wysokości koszenia solo 582

Witam,

W dniu dzisiejszym padała mi regulacja wysokości koszenia w solo 582.Regulacja odbywała się za pomocą jednego pokrętła - w prawo wyżej w lewo niżej. Dzisiaj jakby coś się w środku ukręciło i pokrętło kręci się w kółko. Za cholerę nie mogę dojść jak ten mechanizm działa. Rozkręciłem to pokrętło, jest przymocowane do stalowego bolca jedną śrubą, bolec się nie kręci ale samą kosiarkę można podnieś i opuścić ręką.
Wie ktoś jak to działa?
 
Agart 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 94
Wysłany: 16 Wrzesień 2011, 10:02   

Tu masz schemat:

_________________
Sprzedaję i serwisuję sprzęt Solo.
Ostatnio zmieniony przez Agart 16 Wrzesień 2011, 10:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
krzychu1 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 147
Wysłany: 16 Wrzesień 2011, 16:29   

Pękł Ci nr 19 ztego rysunku , nakrętka na śrubę regulacyjną, jak podejdzie pod nie jakiś syf ew rdza (przy żadkim używaniu) to ja o prostu rozsadza.
Możesz to wyjać jak jest całe(kompletne) i zkleić spowrootem , oblepiajac żywicą z włóknem szkalnym, wyczyścić śrubę nasmarować i będzie chodziło jak nowe.

Niewiem czy da sie jeszcze takie cos dostać w sklepach, niesądze.
Ostatnio zmieniony przez krzychu1 16 Wrzesień 2011, 16:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
tomaszek21t 

Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 15
Wysłany: 16 Wrzesień 2011, 19:49   

chodzi mi o to, że element 19 kręci się luźno po 20. Na elemencie 20 kosiarkę można ręcznie podnieść w górę i dół, choć element ten się nie obraca. Wygląga na to, że coś się chyba ukręciło w środku w el. 19.
Ostatnio zmieniony przez tomaszek21t 16 Wrzesień 2011, 19:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
Agart 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 94
Wysłany: 16 Wrzesień 2011, 20:20   

Poszukaj u siebie dealera Solo i kupisz u niego tą część bez problemu.
_________________
Sprzedaję i serwisuję sprzęt Solo.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime - Mapa Forum