Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Wybór wykaszarki spalinowej
Autor Wiadomość
Rico 

Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 5
Wysłany: 10 Czerwiec 2015, 17:46   Wybór wykaszarki spalinowej

Witam!

Chciałbym kupić wykaszarkę spalinową firmy Husqvarna i biorę pod uwagę dwa modele 525RX oraz 535RX. Jak widać rozbieżność tych modeli w cenie jest duża i sam nie wiem, którą wziąć :hmm: Ponad 2000zł to już dużo, lecz jeśli opłacało by się mocno dopłacać to jakoś to przeżyję :) Bardziej jestem skłonny ku modelowi 525RX. Byłem dzisiaj się pytać u autoryzowanego dealera w moim mieście i polecił mi te dwie, które wymieniłem powyżej. W obydwu dostaję jeśli chodzi o akcesoria to samo czyli szelki (poczwórne chyba, te lepsze w każdym bądź razie), tarcze do trawy, nauszniki i osłonę na twarz. Działka jaką będę kosił kosą to jakieś +/- 10ar, trochę chwastów ale trawa nie jest duża, bo regularnie jest i będzie koszona. Chciałbym zainwestować już w coś porządnego, a mam już przygody z kosami za 300-400zł. Obecna podkaszarka zepsuta a kosiarka do naprawy, chcę mieć sprzęt na długie lata, żeby pracował bezawaryjnie a nie tylko 2 sezony i do widzenia. Wykaszarkę jadę zakupić w piątek, więc na zastanowienie mam niecałe 2 dni. Proszę doradźcie czy brać tą za ponad 2000, czy tą za 1600. Dodam, że biorę pod uwagę tylko sprzęt marki Husqvarna, a to dlatego że mam autoryzowanego dealera i serwis za razem kilka km od miejsca zamieszkania.

Dzięki i pozdrawiam!
  
 
japko 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Cze 2014
Posty: 94
Wysłany: 11 Czerwiec 2015, 08:45   

Na taki teren wybrałbym tańszą, mocy wystarczy jesli kosisz regularnie, ta 535 to maszyna do zarabiania a nie do ogródka. Zainwestuj w dobry olej pełny syntetyk, silnik posłuży dłużej. A "kosy" za 300 zł to zabawki do koszenia 10 minut przy płocie, gdzie kosiarka nie dojechała. U siebie obkaszam 6 arów co 3 tygodnie stihlem FS 56. Jakbyś jednak chciał zmienić zdanie, to masz jeszcze np. porządną OleoMac Spartę 380 T. Husqvarna kiedyś a teraz to inne maszyny, części drogie, serwis też. Twój wybór.
  
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 11 Czerwiec 2015, 10:50   

W tym przypadku faktycznie jest to sprzęt do ogródka i to małego bo z większym może już być problem,tylko za cenę 1589 można spokojnie kupić sporo mocniejszy i lepszy sprzęt
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
kosiareczka 

Dołączyła: 17 Cze 2015
Posty: 5
Wysłany: 17 Czerwiec 2015, 18:21   

Ja bardzo polecam sprzęt tej firmy. Mam kosiarkę już długo i wciąż jest bez zarzutu. Mąż kupił piłę i też sobie chwali. Wiec szczerze polecam.
 
DlaPilarzy.pl 

Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 25
Wysłany: 7 Wrzesień 2015, 17:16   

Sthil to moim zdaniem bardzo dobry wybór i będziesz zadowolony z ich wykaszarki spalinowej,zresztą zajmujemy się tym na co dzień więc możemy pomóc podczas wyboru,doradzić. Mamy niezbędne doświadczenie w tej kwestii.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum