Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: wargo
12 Sierpień 2010, 14:51
Jaka kosiarka spalinowa
Autor Wiadomość
robert

Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 3
Wysłany: 3 Styczeń 2007, 23:26   Jaka kosiarka spalinowa

Zamierzam na wiosnę zakupić kosiarkę spalinową. Zastosowanie - prywatny ogród, niezbyt duży. Jaki model/producenta możecie polecić z własnych, użytkowych doświadczeń?
 
Grzegorz
Gość
Wysłany: 26 Czerwiec 2007, 08:26   

Witam. Dołączę się do tematu. Potrzebuje kupić kosiarkę do trawy na działkę ok. 2000m, teren nie jest zbyt równy. Na razie to rośnie wszystko poza trawą, pnie już wykopałem. Jaką kosiarkę polecacie? Z własnym napędem czy bez, jaką mocną itp.?
  
 
pawel
Gość
Wysłany: 26 Czerwiec 2007, 19:35   

polecam kosiarkę z napędem i silnikiem BRIGGS&STRATTON 4,5 KM a będziesz zadowolony
 
krzys 

Wiek: 59
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2
Skąd: Legowo, pomorskie
Wysłany: 30 Maj 2008, 18:33   

Chcialbym ostrzec gdzie nie kupowac. W OBI kupilem kosiarke spalinowa, ktorej raczka nie wytrzymala 2 lat - okresu gwarancji. Nie uznano gwarancji bo rzekomo byla zle eksploatowana. Powodem mial byc tepy noz?!. Kosiarka pracowala w sumie moze 50motogodzin.
Dodatkowo od poczatku byly problemy z odpalaniem. Podobno jest zanieczyszczony gaznik i to takze jest wina zlego uzytkowania. Nie filtr jest brudny tylko gaznik po 50 godzinach pracy. Samochod eksplatuje na tym paliwie juz 8 lat i nie ma najmniejszych problemow.
Niestety nie wiem kto jest producentem tego bubla. Na kwicie gdzie odmowiono mi reklamacji jest marka STIGA, CASTENGARDEN, firma handlowa MG z Kalisza. Wszystkie dokumenty wskazujace na marke jak i sama kosiarka jest - no wlasnie nie wiem gdzies w serwisie. Trwa to juz ponad 2 tygodnie. Trawnika nie mam czym kosic. Nie wiem co dalej robic. Poprosilem o pomoc Rzecznika Praw Konsumentow.
Prawde mowiac nawet nie przypuszczalem, ze cos takiego jest mozliwe w cywilizowanym swiecie.
 
apq 

Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 5
Skąd: lubelskie
Wysłany: 28 Kwiecień 2009, 16:48   

nie zakładając nowego tematu...


Witam.

Co lepiej wybrać kosiarkę 3,5KM czy 4KM B&S :?:

Powierzchnia koszenia to ok 6000m^2, dość nierówna, głównie i przede wszystkim porośnięta trawą.
Poprzednio przez ok 16lat miałem kosiarkę B&S Q300 albo Q350 Classic (ciężko odczytać po tylu latach użytkowania) i doskonale sobie dawała radę (w moim odczuciu), tylko nie pamiętam ile ona miała mocy.

Jakiej mocy kosiarkę powinienem zakupić i właściwie jaka jest fizyczna różnica tych pół kona mechanicznego :?:


Nie wiem czy idę dobrą myślą - skoro stara nawet już zużyta dawała sobie radę z trawką, a raczej maksymalnie miała ona 3,5KM to i nowa też powinna wystarczyć o takiej mocy...
Czy lepiej byłby mieć choć troszkę zapasu, nadwyżki mocy :?:



Z góry Dziękuję za wszelką pomoc, za każdą podpowiedź.
Pozdrawiam.
 
guit 

Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 1
Skąd: Lublin/Świdnik
Wysłany: 30 Kwiecień 2009, 13:11   

Cześć,
podłączam się z pytaniem.
Trawnik niezbyt równy, troszkę zakamarków, ok. 600m2.
Mój typ - Megagroup 4750 XST (silnik B&S XP 4KM, napęd).

Co o tym sądzicie? Może inn firma? Cena do 1 tys.

Pozdrawiam,
Zbyszek
GG 24397
 
 
apq 

Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 5
Skąd: lubelskie
Wysłany: 30 Kwiecień 2009, 20:55   

guit napisał/a:
(silnik B&S XP 4KM, napęd)


Z tego co się orientuję to dobry wybór z B&S`em, podobno niezłe są jeszcze silniczki Hondy, ale sporo osób mówi, że są made in china...
  
 
dawid23 

Dołączył: 18 Lip 2009
Posty: 2
Wysłany: 18 Lipiec 2009, 11:45   

Z własnego doświadczenia moge polecic
http://www.sklep-grene.pl...oducts_id/14907 SIlver 3,5km bardzo dobra kosiarka,mam juz od jakiegos czasu i kosze dosyc spory ogród. Póki co wszystko jest w porzadku.
 
Robjunior 

Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Ropczyce
Wysłany: 18 Lipiec 2009, 18:08   

apq napisał/a:
guit napisał/a:
(silnik B&S XP 4KM, napęd)

Z tego co się orientuję to dobry wybór z B&S`em, podobno niezłe są jeszcze silniczki Hondy, ale sporo osób mówi, że są made in china...


Silnik Honda made in china ??
Jest tysiące podróbek np na podwoziach takich firm jak: nac, victus są silniki "górnozaworowe" bardzo podobne do silników HOND-y z serii GCV, a sprzedawcy mówią, że silnik Honda....

A co do tego linku , 1100 zł za 3,5 KM jak dla mnie stanowczo za dużo.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Robjunior 18 Lipiec 2009, 18:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Henry58 
serwisant

Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 555
Skąd: skandynawia
Wysłany: 19 Lipiec 2009, 21:41   

Witam, co do maszyn na wózku Victusa tutaj należy się sprostownie.Victus wprowadził na polski rynek silnik górnozaworowy firmy EMAK i nie jest to podróba silnika Hondy.Firma Victus, zanim wprowadziła ten silnik na polski rynek, sama testowała ten silnik przez przynajmniej dwa sezony. Jednym słowem, jest to konstrukcja firmy Emak a nie jak podaje Robjunior chińska podróba Hondy.
_________________
Henry58
 
zaba 
totalny laik

Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 8
Wysłany: 20 Lipiec 2009, 08:58   

Witam
jestem laikiem jeżeli chodzi o kosiarki ale od niedawna mam trawnik ok. 4000m2 i kosiłem to kosiarką 4,5 konia bez napędu (ok. 5 godzin) i kosiarką 6 koni z napędem (ok.4 godzin). Po kilku koszeniach szukam traktorka bo chciałbym ograniczyć czas koszenia do około 2 godzin. Jeśli macie jakieś doświadczenia to podpowiedzcie co wybrać
 
dawid23 

Dołączył: 18 Lip 2009
Posty: 2
Wysłany: 27 Sierpień 2009, 11:31   

I wybrałes któras kosiarke ze sklepu grene.pl ?? Ceny maja naparwde konkurencyjne...
 
Korba 

Dołączyła: 24 Mar 2010
Posty: 25
Wysłany: 29 Marzec 2010, 14:29   

Chciałabym kupić kosiarkę spalinową z silnikiem Briggsa. Jak sądzicie, czy zakup przez internet będzie dobrym pomysłem, czy jednak pofatygować się do marketów?

Nie ukrywam, że kierują mną względy ekonomiczne.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 30 Marzec 2010, 09:58   

Wcale bym nie powiedział że ceny są takie konkurencyjne,niektóre nawet wyższe niż w normalnym sklepie hehe a dochodzi jeszcze koszt wysyłki, a to co przekaże ci dobrze zorientowany sprzedawca w sklepie jest bezcenne
 
luke-z 
luke-z

Pomógł: 5 razy
Wiek: 43
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 236
Skąd: Podbeskidzie
Wysłany: 30 Marzec 2010, 21:35   

janek38 napisał/a:
to co przekaże ci dobrze zorientowany sprzedawca w sklepie jest bezcenne


Ładnie to ująłeś Janek, ale w marketach nie ma raczej co liczyć na naprawde mądre podpowiedzi.

[ Dodano: 2010-03-30, 21:40 ]
A tak na marginesie, temat przewijał się na forum już kilka -naście, -dziesiąt razy.
Cokolwiek byś nie kupił, jest 50%, że będziesz lub nie będziesz zadowolony.
Spróbuj poszukać w podobnych tematach.
_________________
ASFALT to rodzaj nawierzchni. W Polsce rzadko występujący i w niewielkiej ilości, głównie między dziurami w drodze.
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 31 Marzec 2010, 10:06   

Market czy internet to jeden grzyb,kupować trzeba w sklepie który zajmuje sie takimi rzeczami na codzień
 
Korba 

Dołączyła: 24 Mar 2010
Posty: 25
Wysłany: 31 Marzec 2010, 16:10   

ok, a jakieś rekomendacje dobrze zaopatrzonych sklepów na mazowszu? Okolice Nadarzyna, Grodziska Maz.

Słyszeliście o kosiarkach Pico???
 
MOLA22 

Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 8
Wysłany: 26 Kwiecień 2010, 18:16   

Witam potrzebuję pomocy przy zakupie kosiarki
Czy ktoś coś może powiedzieć o takiej
MTD 395 PB http://www.obi.pl/pl/markets/Gazetka/index.html
 
Krzysiake 

Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 1
  Wysłany: 1 Maj 2010, 23:32   

Jaką powierzchnię chcesz kosić tą MTD 395 PB? Czy wiesz że: Zalecana powierzchnia robocza:
ok 350 m2 - według producenta! kosiarka która ma pracować przez lata musi kosztować od 1000 zł w górę.

Dodano: 1 Maj 2010, 23:40
Ja mam dwie kosiarki spalinowe, obie husqvarny. Jak na taką powierzchnię (5000 m^2) to sprawują się świetnie. Jedna jest duża 5,5 KM korpus aluminiowy, druga 3,5 KM korpus PLASTIKOWY! I tą plastikową kosi się o niebo lepiej bo jest lżejsza - waży 18 KG, a kosztowała zaledwie 1000 zł. Naprawdę się opłaca! Nie kupujcie kosiarek nie znanych marek bo to się nie opłaca.
 
MOLA22 

Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 8
Wysłany: 2 Maj 2010, 13:11   

Nie dla wszystkich 1000 to zaledwie
A uwagę zwróciłam na nią ze względu na silnik
 
aquamarine 

Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 8
Wysłany: 23 Maj 2010, 12:43   

Koszę około 2000m2 ogrodu. Od 6 lat pracuje u mnie samobieżna kosiarka NAC z silnikiem Briggs&Stratton. Zacne urządzenie - silnik nigdy się nie popsuł, nie bierze oleju i tylko raz miałem w naprawie sprzęgło od mechanizmu samobieżnego. Źle reaguje jeśli trafię kiepskie paliwo ale o ile wiem kosiarki są na to czułe. Ostatnio właśnie miałem taki problem że mi silnik gasł dosyć często. A ponieważ jest środek sezonu i trawa rośnie jak głupia więc nie czas na smarkanie się w serwisach - niewiele myśląc wybrałem się do ogrodniczego. Odnośnie wcześniejszych pytań czy to dobry pomysł kupić kosiarkę przez internet odpowiedź jest taka: to może być dobry pomysł ale najpierw trzeba wybrać kosiarkę mając ją przed sobą i najlepiej próbując jak chodzi. Wtedy można sobie zamawiać przez internet. Ja kupiłem w ogrodniczym. Samobieżna maszyna firmy John Deere z koszem, opcją bocznego wyrzutu i rozdrabniania. Silnik sześciakonny Briggs&Stratton. Te silniki można spokojnie polecić. No i dla mnie całkowity hit: kosiara ma w rączce regulację prędkości napędu! Wczoraj po zakupie odpaliłem ją zaraz i heja na ogród! Maszyna zaczęła tak zapier.... że z koszeniem miałem koniec przynajmniej ze 2x szybciej niż gdybym jechał starym poczciwym NACkiem. Jak na starą kosiarkę się chwilami przesiadałem to mi się wydawało że jest popsuta, tak wolno się kosiło! hehe
I cała ta radocha za 1800 PLN. Biorąc pod uwagę że za NACa 6 lat temu dałem około 1400PLN uważam że nie przepłaciłem. Z resztą mając duży trawnik nie można z małym pierdołkiem wyjechać. John Deere RULES! Polecam :))
 
goszcz 
goszcz

Dołączyła: 04 Lip 2009
Posty: 23
Wysłany: 24 Kwiecień 2012, 09:46   

a co masz na myśli poprzez stwierdzenie, że ogród jest niezbyt duży ?? Ale nieważne, czy duży, czy nie najważniejsze, żeby silnik kosiarki było mocny i noże też są istotnym elementem. http://www.kosiarkispalin...r_51_br_comfort mocny silnik, spora szerokość koszenia, daje radę z dość wysoką trawą, dobrze się prowadzi.
 
karlosw 

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 5
Wysłany: 24 Kwiecień 2012, 15:16   

Panowie.
Planuję zakup kosiarki do ok. 1500m2.
Niestety zdaję sobie sprawę z pewnych kwestii ale koszt max 1000 zł... :(
Co sądzicie jako starzy wyjadacze o:
http://allegro.pl/super-k...2273254561.html
http://allegro.pl/kosiark...2276848146.html
Jeżeli macie inne dobre i sprawdzone opcje to prosze o polecenie.
Zależy mi na zakupie osobistym z serwisem na miejscu w Krakowie.
Pozdrawiam
 
karlosw 

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 5
Wysłany: 28 Kwiecień 2012, 14:05   Jutro mam plan wybrać się do Castoramy po kosiarkę.

Czy ktoś użytkował, użytkuje, miał coś wspólnego z poniższą kosiarką.
kosiarka


Wiem, że rewelacyjna nie będzie ale głównie chodzi mi o cenę..

Inny link:
inny link



Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez karlosw 28 Kwiecień 2012, 23:19, w całości zmieniany 3 razy  
 
zielonyogrodnik 
zielonyogrodnik

Dołączył: 29 Kwi 2012
Posty: 1
Wysłany: 29 Kwiecień 2012, 09:41   

witam,to mój pierwszy wpis na tym forum.Chciałbym się dowiedzieć gdzie mógłbym kupic kosiarke spalinową,gdzie najlepiej?W moim miescie (Piła)nie ma typowych salonów z kosiarkami,kosami.Mam tutaj takie punkty:media expert,nomi,praktiker.
Czy mieliście do czynienia z kosiarkam z tych sklepów?Najwiecej to jest kosiarek marki NAC z silnikami BS.Jest też Skan,al-ko,alpiny,dwie z silnikiem hondy.
Pytam się bo nigdy nie miałem kosiarki,nie wiem jak z gwarancją jakby coś nawaliło w tych kosiarkach.A później nie będe nigdzie mógł znaleźć części.Pewnie możecie coś na ten temat powiedzieć,napewno jesteście nieraz w tych sklepach i ogladacie te kosiarki.Czy może macie jeszcze jakieś pomysły gdzie nabyć kosiarke?
Ogród to 1000 m2.Prosze o porady.
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 29 Kwiecień 2012, 11:39   

zielonyogrodnik napisał/a:
witam,to mój pierwszy wpis na tym forum.Chciałbym się dowiedzieć gdzie mógłbym kupic kosiarke spalinową,gdzie najlepiej?W moim miescie (Piła)nie ma typowych salonów z kosiarkami,kosami.Mam tutaj takie punkty:media expert,nomi,praktiker.
Czy mieliście do czynienia z kosiarkam z tych sklepów?Najwiecej to jest kosiarek marki NAC z silnikami BS.Jest też Skan,al-ko,alpiny,dwie z silnikiem hondy.
Pytam się bo nigdy nie miałem kosiarki,nie wiem jak z gwarancją jakby coś nawaliło w tych kosiarkach.A później nie będe nigdzie mógł znaleźć części.Pewnie możecie coś na ten temat powiedzieć,napewno jesteście nieraz w tych sklepach i ogladacie te kosiarki.Czy może macie jeszcze jakieś pomysły gdzie nabyć kosiarke?
Ogród to 1000 m2.Prosze o porady.


Osobiście odradzam zakupy kosiarek w supermarketach.

Nie wiem do jakiej kwoty szukasz kosiarki, ale napewno odradzam wynalazki typu NAC, SCAN itp NO NAME.
 
Dedal 
Dadal

Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 141
Wysłany: 29 Kwiecień 2012, 13:26   

Najlepiej kupować w sklepach specjalistycznych z piłami, kosami, kosiarkami - sklepach z tradycjami które mają własny punkt serwisowy.
Może w okolicy znajdziesz punkt Makity, Husqvarny, Oleo-Mac, Al-ko, Stiga ....... itp.
Wybieraj wśród marek z wieloletnimi tradycjami w produkcji kosiarek.
 
karlosw 

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 5
Wysłany: 29 Kwiecień 2012, 14:24   

Do mojego ww postu dorzucę może:
stiga

czy niestety dorzucić i zainteresowac się:
tym
Ostatnio zmieniony przez karlosw 29 Kwiecień 2012, 14:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
noswer 

Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 11
Wysłany: 29 Kwiecień 2012, 21:16   

Dedal, nie do końca się zgodzę - często te sklepy dają ceny z kosmosu - a serwis serwisowi nie równy - o czym przekonujemy się dopiero jak coś klęknie

ja kupowałem przez internet - nie narzekam - podstawa to dobry silnik ja mam B&S 675 - silnik sprawuje się rewelacyjnie - buda jest firmy NAC - rok temu miałem problem po najechaniu na kamień (do wymiany trzymanie noża) koszt części to 30 zł (więc źle nie ma) wymiana samodzielna

inna sprawa że o kosiarkę warto dbać - bo w tedy nie ma problemów z praca...

W kosiarce najistotniejszy jest dla mnie silnik i tym bym się kierował przy wyborze
_________________
szkodniki w ogrodzie? - wynajmij wiedźmina:)
 
Dedal 
Dadal

Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 141
Wysłany: 29 Kwiecień 2012, 22:06   

noswer napisał/a:
Dedal, nie do końca się zgodzę - często te sklepy dają ceny z kosmosu - a serwis serwisowi nie równy - o czym przekonujemy się dopiero jak coś klęknie

ja kupowałem przez internet - nie narzekam - podstawa to dobry silnik ja mam B&S 675 - silnik sprawuje się rewelacyjnie - buda jest firmy NAC - rok temu miałem problem po najechaniu na kamień (do wymiany trzymanie noża) koszt części to 30 zł (więc źle nie ma) wymiana samodzielna

inna sprawa że o kosiarkę warto dbać - bo w tedy nie ma problemów z praca...

W kosiarce najistotniejszy jest dla mnie silnik i tym bym się kierował przy wyborze


Masz wiele racji pisząc, że najważniejszy jest silnik.
Serwis serwisowi nierówny .... zgoda .... dlatego pisałem o sprawdzonych punktach i sklepach z tradycjami. Takimi na pewno nie będą hipermarkety lub internet.

Owszem zazwyczaj w stacjonarnych jest drożej. Ale o ile ? 30-50-80 zł ? I pamiętaj, że kupujesz sprzęt na 6-10 lat (podziel wyższą cenę o np 50 lub 80 zł na 10 lat).
A te ceny sklepowe można i należy w sklepach negocjować. Ja doszedłem w sklepie do ceny prawie internetowej i otrzymałem:
kosiarkę ze świeżej dostawy (produkcja grudzień 2011 + szkolenie na miejscu + darmowe zalanie oleju + odpalenie na miejscu żeby sprawdzić czy obroty nie falują + sprawdzenie i ustawienie obrotów + zaproszenie za rok na darmową regulację jakby takowa była potrzebna.
W internecie owszem może być taniej ... ale czasami są to "pułkowniki" czyli kilkuletnie sprzęty z zapomnianych zapasów magazynowych.
Aha , a'propo przesyłek ..... w innym sklepie stacjonarnym Pan przy mnie rozpakował nową dostawę chcąc pokazać kosiarkę której nie było na ekspozycji .... i okazało się, że kółka były pogięte (zduszone) podczas transportu. Gdyby taka kosiarka dotarła do nas po zakupie z internetu to jest już problem.
Ostatnio zmieniony przez Dedal 29 Kwiecień 2012, 22:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
karlosw 

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 5
Wysłany: 2 Maj 2012, 13:58   

Szkoda, że nikt nie miał do czynienia z wymienionymi przeze mnie kosiarkami ani tymi firmami..
 
romkur 

Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 1
Wysłany: 6 Maj 2012, 16:28   

Witam
Zdecydowałem już o wyborze kosiarki z silnikiem B&S, jednak mam dylemat co wybrać, czy OHV 675 czy DOV 750 - który będzie stwarzał mniej problemów ??
 
drzewko82 

Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 12
Wysłany: 9 Maj 2012, 21:57   

Dedal napisał/a:
Masz wiele racji pisząc, że najważniejszy jest silnik.
Serwis serwisowi nierówny .... zgoda .... dlatego pisałem o sprawdzonych punktach i sklepach z tradycjami. Takimi na pewno nie będą hipermarkety lub internet.

Owszem zazwyczaj w stacjonarnych jest drożej. Ale o ile ? 30-50-80 zł ? I pamiętaj, że kupujesz sprzęt na 6-10 lat (podziel wyższą cenę o np 50 lub 80 zł na 10 lat).
A te ceny sklepowe można i należy w sklepach negocjować. Ja doszedłem w sklepie do ceny prawie internetowej i otrzymałem:
kosiarkę ze świeżej dostawy (produkcja grudzień 2011 + szkolenie na miejscu + darmowe zalanie oleju + odpalenie na miejscu żeby sprawdzić czy obroty nie falują + sprawdzenie i ustawienie obrotów + zaproszenie za rok na darmową regulację jakby takowa była potrzebna.
W internecie owszem może być taniej ... ale czasami są to "pułkowniki" czyli kilkuletnie sprzęty z zapomnianych zapasów magazynowych.
Aha , a'propo przesyłek ..... w innym sklepie stacjonarnym Pan przy mnie rozpakował nową dostawę chcąc pokazać kosiarkę której nie było na ekspozycji .... i okazało się, że kółka były pogięte (zduszone) podczas transportu. Gdyby taka kosiarka dotarła do nas po zakupie z internetu to jest już problem.



Jest w tym co pisze dedal dużo prawdy...
Ja kupując kosiarkę znalazłem ją w sklepie bez serwisu 350zł taniej (20km po nią jechałem)...
Ale faktem było - bez oleju (x2 bo po 5h trzeba wymienić), sam musiałem się wszystkiego uczyć i akurat w mojej kosiarce kosz był wcześniej składany i ktoś nie umiał później tego rozkręcić - efekt: musiałem dokupić 4 nowe śrubki (gratis w sklepie u szwagra)...
Plus taki że jest gwarancja bo to niby nówka... Ale najbliższy serwis to 25km - coś się sypnie i trzeba będzie 50km + na odebrania 50km więc różnie może być...

Mi się to póki co opłacało ale jeśli ktoś nie ma obeznania w kosiarkach, nie chce sam wymieniać oleju i czytać instrukcji... to warto szukać gdzieś bliżej sklepu wraz z serwisem - wszystko wytłumaczą, gwarancja na miejscu, oleje wymieniają gratis, regulacja etc...
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum