Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Potrzebuję jakosciowych pierścieni do Tecumseh Aspera
Autor Wiadomość
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 7 Lipiec 2013, 17:28   Potrzebuję jakosciowych pierścieni do Tecumseh Aspera

Witam
Czy ktoś z kolegów serwisantów może wie gdzie można dostać porządne jakościowe pierścienie do silnika Tecumseh Aspera pod tuleje żeliwną. Pierścionków Cabera lub Precisiona nie biore pod uwage bo te pierścienie o tyłek wytłuc a dorabiać to za dużo zachodu.
Ostatnio zmieniony przez dolek 7 Lipiec 2013, 17:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
Henry58 
serwisant

Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 555
Skąd: skandynawia
Wysłany: 8 Lipiec 2013, 15:52   

Witam Skontaktuj się z firmą Salem serwis.
_________________
Henry58
 
irukard 
Serwisant


Imię: Krzysztof
Pomógł: 24 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 466
Skąd: Sokółka
Wysłany: 22 Sierpień 2013, 07:41   

Pamiętasz może jaka średnica była? Wiem, że Tecumseh w bardzo ograniczonej ilości produkuje niektóre części. Skontaktuj się z Tec-Polem z Ostrowca. Oni mi ściągali jakiś czas temu koła linowe do nietypowego silnika.
_________________
krzysztof@lasdomogrod.pl | Las Dom Ogród
Autoryzowany serwis AL-KO, Dolmar, Echo, Makita, Oleo-Mac, Shindaiwa, Victus
 
conri 

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 812
Wysłany: 22 Sierpień 2013, 08:34   

Chromowane na zamówienie wymiar robią na PL.Grzybowskim w W-wie
 
krzychu1 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 147
Wysłany: 14 Grudzień 2013, 19:22   

Moze nie za późno.
Cabery są dobre. Oryginalen mozna kupić w "ogrodex milicz", lub innych sklepach inetrnetowych. Do tec jak i innych jets tenproblem że te same srednice wytsępuja z róznymi grubosciami i dop tu pojawia sie problem.
Co do wycierania, proponuje dokłądnie baaaardzo dokałdnie umyś cały silnik od środka calutki, wbrew pozorom w szcz w TEc filtr powietzra puszcza dosc sporo pyłu i osadza sie na dnie miski, a juz niewielka jego ilośc moze zeżreć pierścienie w kilka minut pracy!!!!! Dosłownie w kilka minut.

Kiedys miałęm taki pzrypadek pzrywieźli silnik po wymianie pierścieni,z olejowego została prawie sprezynka sama :shock: :shock: ,umyłem wszytsko benzyną no i niestety cos zostało i po załozeniu nowych było to samo 5-7min pracy i brakło olejowego :shock: :evil: , na szczęsie miałem drugi komplet. Tym reazem silnik umyłem myjką z cisnieniem 160atm i dop wtedy silnik był natyle czysty ze piescionki pracowały normalnie.
Dlatego pojecie że takie pierścienie szą złe jest wzgledne.
Zakłdałem do kosiarki hondy chińskie i chodzą 3 lata juz.
 
Henry58 
serwisant

Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 555
Skąd: skandynawia
Wysłany: 19 Grudzień 2013, 20:07   

Witam.Zadzwoń do firmy Tecpol.
_________________
Henry58
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 13 Luty 2014, 11:44   

krzychu1 napisał/a:
Moze nie za późno.
Cabery są dobre. Oryginalen mozna kupić w "ogrodex milicz", lub innych sklepach inetrnetowych. Do tec jak i innych jets tenproblem że te same srednice wytsępuja z róznymi grubosciami i dop tu pojawia sie problem.
Co do wycierania, proponuje dokłądnie baaaardzo dokałdnie umyś cały silnik od środka calutki, wbrew pozorom w szcz w TEc filtr powietzra puszcza dosc sporo pyłu i osadza sie na dnie miski, a juz niewielka jego ilośc moze zeżreć pierścienie w kilka minut pracy!!!!! Dosłownie w kilka minut.

Kiedys miałęm taki pzrypadek pzrywieźli silnik po wymianie pierścieni,z olejowego została prawie sprezynka sama :shock: :shock: ,umyłem wszytsko benzyną no i niestety cos zostało i po załozeniu nowych było to samo 5-7min pracy i brakło olejowego :shock: :evil: , na szczęsie miałem drugi komplet. Tym reazem silnik umyłem myjką z cisnieniem 160atm i dop wtedy silnik był natyle czysty ze piescionki pracowały normalnie.
Dlatego pojecie że takie pierścienie szą złe jest wzgledne.
Zakłdałem do kosiarki hondy chińskie i chodzą 3 lata juz.


Ten silnik co naprawiałeś to miał aluminiową tuleje czy żeliwną?
Ostatnio zmieniony przez dolek 13 Luty 2014, 11:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum