Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: wargo
12 Sierpień 2010, 13:51
Nie typowa kosiarka.
Autor Wiadomość
bigul 

Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 16
Wysłany: 16 Maj 2010, 16:30   Nie typowa kosiarka.

Witam, planuje kupno kosiarki spalinowej. Cena do 2500zł, ogród jest dość nie typowy skalniaki/drzewka itp, wolał bym, żeby kosiarka była z firm Stiga/Honda chyba, że są jeszcze jakieś inne godne polecenia.
Zależy mi na koszu, który nie będzie plastikowym badziewiem.

Co sądzicie o kosiarkach które mają obrotowe przednie koła? Sprawdza się to?
Też znalazłem kosiarki z takim bajerem, że nie trzeba ciagnac za sznurek tylko jest rozrusznik to raczej taki bajer?

Z góry dzięki za pomoc! ;-)
 
ponczo12496glownica 

Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 18
Wysłany: 16 Maj 2010, 19:00   

jeżeli teren jest bardzo górzysty i zarośnięty różnymi krzakami i drzewami polecam podkaszarkę spalinową stihla napisz jaki rozmiar terenu to więcej pomożemy :-D
 
bigul 

Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 16
Wysłany: 16 Maj 2010, 20:23   

Teren jest równy, podkaszarka odpada bo to jest domowy ogród :P
Chodzi o to, że dużo jest takich półkoli jakaś ścieżka do altany itp i jest troche manewrowania i te przednie koła obrotowe myślałem że mogą być fajne w tym wypadku.
Powierzchnia to około pół hektara. Tak jak wyżej wspomniałem zależy mi na kosiarce z nawet mocnym silnikiem i DUŻYM koszem!! (nie plastikowym). I konstrukcja kosiarki nie jakiś plastik tylko konkretne materiały
 
ponczo12496glownica 

Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 18
Wysłany: 16 Maj 2010, 20:40   

Te koła ruchome z przodu sprawdzają się w kosiarkach które mają napęd i właśnie takie ci polecam masz dużo do manewrowania to napęd się nie sprawdza ale chyba w tym terenie pół hektara góruje teren równy z małą ilością przeszkód typu drzewa itp ale powiem ci szczerze że na teren właśnie pół hektarowy z koszem niema się co bawić,ale jak chcesz to może takie cacko http://e-kosiarki.pl/go/_info/?id=4362 firma yard mad z tego co pamiętam podlega serwisowi firmy mtd których moim zdaniem jest dużo
Ostatnio zmieniony przez ponczo12496glownica 16 Maj 2010, 20:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum