Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Proszę o radę w sprawie kosiarki GREEN WORLD GW460P
Autor Wiadomość
-=Joint=- 

Dołączył: 15 Cze 2011
Posty: 2
Wysłany: 15 Czerwiec 2011, 14:56   Proszę o radę w sprawie kosiarki GREEN WORLD GW460P

Witam,
muszę kupić nowa kosiarkę spalinową, koniecznie bez napędu, znalazłem na allegro ofertę która bardzo by mi odpowiadała, jednak z racji, że nie znam się na takim sprzęcie, wolę poradzić się osób doświadczonych w tej sprawie. Oto kosiarka którą wybrałem >>klik<<, jeśli ta kosiarka nie jest najlepszym wyborem, to prosił bym o radę jaką kosiarkę warto kupić do 1300zł, dosyć mała działka, nierówna, dużo krzewów i przeszkód.
 
ph88 

Dołączył: 15 Cze 2011
Posty: 4
Wysłany: 15 Czerwiec 2011, 15:08   Re: Proszę o radę w sprawie kosiarki GREEN WORLD GW460P

-=Joint=- napisał/a:
Witam,
Oto kosiarka którą wybrałem >>klik<<


Sam na 99% kupuję GW 460S (czyli wersję z napędem), ale nie sugeruj się tym przy zakupie - nie znam się na kosiarkach. Wybrałem taką, bo wydaje mi się najrozsądniejsza w tej cenie, ma pozytywne opinie na forach itd. Jeśli będziesz chciał kupić kosiarkę, którą wybrałeś, to taniej jest W TYM SKLEPIE :) Taniej kosiarek GW nie znalazłem...
 
-=Joint=- 

Dołączył: 15 Cze 2011
Posty: 2
Wysłany: 15 Czerwiec 2011, 15:21   

Dzięki bardzo za adres sklepu, kosiarka jest tam 96 zł tańsza, jednak trzeba pokryć koszt przesyłki 20zł i nie ma oleju gratis, więc wychodzi +- 40zł taniej. Czekam jeszcze na opinie na temat jakości tej kosiarki.
 
conri 

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 812
Wysłany: 15 Czerwiec 2011, 15:32   

Dokładnie obejrzyj mocowanie rur do lawety.Cienko to wygląda.Planujesz częste nawroty?
 
ph88 

Dołączył: 15 Cze 2011
Posty: 4
Wysłany: 15 Czerwiec 2011, 15:55   

Tyle, że to mocowanie rur w tym miejscu w każdej kosiarce w tej cenie i tego kalibru wygląda bardzo podobnie... Być może takie "cienkie" wytrzymuje.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum