Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
kosiarka BRILL 40 bh OHV Economy nierówno tnie
Autor Wiadomość
tomaszek21t 

Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 15
Wysłany: 18 Maj 2014, 10:36   kosiarka BRILL 40 bh OHV Economy nierówno tnie

Witam,

Tak jak w temacie - kosiarka zostawia niedocięty ślad na środku, głównie podczas koszenia wyższej trawy. Zastanawia mnie jedno - kosiarka ma założony nóż taki http://www.kramp.com/shop...Cowa+kpl+400+mm nazwany belką nożową, a na schemacie nóż wygląda całkiem inaczej http://www.rastrillo.de/E...chCut-Art78230. Jak myślicie jaki może być powód nierównego koszenia? I jeszcze jedno pytanie - czy do mojej kosiarki mogę założyć nóż od innej ( został mi ładnie wyglądający i wyważony nóż od solo 582) jeśli rozmiar i otwór pasują ( nóż od solo ma tylko dodatkowe dwie dziurki)?

Pozdrawiam
 
ŚliweN 

Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 33
Wysłany: 18 Maj 2014, 10:40   

może nie jest ostry albo za szybko jedziesz tym bardziej w wysokiej trawie. Możesz zobaczyć czy podejdzie nóż od solo, ale może nie wyrzucać całej skoszonej trawy
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 18 Maj 2014, 11:02   

Możesz do swojego dokupić same ostrza w al-ko,

koś nie więcej jak 10 cm trawy to nie będzie problemu - nie zostanie żaden pasek ect.
 
tomaszek21t 

Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 15
Wysłany: 18 Maj 2014, 19:28   

troku napisał/a:
Możesz do swojego dokupić same ostrza w al-ko,

koś nie więcej jak 10 cm trawy to nie będzie problemu - nie zostanie żaden pasek ect.


te noże na belce mają dwa ostrza - czy można je przekładać? Po stronie, która jest tera zamontowana ostrze jest prawie zjechane, a po drugiej -nie..
 
tomaszek21t 

Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 15
Wysłany: 18 Maj 2014, 12:50   

W sumie ta kosiarka zawsze tak dziwnie ciela trawe - zawsze po prostu poprawialem, ale ostatnio juz mnie to zaczelo wkurzac. Czyli noz od SOLO moge zalozyc i sprawdzic jak bedzie kosic?
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum