Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Wybór kosiarki do 1400 zł
Autor Wiadomość
szumbu 

Imię: Jakub
Dołączył: 08 Lut 2016
Posty: 22
Wysłany: 23 Luty 2016, 13:27   Wybór kosiarki do 1400 zł

Witam
Okazało się że mojej starej kosiarki nie warto naprawiać i zbieram się do kupna nowej. Kwota jaką mogę przeznaczyć na kosiarkę to 1400 zł. Nie znam kosiarkach i prosił bym o jakieś propozycję.

Z góry dziękuje za pomoc.
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 23 Luty 2016, 16:47   

Polecam Oleo-mac GV53 TK ALLROAD4 bardzo dobra kosiarka z dobrym silnikiem jeszcze w przyzwoitej cenie
 
szumbu 

Imię: Jakub
Dołączył: 08 Lut 2016
Posty: 22
Wysłany: 24 Luty 2016, 08:04   

Może dodam że do koszenia mam 1000m2 trawnik równy
 
szumbu 

Imię: Jakub
Dołączył: 08 Lut 2016
Posty: 22
Wysłany: 26 Luty 2016, 09:21   

Poszperałem w internecie i znalazłem kilka modeli kosiarek może polecicie lub odradzicie którąś z nich:
1. Kosiarka spalinowa z napędem AL-KO 4,5KM 3w1
http://allegro.pl/kosiark...6012736802.html

2. STIGA KOSIARKA SPALINOWA COMBI 48SB
http://allegro.pl/stiga-k...5585031786.html

3. KOSIARKA spalinowa Oleo Mac GV53TK
http://allegro.pl/kosiark...5344056229.html

4. KOSIARKA spalinowa z NAPĘDEM NAC 3 KOŁA 56cm 6,5KM ( zwróciły moją uwagę skrętne koła)
http://allegro.pl/kosiark...5986677249.html

5. RYOBI KOSIARKA SPALINOWA 5,5KM SUBARU RLM5319SMEB
http://allegro.pl/ryobi-k...5800228887.html

6. CASTELGARDEN KOSIARKA SPALINOWA XC 48BSW4
http://allegro.pl/castelg...5960952190.html
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 27 Luty 2016, 12:34   

Zobacz sobie ten model GRL530S na loncinie (o ile ma to być chiński silnik)obudowy mają najwytrzymalSze z tych podanych w tym temacie,reszta podzespołów też jest bardzo dobrej jakości,ogólnie dla mnie jestto najlepszy wybór z wpomnianych w tej cenie
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
leszek41 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 193
Wysłany: 27 Luty 2016, 19:08   

Śmiało możesz też zwrucić uwagę na kosiarki Wiebang. Mają solidne obudowy koła też wyglądają na bardzo trwałe.
_________________
Najlepszy towar to ten którym się handluje!!!
 
Miki 

Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 1
Wysłany: 2 Marzec 2016, 11:17   

A może model GYK46BS500N4W1 ?
 
szumbu 

Imię: Jakub
Dołączył: 08 Lut 2016
Posty: 22
Wysłany: 3 Marzec 2016, 08:04   

A z tych kosiarek które wypisałem to którą byście polecali?
 
markab.com.pl 

Imię: Marcin
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Rumia
Wysłany: 3 Marzec 2016, 08:59   

Witaj

Z tych co napisałeś, wybrałbym Stigę, nie dlatego, że jestem dealerem Stiga, ale ze względu na rozsądek.

NAC, kto wie co będzie z częsciami, każda partia produkowana w innej fabryce. Ryzyko.
Castelgarden, trochę za mały silnik wg mnie.
Ryobi, to co z Nacem, wyprodukować i sprowadzić łatwo, a potem nie wiadomo do kogo się zgłosić ws części.

Zostaje Alko, Stiga i OM.
OM parametrami najlepszy, najszerszy, najmocniejszy silnik. Jednak osobiście wolałbym Stigę, bo: dostajesz zaślepke do mielenia w standardzie, a to bardzo wygodny tryb koszenia. Dealera Stiga masz na każdym rogu niemalże, co ułatwi późniejszą eksploatację. Obudowy ocynkowane, trwałe. Przednia oś solidnie zamocowana.

Z tych trzech wybór jak między Skoda a Seatem. Jakoś podobna, komfort też. Co kto lubi. Osobiście brałbym Stigę.
_________________
Pozdrawiam
M.
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 3 Marzec 2016, 12:58   

markab.com.pl napisał/a:
Witaj

Z tych co napisałeś, wybrałbym Stigę, nie dlatego, że jestem dealerem Stiga, ale ze względu na rozsądek.


Właśnie dla tego musisz to polecać że jesteś dealerem a i tak jest nie jest to w całości produkt włoski,juz wolał bym tego Weibanga co leszek poleca,lepszy jakościowo od Stigi
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
markab.com.pl 

Imię: Marcin
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Rumia
Wysłany: 3 Marzec 2016, 16:40   

janek, zauważyłeś, że mało kto Ci odpowiada? wszyscy Cie ignorują, nikt nie bierze na poważnie Twoich postów, a Ty dalej się wcinasz do każdej rozmowy.

Nie chciałbyś sobie pisać bloga? Będziesz szczęśliwszy i nie będziesz irytował innych swoimi "mąrdościami". Taki blog, tylko dla wyznawców Twojej nieomylności. Pomyśl o tym.
_________________
Pozdrawiam
M.
 
szumbu 

Imię: Jakub
Dołączył: 08 Lut 2016
Posty: 22
Wysłany: 9 Marzec 2016, 13:34   

Dziś zapadnie decyzja co do kosiarki do finału przeszły dwa modele:

Oleo Mac GV53TK
Stiga COMBI 48SB

Którą z tych dwóch polecicie, nie wiem jak wygląda trwałośc napędu w kosiarkach Stiga?
W Oleomac-u obawiam się troche silnika Emak?
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 9 Marzec 2016, 15:19   

markab.com.pl napisał/a:
janek, zauważyłeś, że mało kto Ci odpowiada? wszyscy Cie ignorują, nikt nie bierze na poważnie Twoich postów, a Ty dalej się wcinasz do każdej rozmowy.


Ja nie oczekuję żeby mi ktoś odpowiadał,głupi posłucha takich jak ty co wciskają wielonarodowościowe sprzęty,dobrze że klapki ci całkiem na oczy nie spadły bo byś nic nie widział poza Stigą i Oleo,mądrzejszy wyciągnie wnioski i pozna takich żebraków jak ty co błagają jak rumuni żeby kupić ,bez obrazy ale nie wiem po co piszesz te uszczypliwe posty zamiast faktycznie polecić ludziom coś sensownego,bij brawo bo kolega powyżej zastanawia się nad Chińczykami które pewnie polecisz
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
  
 
leszek41 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 193
Wysłany: 9 Marzec 2016, 18:44   

O widzę ktoś się zna na rzeczy jasne kolego Wiebang to mocne maszyny przypominają mi trochę dawne harry . Jak ktoś nie patrzy ślepo na marki gorąco polecam
Z twoich wyborów weś sobie Stigę a dlatego że mam mniej o wiele mniej kosiarek tej marki w serwisie w czasie sezonu
I nie mieszać mnie przypadkiem do waszych śmiesznych marketingowych wojenek
_________________
Najlepszy towar to ten którym się handluje!!!
  
 
markab.com.pl 

Imię: Marcin
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Rumia
Wysłany: 10 Marzec 2016, 11:34   

Leszku, nie tylko trwałość się liczy, ale i łatwość użytkowania, a potem dostęp do części. Mnie się osobiście Wiebangi bardzo podobają. Trwałość, rozwiązania super, kopie najlepszych rozwiązań od konkurencji, ale... No właśnie ale jak z obsługą posprzedażną? Zamów sobie linke do napędu, zębatki kół, dźwignię załączania napędu. Te elementy moga ulec uszkodzeniu całkiem przypadkowo. A nawet specjalnie jak ktoś ułamie, to powinien mieć możliwość dokupienia. Tego się obawiam przy Weibangu, dlatego do sprzedaży podchodzę ostrożnie.
_________________
Pozdrawiam
M.
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 10 Marzec 2016, 17:20   

Do Weibanga części są tylko jak zwykle niektórym się wydaje odwrotnie,kosiarki godne polecenia i o niebo lepsze jakościowo jak np.Stiga czy inne w klasie Stigi bo Weibang jest półkę wyżej i dla niektórych"niestety"tak jest, i trzeba pisać jak jest ok to pisać normalnie a jak ch.,.,...we to tak samo panie Leszku a nie pierdzielić się w jakieś podchody,jak się tak do żony będziesz zabierał to ci chwastami zarośnie
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
  
 
leszek41 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 193
Wysłany: 10 Marzec 2016, 17:49   

Patrząc na stronę importera to wszystko dostępne o czym pisałeś a nawet o wiele więcej jeśli masz dostęp do ich strony sprawdź proszę.
U importera jak dobrze pewnie wiesz też się dużo zmieniło na lepsze.
Także nie rozumiem bardzo co masz na myśli ale jak chcesz zawsze mogę też coś wymyślić jakąś część do twojego sprzętu co będzie szło z magazynów tydzień albo dwa. Dziekuje do widzenia.
_________________
Najlepszy towar to ten którym się handluje!!!
 
songoku 

Imię: Marcin
Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 43
Wysłany: 10 Marzec 2016, 22:07   

Ja osobiście o Stidze naczytalem się złych opinii.może przesadzone, ale mnie jakoś zniechecily.

Szczęsliwych wyborów.
 
markab.com.pl 

Imię: Marcin
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Rumia
Wysłany: 11 Marzec 2016, 10:01   

Niestety o Stidze złe opinie piszą sprzedawcy, którzy nie otrzymali od Stigi autoryzacji. Proszę poszukać opinie użytkowników, które negatywnie świadczą o jakości marki.

Firma Cedrus, pomimo bardzo dobrego zaopatrzenia w częsci, nie jest w stanie zapewnić ich w takim stanie jak GGP. Kwestia rozmiaru i możliwości finansowych. Osobiście bardzo kibicuję Cedrusowi, bo starają się dostarczyć zawsze najwyższej jakości produkt i obsługę, ale trzeba mieć umiar w porównywaniu.

Taki Stihl, Stiga, zawsze będą o krok z przodu w porównaniu z prywatnymi importami maszyn.
_________________
Pozdrawiam
M.
 
songoku 

Imię: Marcin
Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 43
Wysłany: 11 Marzec 2016, 11:45   

markab.com.pl napisał/a:
Niestety o Stidze złe opinie piszą sprzedawcy, którzy nie otrzymali od Stigi autoryzacji. Proszę poszukać opinie użytkowników, które negatywnie świadczą o jakości marki.


taaakkk... A wychwalają pod niebiosa Ci co sprzedają.

Wystarczy w google wpisać kosiarki stiga opinie i można poczytać...

szmbu moja generalna uwaga jest taka, że na tym forum jest bardzo dużo sprzedawców a mało osób, które nie są uwikłane w sytuacje typu dystrybutor/sprzedawca/serwis konkretnej marki.

Czytaj opinie, ale im bezgranicznie nie ufaj. Miej swój rozum :-)
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 11 Marzec 2016, 16:06   

markab.com.pl napisał/a:
Niestety o Stidze złe opinie piszą sprzedawcy, którzy nie otrzymali od Stigi autoryzacji. Proszę poszukać opinie użytkowników, które negatywnie świadczą o jakości marki.


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dobre,tylko Stiga daje na prawo i lewo te twoje autoryzacje wystarczy mieć parę zł.nie każdemu potrzebne certyfikaty i uścisk ręki dyrektora chyba że certyfikatu można używać jak się mocno zachce wtedy się przyda,większość woli mieć lepszy towar a co za tym idzie mniejsze problemy

songoku napisał/a:
Wystarczy w google wpisać kosiarki stiga opinie i można poczytać...


na reszcie ktos oprócz mnie odważył się napisać jaki jaki jest stan faktyczny i ma gdzieś że się narazi jakiemuś nawiedzonemu dealerowi brawo tak trzymać i o takich rzeczach trzeba pisać bo niektórym palma już odbija
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
  
 
leszek41 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 193
Wysłany: 11 Marzec 2016, 19:50   

Marcinie po pierwsze
markab.com.pl napisał/a:
Taki Stihl, Stiga, zawsze będą o krok z przodu w porównaniu z prywatnymi importami maszyn.
chcesz mi powiedzieć że traktorki Stiga można porównać do Simplicity? kosy do Kaaz,Ibea , glebogryzarki do Puberta ,no kosiarki fakt z weibangiem mogą się gdzieś tam zrównywać, ale kaaz już lepsze .
Po drugie uważasz że cała Polska chce Stige każdy dealer płacze że nie może tego mieć?
No kolego szanowny dlaczego nie potrafisz dobrze zważyć swoich słów? fakt pisanych ale mogą to czytać różni użytkownicy których wprowadzasz w błąd. Jesteś dobrym fachowcem bo to widać na pierwszy rzut oka ale kolego gubi cie fakt że jesteś w sekcie nie wiem czy wam tam na spotkaniach prania mózgu robią czy jak to wygląda... Przepraszam jeśli kogoś uraziłem co złego to nie ja :(
Jak zwykle temat padł w powijakach :)
Szumbu idź tam gdzie sprzedawca wygląda na pożądnego gościa i wie czym handluje spytaj co propunje zapamiętaj , spytaj czy ma serwis i oczywiście jest w pobliżu, sprawdź internetową cenę za towar który ci poleci dodaj 40zł za obsługę spytaj czy odda... Napisz na forum co tam proponował pogadamy wtedy ocenimy ewentualnie pójdziesz gdzie indziej jak coś kręcił .
Jak kupisz u buca to czy to będzie coś dobrego czy złego i tak klapa :)
Pozdrawiam
_________________
Najlepszy towar to ten którym się handluje!!!
 
markab.com.pl 

Imię: Marcin
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Rumia
Wysłany: 12 Marzec 2016, 10:04   

leszku, na spokojnie. napisałem, że Cedrus wprowadza na rynek produkty najwyższej jakości, więc pytanie czy ich kosy, glebogryzarki, czy rozdrabniacze są lepsze od Stigi jest pytaniem retorycznym. Pisałem, że z obsługą posprzedażną w swoich punktach dealerskich na terenie kraju Stiga jest w stanie zapewnić pełniejszą obsługę. Oczywiście zależy to od konkretnego punktu, ale dostęp do częsci bezsprzecznie duże firmy mają lepszy.

Gdy urządzenia specjalistycznego szuka firma zajmująca się zielenią, zazwyczaj polecam towar specjalistyczny, czy to z Cedrusa, Stihla (w przypadku 2T), Iseki, Toro czy Active. Natomiast gdy klient szuka urządzenia na 50 mtg/rok w zupełności wystarczy maszyna Stigi czy OleoMaca, bo jest dobrze zrobiona (z pewnością solidniej niż Lidery i Faworyty) i ma naprawdę dobre zabezpieczenie w serwis.

A to, że polecam Stigę skoro się na nią zdecydowałem, to normalne. Trzeba być niespełna rozumu, żeby się spodziewać, że idąc do salonu Seata, sprzedawca poleci Fiata albo Forda.

Każda marka ma swojego nabywcę, inaczej nie sprzedawało by sie tyle marek proszków do prania, pasty do zębów, telewizorów, motocykli i samochodów. Ja zdecydowałem się na Stihla, Stigę jako produkty dla domowych użytkowników i potrafię ten wybór obronić. Staram się dobrać urządzenie do potrzeb. Nie krytykuję za ostro konkurencji, ale zachwalam mój wybór, podając konkretne argumenty. Nie dziwię się, że ktoś kto nie zna rynku, albo jest nie wyspany, o konkurencji mówi "chiny", cokolwiek by nie wskazywał. Taka małość niektórych ludzi.

Jak sami często przyznajecie, mało trafia Stigi na Wasze serwisy, choć na rynku jest ich sporo. Świadczy to że albo klientów dobrze instruujemy, albo sprzedajemy dobre produkty. Nie mam pretensji, że ktoś kto nie sprzedaje Stigi jej nie poleca, bo po pierwsze niewiele o niej wie, a po cichu każdy liczy na jakąś sprzedaż, poza doradzaniem. Natomiast krzyczeniem, że Stiga jest zła, bo TAK, albo bo janek tak powtarza od lat, jest głupotą. Janka w zasadzie nikt poważnie nie traktuje, ot po prostu jest. Sporo takich ludzi mamy w kraju, wystarczy włączyć tv, net, radio. Zawsze znajdzie się ktoś kto uważa, że "nie znam się, to się wypowiem" to jego motto.
_________________
Pozdrawiam
M.
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 12 Marzec 2016, 13:59   

Szkoda że to tylko tak dobrze wygląda w postach,nie masz żadnych lepszych argumentów to piszesz na jakieś ogóle tematy żeby tylko więcej było i na inny temat to może o tym ważnym ktoś zapomni,Stigi mało trafia bo jest jej coraz mniej,klienci stali się bardziej wymagający i wolą kupić sprzęt lepszy i innej marki,czasy Stigi w kosiarkach mineły,ludzie już nie są tacy głupi,teraz tylko marketing napędza sprzedaż bo wiadomo nazwe się pamięta,oczywiście dalej próbuj dyskredytować takich jak ja co piszą wprost jak to wszystko wygląda i jak marnie jest Stiga zrobiona w porównaniu do innych,wystarczy porównać sprzęty i nie trzeba wcale znać procesu produkcji lub składu chemicznego danych podzespołów by naz własne oczy przekonać się co i jak jest zrobione,piszesz 50mtg,przecież ludzie na ogródkach działkowych więcej koszą w sezonie czyli idąc dalej tym tropem to nawet na takie ogródeczki to się nie nadaje???widocznie coś w tym jest
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
markab.com.pl 

Imię: Marcin
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Rumia
Wysłany: 14 Marzec 2016, 10:19   

Najprościej jak można, bo widać inaczej nie zrozumiesz:

Rok ma 52 tygodnie. Wyłączasz z koszenia 4 miesiące, czyli 16 tygodni. Zostaje 36.

Prawidłowo dobrana kosiarka, na potrzeby domowe, to taka, co pozwala skosić dany teren na jednym zbiorniku paliwa, czyli około godzina. Zakładając, że w okresie maj-czerwiec kosimy dwa razy w tygodniu, ale wrzesień-listopad już co dwa tygodnie, możemy uznać, że raz w tygodniu pracujemy kosiarką w okresie wegetacji trawy. (niestety praktyka pokazuje, że jest to znacznie rzadziej)

Wychodzi na to, że dobrze dobrana kosiarka pracuje od 30 do 50 godzin na rok.

W jakim temacie byś się nie wypowiedział, udowadniasz, że lubisz gadać choć nie masz pojęcia o czym. Daruj, wstydu oszczędź.
_________________
Pozdrawiam
M.
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 17 Marzec 2016, 10:50   

Oczywiście ma się to nijak do stanu faktycznego i twoje wyliczenia są bardzo ogólne,na koszenie ma wpływ dużo czynników takie jak np.sam wzrost trawy,jej gęstość,stan noża itp,ja sam w sezonie koszę ok 60 kilku godzin bo trawa rośnie szybko,mój sąsiad w tym roku już raz kosił mimo że ma mniejszą powierzchnię do koszenia kosi niestety częściej ode mnie,naturalnie twoje liczby znajdą zastosowanie u innych ale nie u wszystkich
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
markab.com.pl 

Imię: Marcin
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Rumia
Wysłany: 17 Marzec 2016, 17:11   

Oczywiście, matematyka się jak zwykle myli wobec Twojej wiedzą. Naturalnie.

Jeśli trawa przerasta to dlatego, że się nie kosiło regularnie. Koszenie trwa dłużej, ale jest rzadsze. Większość ludzi matematykę traktuje poważnie, Ty nie musisz, Twój wybór. Wiesz lepiej, trzymaj się tego, jeśli Ci z tym dobrze.
_________________
Pozdrawiam
M.
 
konradviking 
Mirek Handlarz ;)

Imię: Konrad
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 116
Wysłany: 17 Marzec 2016, 20:22   

co jak co ale na logikę biorąc to więcej jak 50mtg nie wyjdzie, to jest godzina koszenia przez 50 koszeń, jeśli koszenie zajmuje zbyt wiele czasu kupuje się szerszą mocniejsza kosiarkę, jeśli to wciąż mało to kupuje się traktorek. Dwie pełne doby (48h) przy kosiarce w ciągu roku to i tak dużo.

Kosze dość dużo prywatnie w porównaniu do sąsiadów a mieszczę się bez problemu na jednej wymianie oleju (25mtg). Moim zdaniem 50mtg to max gdy kosimy swój trawnik.
_________________
Niezależny diler dobrej rady
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 18 Marzec 2016, 09:20   

No widzisz ja koszę dłużej tym bardziej że mam dużo krzaczków i sporo manewrowania,czasowo się schodzi chociaż co jakiś czas po krzaczku się przejedzie i zawsze jest lużniej,kiedyś nabyłem traktorek używany i to niewiele ale skosiłem dwa razy i sprzedałem bo za duży był a i miejsca na jego przechowywanie nie miałem
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
leszek41 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 193
Wysłany: 18 Marzec 2016, 18:57   

Hahah teraz się kłócić będziecie o to ile czasu się schodzi z koszeniem ?
To dołączę i powiem co ja uważam a mianowicie... Koszenie to pojecie względne trzeba by było postawić dwie takie same osoby, dwie kosiarki identyczne i tą samą pogodę. Jest bardzo dużo czynników wpływających na ilość moto godzin przy zachowaniu tej samej powierzchni koszenia, choćby wiek użytkownika.
_________________
Najlepszy towar to ten którym się handluje!!!
 
kamilos 

Imię: Kamil
Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1103
Wysłany: 18 Marzec 2016, 21:07   

Ale tu nadrukowaliście, nie chce się tego czytać nawet, a temat jest prosty " wybór kosiarki do 1400zł "
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga - Mapa Forum