Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Zakup kosiarki - prośba o opinie.
Autor Wiadomość
janbra 

Imię: Janusz
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 1
Wysłany: 7 Marzec 2014, 18:59   Zakup kosiarki - prośba o opinie.

Witam,

Proszę o podpowiedź odnośnie zakupu kosiarki spalinowej z napędem + kosz oraz wyrzut boczny.
Zamierzam kosić trawnik około 800m2, na zakup kosiarki chciałbym wydać około 1600zł.
Sprzedawca zaproponował mi Stige Combi 48 SQB lub Hortmasz JL 50Z-BSA.

Proszę o poradę odnośnie powyższych modeli lub inne propozycję.

Dziękuję.
 
markab.com.pl 

Imię: Marcin
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Rumia
Wysłany: 8 Marzec 2014, 08:26   

Stiga SB48 SBQ super kosiarka. Sprzedaje się ich całkiem sporo, zero negatywnego odzewu. Pozytywnych komentarzy mnóstwo. Szczerze polecam bo to dobry wybór.
_________________
Pozdrawiam
M.
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 8 Marzec 2014, 10:52   

Weż lepiej tego Hortmasza,kosiarka tańsza,mocniejszy silnik,większa szerokość koszenia,większy kosz,mniej tandetnego plastiku,jedna i druga jest Chińskiej produkcji
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
markab.com.pl 

Imię: Marcin
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Rumia
Wysłany: 8 Marzec 2014, 12:48   

Niestety Twój upór Janku w krytykowaniu Stigi często przekracza granice rozsądku. Albo robisz to świadomie i szkodzisz pytającemu, albo wypowiadasz się na temat kosiarki, której nie widziałeś.

Myślę, że janbra miał okazję obejrzeć obie kosiarki i tez zauważył, że koła są z innego materiału, już w dotyku na korzyść Stigi, to samo dotyczy klipsów do pałąku. Stiga ma też lepszą przekładnię napędową (nie szarpie przy załączaniu). Kosz na trawę z pokrywą plastikową. Stiga ma regulację naciągu paska co w trakcie eksploatacji również się przydaje (nie nam, serwisom, ale klientom) Nie wspominając już o dostępności każdej małej części zamiennej.

Może to szczegóły, ale dla mnie ważne, dla operatorów raczej też, bo to świadczy o wygodzie koszenia i bezawaryjności. Ten model Stigi jest naprawdę udany.
_________________
Pozdrawiam
M.
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 8 Marzec 2014, 13:39   

Akurat nie sprzedajemy ani Stigi ani Hortmasza więc mam to w nosie jaką klient sobie kosiarkę kupi,ale argument typu "w dotyku" nie ma zastosowania ponieważ nikt nie bedzie tego głaskał,to ma być w miarę trwałe,pokrywę kosza w Hortmaszu też masz z tworzywa,częściami zamiennymi w Stidze też bym tak nie szachował bo nie masz racji,a po twojej wypowiedzi o wygodzie koszenia i bezawaryjności to już przeszedłeś sam siebie-pogratulować,ja osobiście i tak wybrał bym Hortmasza ponieważ dla mnie będzie lepszym wyborem
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
Sekrety Ogrodu 
B.H.U. Andrzej Krysiak


Dołączył: 03 Mar 2014
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: 19 Marzec 2014, 10:20   

Możemy polecić Tobie kosiarkę Faworyt GYK51BS625N4W1. Posiada silnik B&S, napęd, boczny wyrzut, pojemny kosz (65 litrów) i regulację wysokości koszenia. A cena tej kosiarki spalinowej mieści się w Twoim budżecie.
_________________
Pozdrawiamy,
B.H.U. Andrzej Krysiak
www.blog.krysiak.pl
www.sklep.krysiak.pl
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania - Mapa Forum