Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
jaka kosiarka 2500-3000 tys
Autor Wiadomość
koziarz 

Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 2
Wysłany: 1 Czerwiec 2016, 14:26   jaka kosiarka 2500-3000 tys

Witam na forum
mam dylemat jaką wybrać kosiarkę. będą koszone dwa ogrody 2 x po 500 m2 i czasami droga).
Na jednym ogrodzie dużo krzewów i czasami bedą używać ją osoby starsze, myślałem właśnie coś co będzie miało elektryczny start lub przynajmniej odłączanie noża bez gaszenia silnika. potrzebne też będzie króciec do podłączenia węża do mycia. w ogóle zastanawiam się czy jest mi potrzebna kosiarka z napędem czy przy takiej małej powierzchni czy wystarczy bez. i fajnie jakby dobrze zbierała mokrą trawę.
Spodobała mi się active 5000SH, ale nie ma ani startu ani odłączanych noży - może cos dobrego w tym przedziale cenowym znaleźć?
pozdrawiam
Bolek
P.S. może też być coś tańszego ;)
  
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 1 Czerwiec 2016, 18:17   

Jeśli mają kosić starsze osoby, to dlaczego nie chcesz ich wspomóc "napędem"? Co do króćca do mycia obudowy, to tylko bajer dla klienta, który nie sprawdza się w praktyce.., podobnie jest ze startem /bajer dobry, ale kolejny do awarii/ Są silniki, które dziecko ręcznym rozrusznikiem odpali silnik...
 
songoku 

Imię: Marcin
Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 43
Wysłany: 1 Czerwiec 2016, 18:40   

Odlaczanie noża bez gaszenia to fajna opcja, możesz ją traktować jako zamiennik el. startu. Mniej problematyczne moim zdaniem. napęd się przyda choć areał mały.
 
koziarz 

Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 2
Wysłany: 2 Czerwiec 2016, 10:21   

Z napędem boję się, że będzie się coś psuło (zwłaszcza, że jest trochę manewrowania i jak jest z regulacją prędkości ? czy też są to zawodne rzeczy ? teraz kwestia z odłączanym nożem co możecie polecić ? widziałem honde, ale za droga dla mnie :(
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 2 Czerwiec 2016, 11:30   

a patrzyłeś na Toro ??? np.20835 bardzo fajna maszyna z napędem i regulowaną prędkością jazdy silnik odpalasz jednym pociągnięciem za rozrusznik, i prawie się mieścisz w założeniach cenowych
 
songoku 

Imię: Marcin
Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 43
Wysłany: 2 Czerwiec 2016, 11:45   

Moja honda szybsza niż wygląda :lol:
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2 Czerwiec 2016, 16:40   

jerzyk napisał/a:
a patrzyłeś na Toro ??? np.20835


Nawet nie ma co porównywać do Active 5000SH,toto jest biedniejsze i droższe i nie ma dyferencjału a o taki napęd głównie chodzi w kosiarkach Active
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
keram2504 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2016
Posty: 28
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 5 Czerwiec 2016, 11:07   

Viking, viking, i tylko Viking, najlepszy MB 253
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum