Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Husqvarna . Silnik B&S Royal 48S. Jakie luzy zaworowe?
Autor Wiadomość
fredi 

Dołączył: 17 Maj 2012
Posty: 1
Wysłany: 17 Maj 2012, 23:42   Husqvarna . Silnik B&S Royal 48S. Jakie luzy zaworowe?

Witam.
Sprawa jest pilna :-(
Jestem nowy na forum. Moja kosiarka to Husqvarna z silnikiem B&S Royal 48 S, chyba z 1996 roku
2,4 KW 42 kg. Na tabliczce jest napis Electrolux Motor AS.
Mam problem.
Nie wiem jakie powinny być luzy zaworowe w mojej kosiarce.
Do tej pory działała bardzo dobrze. Mam ją od kilku lat. Problem pojawił się niedawno. Wiadomo kosiarka ma swoje lata. Troszke wyrzuca mi paliwo na filter. Ojciec to poprawił ale znajomy mechanik mówi, że trzeba coś przeszlifować(przepraszam ale tak na szybko nie powiem co bo w tych tematach jestem średni, Może jutro uzupełnię)
Chodzi o to, że potrzebuję informacji ile powinny wynosić luzy zaworowe w mojej kosiarce. Czyli zawór ssący i wydechowy.
Na forum , przy jednej z kosiarek jest coś takiego. Zawór ssacy 0.15 a wydechowy 0.20. Jakie wartości na zimnym i ciepłym?
Nie mam pojęcia czy to jest to.
Oprócz tego chciałbym się dowiedzieć wartości przy dokręcaniu świecy. Gdzieś spotkałem się z 0.70 albo 0.76
Jest do tej kosiarki polska INSTRUKCJA?
Ostatnio zmieniony przez fredi 18 Maj 2012, 11:12, w całości zmieniany 6 razy  
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 19 Maj 2012, 13:31   Re: Husqvarna . Silnik B&S Royal 48S. Jakie luzy zaworow

fredi napisał/a:
Witam.
Sprawa jest pilna :-(
Jestem nowy na forum. Moja kosiarka to Husqvarna z silnikiem B&S Royal 48 S, chyba z 1996 roku
2,4 KW 42 kg. Na tabliczce jest napis Electrolux Motor AS.
Mam problem.
Nie wiem jakie powinny być luzy zaworowe w mojej kosiarce.
Do tej pory działała bardzo dobrze. Mam ją od kilku lat. Problem pojawił się niedawno. Wiadomo kosiarka ma swoje lata. Troszke wyrzuca mi paliwo na filter. Ojciec to poprawił ale znajomy mechanik mówi, że trzeba coś przeszlifować(przepraszam ale tak na szybko nie powiem co bo w tych tematach jestem średni, Może jutro uzupełnię)
Chodzi o to, że potrzebuję informacji ile powinny wynosić luzy zaworowe w mojej kosiarce. Czyli zawór ssący i wydechowy.
Na forum , przy jednej z kosiarek jest coś takiego. Zawór ssacy 0.15 a wydechowy 0.20. Jakie wartości na zimnym i ciepłym?
Nie mam pojęcia czy to jest to.
Oprócz tego chciałbym się dowiedzieć wartości przy dokręcaniu świecy. Gdzieś spotkałem się z 0.70 albo 0.76
Jest do tej kosiarki polska INSTRUKCJA?


Luzy zaworowe mogą być
Paliwo to raczej nie rzuca na filtr tylko musiałeś ją przechylić na stronę filtra powierza i z gażnika benzyna wyciekła i zamoczyła filtr powietrza.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum