Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
traktorek toro
Autor Wiadomość
marek2785 

Imię: marek
Wiek: 39
Dołączył: 07 Cze 2017
Posty: 12
Wysłany: 8 Czerwiec 2017, 07:48   traktorek toro

Witam, jestem obecnie w trakcie poszukiwania mojego pierwszego traktorka.Planuje nim kosic stosunkowo trudny,pagorkowaty teren z gęsta trawa. Niedługo zakladam mały sad dlatego potrzebuje w miarę zwrotnego sprzętu. Generalnie mam doświadczenie w koszeniu traktorkami, bo mówiłem przez wiele lat u wujka (najpierw sentinel,potem zwykła stiga z koszem). Dzięki temu teraz wiem, ze do moich potrzeb będzie niezbedny jakis traktorek 2 cylindrowy,ktory pozowli mi na koszenie mokrej,gestej trawy(niestety na takim terenie trzeba liczyć się z trudnymi warunkami zwłaszcza gdy przez długi czas nie ma odpowiedniej pogody). Chce kupić używany traktorek do 10tys i przeglądając ogłoszenia zauważyłem że wcale nie tak łatwo znaleźć dobry sprzet w tej cenie. Jeszcze w ubiegłym grudniu znalazłem ciekawa ofertę niestety już nieaktualna: https://archiwum.allegro.pl/oferta/traktorek-kosiarka-toro-proline-25-km-i6354960485.html
Zaciekawil mnie ten model szczególnie że nigdy wcześniej z takim sprzętem się nie spotkałem,a widać że nie jest to sprzet niskiej jakości. Cena wcale nie jest wysoką za ten model, bo sprawdzałem w ogłoszeniach zagranicznych i w cenie 6-10tys można kupić ciekawy egzemplarz. Jak myślicie, czy warto sprowadzić takimtraktorek zza granicy a po zakupie wymienic co potrzeba i cieszyć się latami niezawodności czy to raczej zły pomysl? Wiem,ze polecacie mi Snappera i Simplicity,ale mimo wszystko one raczej nie będą tak solidne jak takie TORO a poza tym toro ma podnośnik hydrauliczny co bardzo ułatwia poruszanie się traktorkoem w nierówny terenie(czasem trzeba przejechać przez jakieś dziury to taki traktorek sprawdzi się idealnie). Z góry dzięki za pomoc
 
michal2323 

Wiek: 38
Dołączył: 23 Lip 2016
Posty: 132
Wysłany: 28 Czerwiec 2017, 22:53   

witam!Wspomniany przez Ciebie traktorek to profesjonalny sprzęt(wiem bo kosiłem Groundsmasterem 120).W ogłoszeniu jest proline 120 ale to jest ta sama maszyna. Ten traktorek bije wszystkie nowe traktorki do 30tys.zł na łeb i szyje po względem bezawaryjności i wydajności.Cena za ten egzemplarz jest wg mnie bardzo niska.Ja bym się nie zastanawiał tylko kupował jak najszybciej,bo jest to po prostu jeden z najlepszych,małych sprzętów,które można wykorzystać do użytku domowego,ale nie tylko.Oczywiście nikt nie będzie kosił kilkudziesięciu arów traktorkiem z kilkoma kosiskami,co oczywiście firma TORO oferuje. Ten sprzęt jest nie do zajechania,a poza tym jest niezła frajda w czasie koszenia (jak ktoś nie ma wyczucia w nodze to niech kupi snappera,bo toro może go sponiewierać po ziemi)
 
pfp76 

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 366
Skąd: Lublin
Wysłany: 29 Czerwiec 2017, 17:55   

michal2323: ten model był produkowany do 2003roku
[Dzisiaj 13:43] michal2323: a poza tym to w przypadku tego sprzętu wiek nie ma dużego
znaczenia
[Dzisiaj 13:43] michal2323: spokojnie przeżyje większośc nowych traktorkó

Wróżbita "michal"
USŁUGI W ZAKRESIE PARANORMALNEJ OCENY TECHNICZNEJ SPRZĘTU
Prześlij zdjęcie (prawej strony traktorka) -lub spalin zamkniętych w słoiku.
USŁUGI DODATKOWE :
NAPRAWA SILNIKÓW PRZEZ NAKŁADANIE RĄK
BEZINWAZYJNA TELEFONICZNA REGULACJA GAŻNIKÓW.

ZADZWOŃ TERAZ !!!
  
 
marek2785 

Imię: marek
Wiek: 39
Dołączył: 07 Cze 2017
Posty: 12
Wysłany: 29 Czerwiec 2017, 21:45   

Dzięki michal2323 za pomoc.Chyba zdecyduje się na ten traktorek.Poszukiwania raczej nie bedą łatwe,ale skoro mówisz że warto to czemu nie.
 
michal2323 

Wiek: 38
Dołączył: 23 Lip 2016
Posty: 132
Wysłany: 30 Czerwiec 2017, 20:37   

Odezwe sie za jakiś czas bo bede mial do sprzedania ten model,wiec nie musisz szukać
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 30 Czerwiec 2017, 22:08   

hehehehe, reklamuj sie chłopie dalej i łap ..klientów na swój ..bajer.... Całe to forum to wielki pic.. bitkoiny reklamy i kupa gnoju..., nie mająca nic wspólnego z tematyką jaką ma w tytule... Szkoda tylko tych ...poczciwych userów...
 
michal2323 

Wiek: 38
Dołączył: 23 Lip 2016
Posty: 132
Wysłany: 30 Czerwiec 2017, 22:37   

ja się nie muszę reklamować.Po za tym to Ty chyba jesteś jedynym "poczciwym"userem oprócz mnie,którzy tu najczęściej bywają.Twoi koledzy to zwykli sprzedawcy w supermarketach i wciskaja kit o snapperkach
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 30 Czerwiec 2017, 23:11   

Puknij się w pacynę i się obudź ..człeku... Nikt z mych kolegów nie handluje w ..marketach, bo ich po prostu ..nie mam... Jestem Kolego zwykłym userem.., nie mam serwisu, nie handluję sprzętem i żadna promocja jakiejkolwiek marki mnie nie obchodzi.. Jestem tu , bo interesuje mnie tematyka, ale właśnie Wasze podchody co do typowania wyboru w kosiarkach to ...masakra....I nie picuj mi tu o snaperkach, bo ja wiem jaki sprzęt jest co wart.., dla kogo, na jaki areał i za jaka kasę..Między mną , a Tobą jest taka różnica, że ja nie potrzebuję żadnej reklamy.., a Wy ..wszyscy tak.... i po to ..tutaj jesteście...
Jeśli jesteś taki czysty i uczciwy, to zarejestruj się pod tym samym nickiem na forum www.e-kosiarki.net i rozmawiaj z ludźmi..na te tematy.., a zobaczysz jaka jest różnica między kłamstwem, a prawdą...
  
 
kamilos 

Imię: Kamil
Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1103
Wysłany: 1 Lipiec 2017, 21:29   


To forum to już naprawdę zeszło tak na psy, dziwię się, że ktokolwiek tu zagląda, ciągłe reklamy, jaja i burdel na kółkach to całe oblicze e-kosiarki,net. Wejdźcie sobie w waluty internetowe, albo forum o chińskich bajkach lub posłuchajcie bredni w tematach takich użytkowników jak michal2323. O pomocy i cennych poradach możecie zapomnieć, bo tutaj nie licząc pojedynczych osób, zaglądają tylko chciwi handlarze, którzy próbują ulokować swój produkt.

Ktoś mądry i mający pojęcie w tej tematyce omija takie mrowisko jakim stało się to nieszczęsne forum.
  
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum