Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: wargo
12 Sierpień 2010, 13:51
WIPER
Autor Wiadomość
The Tickmanns 
kosiarki automatyczne

Wiek: 36
Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 4
Wysłany: 15 Luty 2010, 15:01   WIPER

Witam. Zaintersowalem sie automatyczna kosiarka WIPER ONE ze strony www.roboty-kosiarki i jestem ciakawy co wy o tym myslicie i powiedzmy jaki macie procent zainteresowania inowacyjnymn produktem na rynku
_________________
Adrian Nowacki
The Tickmanns
Janinów 8
95-060 Brzeziny
tel. +48 46 8745210
fax. +48 42 6801926
mob.+48 504480504

www.tickmann.com
www.kosiarki-roboty.pl
e mail: adrian.nowacki@tickmann.com


Pozdrawiam,
Adrian Nowacki
 
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 15 Luty 2010, 16:30   

Chyba powinieneś wiedzieć najlepiej,żarty sobie robisz,weż sobie jedną z półki i przetestuj,
jak dla mnie to drogi wynalazek,za drogi,towar wam nie będzie z chodził to sie zwiniecie i baj baj kliencie bo części brak a na pewno będzie sie psuło za jakis czas
Ostatnio zmieniony przez janek38 15 Luty 2010, 16:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
luke-z 
luke-z

Pomógł: 5 razy
Wiek: 43
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 236
Skąd: Podbeskidzie
Wysłany: 25 Luty 2010, 17:54   

Już na początku XXw Tesla myślał o podobnych wynalazkach, ale wtedy na czymś prostszym zarabiało się kasę. Nie było potrzeby wprowadzać innowacji. Teraz zwykłe produkty nie "schodzą" to się wymyśla różne bzdury.
Polecam koledze film "Surogaci" i będzie wiedział, co myślę na ten temat.
_________________
ASFALT to rodzaj nawierzchni. W Polsce rzadko występujący i w niewielkiej ilości, głównie między dziurami w drodze.
 
Piotr_Wrocław 
Piotr_Wrocław

Dołączył: 01 Mar 2010
Posty: 1
Wysłany: 1 Marzec 2010, 23:46   

Witam. Kolega Tickmann nie najlepiej zaczął ten post, ale tak czy inaczej stanę w obronie sprzętu, o którym napisał. Tego typu kosiarki fajnie się przyjęły w Europie Zachodniej ze względu na swoje zalety min. niskie zużycie energii, cisza, naprawdę imponujące powierzchnie koszenia jak na takie małe gabaryty, niemalże bezobsługową pracę i co najważniejsze...koniec problemu ze skoszoną trawą...to mi się podoba najbardziej:)Mulczowanie robi swoje:) a jak mu zapodamy kolce na koła to problem aeracji też nam odchodzi.
Wadą niestety może być cena, ale....jak ktoś nie lubi się bawić w ogródek, a lubi trawę /bez skojarzeń :mrgreen: / to jest to jakieś wyjście. Powiedziałbym nawet całkiem dobre.
Czy będzie się psuło?... telewizor ledowy za 8tys też może się zepsuć, ale od tego jest gwarancja, firma Zucchetti ma silne fundamenty na Światowym rynku i nie zniknie z dnia na dzień. Jak byśmy tak podchodzili do wszystkiego to dalej byśmy siedzieli w jaskiniach:)

Jak ktoś chce looknąć ... www.kosiarki-roboty.pl
Albo na priva...zapraszam
 
Luminar 

Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 5
Wysłany: 12 Marzec 2010, 19:00   

Ale kosiarka to zupełnie inna tematyka niż telewizor,nie ma ich nawet co porównywac. Ja takze uważam że jest to bzdura i nic więcej.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum