Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Prośba o pomoc przy wyborze traktorka (10 000zł)
Autor Wiadomość
Szulcer 

Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 2
Wysłany: 4 Maj 2017, 10:10   Prośba o pomoc przy wyborze traktorka (10 000zł)

Witam,

Zwracam się z prośbą o wsparcie przy wyborze traktorka. Potrzebny jest głównie do koszenia gęstej trawy, powierzchnia ok. 1 ha. Zimą przyda się jako spychacz do śniegu, więc potrzebny będzie wariant z możliwością doczepiania pługu. Jako laik sugeruję się głownie marką, i tutaj z powodu braku wiedzy technicznej chciałbym zapytać o zdanie użytkowników forum. Przesiadka z kosiarki samobieżnej- traktorka nigdy nie posiadałem.

Propozycja 1- znana marka, mocny silnik - na forum znalazłem kilka opinii, że może być problem z zakupem części.

www.allegro.pl/gwarancja-...6806106735.html

Propozycja 2- Craftman (zapewniają, że jest to fabryka Husqvarna) cena znacznie przystępniejsza, silnik słabszy o 4km (czy będzie to aż tak odczuwalne przy moich potrzebach?)

http://allegro.pl/nowy-tr...6798845733.html

Propozycja 3- Stiga Estate - Tutaj naczytałem się wiele nieprzychylnych opinii (spadające paski, zapychający się wyrzut)

www.allegro.pl/traktorek-...74-a4dbd7a4b248

Liczę na Waszą opinię.
 
wryg 

Imię: Wojciech
Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 10
Skąd: z Zielonej Zatoki
Wysłany: 4 Maj 2017, 20:45   

Witam,

Pierwsze dwa w podejrzanie niskiej cenie jak za nowe maszyny, trzeci natomiast może być za słaby na gęstą trawę na 1 ha.
 
Szulcer 

Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 2
Wysłany: 5 Maj 2017, 06:36   

Właśnie przymierzałem się do tego 1, wygląda świetnie. Podejrzewasz jakiś przekręt? Szkoda by było utopić tyle kasy.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi - Mapa Forum