Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Honda UMK 425E
Autor Wiadomość
staggy 

Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 23
  Wysłany: 29 Lipiec 2012, 21:18   Honda UMK 425E

Witajcie...
Jestem najlepszym dowodem, że nie zawsze samemu znaczy najlepiej. Dziś zrobiłem sobie niezłe kuku-sprawdziłem luzy zaworowe i na wydechowym było za luźno. Postanowiłem ustawić i w zasadzie ruszyłem kluczem, wydawałoby się, niezbyt mocno i ułamałem popychacz (dźwigniowy napęd zaworu) - odpadła nakrętka ze śrubą i mam niezły kłopot... :cry:
Moje pytania:
1. Czy dam radę coś sam zrobić, bo widzę, że element osadzony na ośce, więc chyba szanse marne.
2. Czy orientujecie się w temacie orientacyjnych kosztów naprawy?
Z góry dzięki za rady, co dalej z tym fantem.

PS na stronie Hondy widzę, że sam element kosztuje 59 PLN, ale niedostępny na magazynie. Ciekawe ile będę czekał na część.
Ostatnio zmieniony przez staggy 29 Lipiec 2012, 21:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
staggy 

Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 23
Wysłany: 1 Sierpień 2012, 13:44   

Jeśli ktoś śledzi wątek i jest zainteresowany finałem sprawy, to informuję, iż oddałem do serwisu Hondy - czekam na część - koszt wymiany 20 PLN :)
 
KcPr 
jedna słuszna marka H.

Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 28
Wysłany: 20 Sierpień 2012, 14:29   

Zamawiam od czasu do czasu na tej stronie różne drobiazgi, jak czegoś nie mają w magazynie to realizują zamówienia w około tydzień.

Nie wiem na jakiej stronie sprawdzałeś , ja mam na myśli ehonda.pl :)
Ostatnio zmieniony przez KcPr 20 Sierpień 2012, 14:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum