Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Jaka doradzacie
Autor Wiadomość
maestro000 

Dołączył: 25 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: 25 Wrzesień 2011, 23:24   Jaka doradzacie

Witam

Potrzebuje kupic kose, przedzial cenowy do MAX 500zl. Nie interesuje mnie firmówka, tylko dobra kosa "CHINSKA" DUNKSKA I CO KOLWIEK TAM PISZA:)

Wiem, że napiszecie.... to chinol i sie nie oplaca, ale po to jest forum by ktoś mógł komuś pomuc. Orientyuje sie w mocy, i napewno nie wybiore jakiegos demona czy powera z 5KM silnikiem:D. Chodzi mi o szczery dobór do tego przedzialu cenowego z gory dziekuje:)
 
alf 

Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 47
Wysłany: 27 Wrzesień 2011, 08:13   

to chinol i sie nie oplaca !!! :mrgreen:

w takim budżecie zmieścisz się kupując elektryczną kosę, która ma oczywiście swoje "zady i walety"

pozdr
Raf
 
kordi82 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 39
Wysłany: 29 Grudzień 2011, 16:52   

Jeśli chcesz chińską kose to chyba najlepsze są NAC, lub niby czeski HECHT. Ja bym jednak dołozył i kupił coś firmowego.
 
Tymek Tymon 
...

Imię: Tymon
Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 3
Wysłany: 11 Kwiecień 2012, 09:48   

Mój kumpel kupił za 500zł taką http://www.narzedziowy.pl...owa-RBC-41.html I powiem, że zaskoczony byłem bardzo. Spodziewałem się badziewia a tu? Niespodzianka! Wiadomo, nie działa jak kosa za 2000zl ale na taką cenę to jest spoko :) Można sprawdzić.
 
kosiarzPL 
Kosa spalinowa-Husqvarna 235R

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Lut 2012
Posty: 11
Wysłany: 11 Kwiecień 2012, 20:48   

Witam wszystkich. Ja na początku miałem kose spalinową Homelite, nie pamiętam jaki model ale wiem że kupiona była w Leroyu, miała 1 konika i chodziła dobrze. Jako następną kupiłem niby niemieckiego Unitecha, po prostu zwykły chinol który ma niby 3.5 konia no ale wiemy jak to jest w praktyce, mam go do dziś nie narzekam pracuje w ciężkich warunkach dostaje nieźle w du.. ale chodzi jak powinien. Cena tych kos nie przekraczała 500 zł.
 
 
mutra 

Imię: Marcin
Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 3
Wysłany: 18 Kwiecień 2012, 15:54   

Ja mam taką: http://sklep.nac.com.pl/i...a-spalinowa-1km

Kupiłem za niecałe 250 złotych do jednorazowej akcji. Szczęśliwie sprzedawca w Castoramie był w miarę kompetentny i na samym wstępie powiedział: " Głowica się rozpadnie, zamiennik który się nie rozpadnie mamy za 40 zł. Prosze smarować przekładnię co 15 h pracy i kupić markowy olej do mieszanki" Na samym początku roboty poszła głowica z żyłką. Zamontowałem kupiony wcześniej zamiennik i trzyma się do dziś. Zużyłem jakieś 15 litrów mieszanki pracując tą "kosą". Docierałem wg zaleceń z forum przez jeden zbiornik mieszanki a potem obroty na full.

To chiński wyrób i to czuć, śrubki się luzują, uchwyty ruszają - trzeba kombinować. Kleić gwinty w śrubkach, podkładać jakieś gąbeczki żeby się uchwyty nie przesuwały. Olej z paliwem mieszać w proporcji 1:25 :roll: . Smarować przekładnie z częstotliwością jak w maluchu. No ale zapala bez problemu, tnie jak złoto (z markową żyłką a nie chińskim gównem co je dają w komplecie). Zważywszy na jakość wykonania nie wróżę jej długiej kariery ale na razie jestem z niej zadowolony.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum