Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Jaką kosę?
Autor Wiadomość
miksam 

Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 1
Wysłany: 16 Kwiecień 2010, 14:52   Jaką kosę?

Witam!

Chciałbym kupić kosę w cenie ok 1000- 2000. Mam do skoczenie ok 0.5h nieużytków. Jaką kosę możecie mi polecić?

Gdzie je mogę serwisować okol. Tarnowa?
 
krecik1984 

Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 12
Wysłany: 20 Kwiecień 2010, 20:17   

ALLTOOLS

Kliknij w powyższy link. Polecam kosy firmy HORTMASZ, MAKITĘ lub HITACHI. Wszystko mamy w najlepszych cenach.

napisz maila na www.alltools.com.pl jaką kosę chcesz a my podamy Ci cenę za ile możemy ją sprzedać.

x800gx35.jpg
Plik ściągnięto 14406 raz(y) 7,5 KB

 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 21 Kwiecień 2010, 09:03   

Ceny to macie z kosmosu,tę kose można kupić 100zł taniej w normalnym sklepie więc nie wyskakuj mi tu z tymi swoimi "najlepszymi cenami" i nie rób ludziom wody z mózgu
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
krecik1984 

Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 12
Wysłany: 13 Październik 2010, 15:56   

tak? poważnie?
Powiem tak.
Jeśli znajdziesz podobną kosę w jakimkolwiek sklepie 100zł taniej, to chętnie będę się u ciebie zaopatrywał. Z uśmiechem na twarzy odkupię je od ciebie. Poza tym przy sprzedaży internetowej koszty sklepu są niższe dlatego może taniej sprzedawać. Ale skoro jesteś zagorzałym przeciwnikiem kupowania przez internet to skąd masz to niby wiedzieć. Zasady na wszystkich forach są proste. NIE WYPOWIADAĆ SIĘ NA TEMATY O KTÓRYCH NIE MAMY POJĘCIA.

Jednak wydaje mi się, że porównujesz sprzęt z allegro za 250zł ze sprzętem profesjonalnym.
Nie ma możliwości, żebyś gdziekolwiek w Polsce znalazł taniej sprzęt marek jak makita, hitachi, dewalt, czy innych profesjonalnych producentów. Oni sprawdzają ceny w internecie i jak zaszalejesz z cenami to Cie biorą za ryj i idą do sądu, robią Ci sprawę o zaniżanie wartości marki i jesteś udupiony.
Kosy sprzedawane na allegro są sprowadzane do Polski zazwyczaj przez prywatnych ludzi albo małe firmy.
Niestety ludzie myślą, że jak zobaczyli w internecie wielki napis KOSA-100zł to myślą, że jest to taki sam sprzęt jak ten za 1100zł.
Otóż oświadczam Ci drogi kolego JANKU38, że tak nie jest. Dodatkowo powiem, że akurat w chwili publikacji twojego posta mieliśmy najlepsze ceny w Polsce (za co też nam się dostało od producentów).
Zapewne Janek jest osobą mieszkającą w bloku, i na oczy nie widział prawdziwej kosy.
Zapraszam do nas na pokaz. Pokażemy Ci czym różnią się nasze kosy od tych za 100zł.

Aha. Przynieś swoją kosę za 100zł żebyśmy mieli z czym porównać.
Ostatnio zmieniony przez krecik1984 13 Październik 2010, 16:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
Boczek 

Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 28
Wysłany: 13 Październik 2010, 16:04   

Ja polecam Kosę McCulloch Cabrio 407, cena na poziomie 1100zł, a ja już drugi rok użytkuje, dość często, praktycznie co tydzień, i to nie na 15minut, podkosić za kosiarka, tylko cały dzień, kosa się świetnie spisuję, do nabycia i serwisowania w salonach HUSQVARNY,
Dodam że McCulloch, jest to Brand Firmy Husqvarna, firma Husqvarna jest również jego Gwarantem.
Tutaj więcej o tej maszynie:
http://www.mcculloch.biz/...rio-plus-407-b/
 
Adoos 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 39
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 14 Październik 2010, 12:10   

Do krecik1984: fajny macie sklep (na pierwszy rzut oka) ale zróbcie coś z ta nachalną reklamą/ofertą nagrzewnic bo nic innego nie można zobaczyć-ciągle odświeża stronkę z tymi nagrzewicami. A co do kosy za 1000-2000zł to ja brałbym na pewno któregos Stihla (choć 2000 mogłoby nie starczyć).Rzeczywiście ten McCulloch nie jest głupi i to nie jest firma z doopy. Przy powierzchni 0,5 ha nieuzytków to potrzebujesz już maszyny markowej i o mocy powyżej 2KM.
Co do okolic Tarnowa to już muszą się wypowiedzieć Twoi ziomale bo ja nie stąd panie:) możesz też zapytać wujka google o dealerów np. Stihl, McCulloch, Husqa w Twojej okolicy.
PS: a do tej pory to już pewnie dawno temu kose kupiłeś :lol:
_________________
Dziki kapitalizm - sprzedać jak najdrożej jak najtańsze g. kłamiąc przy tym bez zająknięcia
Ostatnio zmieniony przez Adoos 14 Październik 2010, 12:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Boczek 

Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 28
Wysłany: 14 Październik 2010, 14:06   

McCulloch nie ma swoich prywatnych dealerów, tylko serwisy i sklepy McCullocha są w HUSQVARNIE.
Ze stihla polecam narzędzia tnące (w McCullochu mam trójząb Stihlowski- Super jest)
A do dobrego Stihla musiałbyś pare setek dołożyć, bo dobre kosy Stihla zaczynają się od modelu FS 250 (2200zł) w góre.
tutaj masz dokładniejsze zdjęcia i więcej parametrów tej maszyny:
http://allegro.pl/wykasza...1273470024.html
 
Adoos 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 39
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 15 Październik 2010, 09:01   

Z tym McCullochem to widocznie różnie jest bo w moim mieście McCulloch jest w salonie Stihla, w Husqvarnie go nie mają.
_________________
Dziki kapitalizm - sprzedać jak najdrożej jak najtańsze g. kłamiąc przy tym bez zająknięcia
 
 
Boczek 

Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 28
Wysłany: 15 Październik 2010, 15:22   

Nie wierzę że McCulloch jest sprzedawany w Stihlu- na tabliczce McCullocha pisze: Husqvarna Group, ehh panowie panowie.. coś troche niedoinformowani jesteście...
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 16 Październik 2010, 12:20   

Do tej kasy to polecałbym Stihla FS 200 może jeszcze gdzieś nowego dorwiesz. Jeśli nie to FS 250 znajomy kupił i zadowolony.
 
krecik1984 

Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 12
Wysłany: 3 Listopad 2010, 15:55   

A tak przy okazji.
Po zarejestrowaniu w naszym sklepie każdy dostaje dodatkowo 2% rabatu na wszystko + dodatkowe rabaty za wartość zakupów. Ale nie jednorazowych zakupów. U nas zliczają się wszystkie wasze zakupy. Im więcej kupujecie tym macie lepsze rabaty. W sumie możecie dostać dodatkowe 7% rabatu od cen jakie widzicie w naszym sklepie.

PS.
Wszystkie wasze uwagi odnośnie naszego sklepu zostały wdrożone. Usunięto reklamę nagrzewnic i rzeczywiście był błąd w skrypcie i czasami strona się po załadowaniu odświeżała. Już jest wszystko ok. Dziękujemy serdecznie za wszystkie uwagi.
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 5 Listopad 2010, 10:34   

krecik1984 napisał/a:
tak? poważnie?

Jednak wydaje mi się, że porównujesz sprzęt z allegro za 250zł ze sprzętem profesjonalnym.
Nie ma możliwości, żebyś gdziekolwiek w Polsce znalazł taniej sprzęt marek jak makita, hitachi, dewalt, czy innych profesjonalnych producentów. Oni sprawdzają ceny w internecie i jak zaszalejesz z cenami to Cie biorą za ryj i idą do sądu, robią Ci sprawę o zaniżanie wartości marki i jesteś udupiony.
Kosy sprzedawane na allegro są sprowadzane do Polski zazwyczaj przez prywatnych ludzi albo małe firmy.
Niestety ludzie myślą, że jak zobaczyli w internecie wielki napis KOSA-100zł to myślą, że jest to taki sam sprzęt jak ten za 1100zł.
Otóż oświadczam Ci drogi kolego JANKU38, że tak nie jest. Dodatkowo powiem, że akurat w chwili publikacji twojego posta mieliśmy najlepsze ceny w Polsce (za co też nam się dostało od producentów).
Zapewne Janek jest osobą mieszkającą w bloku, i na oczy nie widział prawdziwej kosy.
Zapraszam do nas na pokaz. Pokażemy Ci czym różnią się nasze kosy od tych za 100zł.

Aha. Przynieś swoją kosę za 100zł żebyśmy mieli z czym porównać.


Dobre hahahaha,i kto ma cie brać za ryj może Makita?? mie rozsmieszaj mnie bo akurat w Makicie jest jeszcze partyzantka z cenami od ładnych wielu lat nikt tego nie pilnuje i kazdy sprzedaje jak chce,takie przechwałki możesz pisać laikom co pojęcia nie mają,normalne jest że akurat robisz sobie reklame za wszelką cene i może sie da ktoś na to nabrać,poza tym nigdzie nie wspomniałem o kosach za 100zł więc odbiegłeś od tematu.
I dalej twierdze że cen najlepszych to nie macie i nie będziecie mieli
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
kordi82 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 39
Wysłany: 29 Grudzień 2011, 16:48   

Witam. Jestem nowy na tym forum i musze przyznać że faktycznie macie drogo. Najtaniej przez neta Makite 4510 można kupić za 1900zł. U was kosztuje 2399, a to już spora różnica.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum