Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Kosa Demon problemy
Autor Wiadomość
kytof1 

Dołączyła: 13 Sie 2009
Posty: 3
Wysłany: 29 Maj 2010, 19:14   Kosa Demon problemy

Witam zakupiłem ok. rok temu taką samą kosę jak pod tym linkiem link do kosy
Skusiła mnie niska cena. Kosa na początku chodziła bez zarzutów. Lecz po kilku użytkowaniach. Pojawił się problem z odpaleniem. Otóż kosa nie chce wcale odpalić, za pierwszym razem próby odpalenia kosa się odezwała, lecz zaraz zgasłą. Sprawdzałem świece, przeczyszczałem ją i zmieniałem( świeca jest sucha) , lecz kosa nadal nie odpala, po wlaniu kilku kropel paliwa bezpośrednio do cylindra kosa jakby odpaliła, lecz zaraz zgasłą( po przetrzymaniu ją przez chwilkę na gazie kosa zgasła, przy czym jakby brakowało jej mocy). ,Kosa została oddana do naprawy, po wymianie gaźnika kosa chodziła przez kilka dni( była kilka razy odpalana) lecz po kilku dniach nie użytkowania i ponownej próbie koszenia, kosa znów nie odpala, pojawił się ten sam problem. Proszę o pomoc, ponieważ niie wiem już co mam z nią robić. Z góry dziękuje
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 29 Maj 2010, 20:23   

te kosy tak maja więcej leżą w serwisie niż są używanie.
Czy gażnik wymienili na nowy czy tylko go zreanimowali?
 
kytof1 

Dołączyła: 13 Sie 2009
Posty: 3
Wysłany: 30 Maj 2010, 07:46   

nowy gażnik
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 30 Maj 2010, 08:46   

sprawdż czy kolektor ssacy nie jest polużniony - to jest element łączący gażnik z cylindrem, sprawdzisz to łapiąc za podstawę filtra i gażnik i próbując poruszać nim jak się rusza w górę w dół tzn żę to jest to. Jeśli nie rusza się to może ten nowy gażnik jest tak samo dobry jak stary. Skoro jak dasz "kielicha" i zapali i zgaśnie tzn żę gażnik nie podaje paliwa.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum