Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Kosa spalinowa do 800zł
Autor Wiadomość
piter28 

Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 6
Skąd: woj.kuj.-pom.
Wysłany: 15 Wrzesień 2008, 18:44   Kosa spalinowa do 800zł

Witam
Czy może ktoś mi doradzić?Chce kupić kosę spalinową,budżet jaki posiadam to maksymalnie 800zł.Teren koszenia to ok 2000m2.Usytuowanie terenu jest różne(zarośla,krzaki,pokrzywy,pagórki,krawężniki,płot).Trochę mnie kuszą niektóre aukcje na allegro,ale ciężko uwierzyć mi w niektóre opisy.
Pozdrawiam

[ Dodano: 2008-09-17, 17:41 ]
A co sadzicie o Husqvarna 125R albo StihlaFS 55 a może Makita BCM2600?
 
 
Artus70 

Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 25 Maj 2010, 13:33   Jaka kosa spalinowa ???

Podłączam się do tematu jaka kosa spalinowa na teren ok 2tyś m2 teren nie równy rózne zarośla typu krzaki drzewka gruba trawa..... Może ktoś z was ma doświadczenie w tym sprzęcie proszę o poradę co wybrać. Cena tak ok. 1 tyś zł ??
A co powiecie na coś takiego co to jest warte ???
http://allegro.pl/item104...nac_4w1_gw.html
 
kkza 

Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 2
Wysłany: 25 Maj 2010, 21:28   

witam,

ostatnio kupiłem pierwszą kosę - używanego Stihl-a FS 120 za 500zł (podobno jedna z bardziej udanych kos), dzisiaj miałem okazję skosić około 2000m (zostało drugie tyle) część było trawy tak do kolan, żyłka 2,4mm w kwadracie dawała bez problemu radę dopóki nie doszedłem do części porośniętej nawłocią (niektórzy mówią na to mimoza) i tu też żyłka dałaby radę gdyby nie zdrewniałe łodygi z zeszłego roku - musiałem dokupić czworoząb, co do drzewek/samosiejek moja tarcza bez problemu dawała radę ale nie było ich za dużo, być może trójząb sprawdzi się lepiej. Nie mam doświadczenia z innymi kosami ale gdybyś trafił w dobrym stanie polecam.
Co do kupna używki przez All... według mnie dobrze byłoby aby ktoś znający się na rzeczy sprawdził sprzęt, napisać można wszystko.

jeśli chodzi o nową to zainteresuj się Stigą BJ 345 można stargować w sklepach do 950
Ostatnio zmieniony przez kkza 25 Maj 2010, 21:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 27 Maj 2010, 20:06   Re: Jaka kosa spalinowa ???

Artus70 napisał/a:
Podłączam się do tematu jaka kosa spalinowa na teren ok 2tyś m2 teren nie równy rózne zarośla typu krzaki drzewka gruba trawa..... Może ktoś z was ma doświadczenie w tym sprzęcie proszę o poradę co wybrać. Cena tak ok. 1 tyś zł ??
A co powiecie na coś takiego co to jest warte ???
http://allegro.pl/item104...nac_4w1_gw.html


nie kupuj tego badziewia nie nie nie nie nie i jeszcze raz nie

[ Dodano: 27 Maj 2010, 21:08 ]
piter28 napisał/a:
Witam
Czy może ktoś mi doradzić?Chce kupić kosę spalinową,budżet jaki posiadam to maksymalnie 800zł.Teren koszenia to ok 2000m2.Usytuowanie terenu jest różne(zarośla,krzaki,pokrzywy,pagórki,krawężniki,płot).Trochę mnie kuszą niektóre aukcje na allegro,ale ciężko uwierzyć mi w niektóre opisy.
Pozdrawiam

[ Dodano: 2008-09-17, 17:41 ]
A co sadzicie o Husqvarna 125R albo StihlaFS 55 a może Makita BCM2600?


Stihla FS 55 stanowczo odradzam to chinol w markowym opakowaniu.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum