Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
KOsa spalinowa lub pokoszarka
Autor Wiadomość
Kaqq 

Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Jelenia
  Wysłany: 12 Lipiec 2011, 17:02   KOsa spalinowa lub pokoszarka

Witam was :) :-)
Planuje kupić kose lub podkaszarke. Nie stać mnie na Stihl lub Husq. Zastanawiam się nad Einhell, Agroma lub Stig. A z podkaszarek To stihl. Mam trochę do koszenia. Będzie to mój pierwszy zakup więc proszę o rade. Czytałem dużo w internecie o einhell-u, agromie, i stigu ale chciałbym się dowiedzieć od osoby kto ma zakupiony sprzęt z tych Firm lub zna się na Kosach/Podkaszarkach. Wiem że tych trzech co wymieniłem wcześniej to chińszczyzna. Proszę o rade :)
Ostatnio zmieniony przez Kaqq 12 Lipiec 2011, 21:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
Agart 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 94
Wysłany: 10 Sierpień 2011, 08:27   

Ja używam Stigi 34 D od dwóch sezonów. Działa bez problemu nawet w trawie powyżej kolana. Za około 600 zł masz sprzęt do prac przydomowych. Są też niezbyt pochlebne opinie o tej kosie ale ja ich nie potwierdzam. Jeśli szukasz czegoś mocniejszego to mogę polecić SOLO 137 SB. Różnica jest odczuwalna (niestety w cenie również).
_________________
Sprzedaję i serwisuję sprzęt Solo.
Ostatnio zmieniony przez Agart 10 Sierpień 2011, 08:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
Tad 

Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1
Wysłany: 10 Sierpień 2011, 22:08   

Posiadam "Stigę" SB 52 (2,9 KM) od ośmiu lat . Co roku koszę 2h. działki . Chwilami to aż się dziwię, że ona to wszystko wytrzymuje ! Wszystko bierze , najwiekszą gęstwinę. Jedyne co przy niej robię , to wlewam paliwo i regularnie smaruję przekładnię przy głowicy.
Nie polecam kupować słabych kos, bo w chaszczach ,o ile ktoś ma takie ,mogą być problemy z koszeniem . Można też szybko zamordować każdy sprzęt .
Polecam też Stigę dlatego ,że w komplecie są porządne szelki , czego inne kosy nie mają , a jest to bardzo ważne przy długotrwałej pracy .Poza tym wał ma obudowę plastikową , dzięki czemu jest lepszy komfort pracy. Tzn. cienka rura wału, jak w innych kosach ,nie uwiera w biodra.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum