Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Kosa spalinowa MAGNUM BC- 415B2 -Novelty vs STIGA BJ 345
Autor Wiadomość
pawel_k 

Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 1
Wysłany: 5 Maj 2011, 14:41   Kosa spalinowa MAGNUM BC- 415B2 -Novelty vs STIGA BJ 345

Jestem nowy na tym forum, dlatego najpierw chciałbym się z Wami przywitać.
A teraz do rzeczy. Interesuje mnie zakup kosy spalinowej w granicach 600-900zł, mam do koszenia działkę 10 arów.
Co sądzicie o kosie MAGNUM BC- 415B2 -Novelty http://allegro.pl/model-b2-kosa-spalino ... 16734.html wiem, że na pewno nie ma ona tych 4,5 KM ale może da radę.
Zastanawiałem się jeszcze nad ta kosą: http://www.stiga.pl/5,773...owa-bj-345.html

Jak sądzicie, która z nich jest lepsza?
A może polecicie mi coś jeszcze lepszego w ww. granicach cenowych?

Być może będę tej kosy używał w celach zarobkowych, jest kilku sąsiadów, którzy mają dość mocno zarośnięte działki więc może mój pomysł wypali.
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 5 Maj 2011, 21:14   

Jeżeli będziesz nią kosił w celach zarobkowych to na pewno nie zarobisz kup sobie pożądny sprzęt Husqvarny oleo-mac lub stihla wtedy zarobisz, te kosy to są tylko namiastki kos.
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 16 Maj 2011, 09:31   

Jako stary oportunista nie zgodze się z tobą Troku a dla tego że:
Oleomac jest cieniutki od kąd zaczęli robić w Chinach
Husqvarna też słaba dość awaryjna (chociaż jej nie sprzedaje mam kolege w serwisie i bardzo narzeka na kosy jak i pilarki w szczególności te modele ostatnie i poprzednie)
Stihl jeszcze się trzyma kupy tylko gażniki Zamy często padają reszta ok.

Już lepiej zainwestować w Kawasaki lub Zenoah kosy wymiatają te poprzednie a nawet
Kosy Firmy Active przewyższają Husqvarne i Oleomaca,w ubiegłym roku kupiłem z Radnera(przedstawiciel) kose model 4.5-2,6km i dałem zaprzyjażnionej Firmie na testy i do tej pory wypalili ok 120 litrów mieszanki i co?? i nic się nie dzieje.

Może asem serwisowym nie jestem bo jest od tego mechanik ale widać kto z czym przychodzi na serwis-------awe
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 16 Maj 2011, 17:46   

Testowales moze fs350 lub om 740 to sa kosy ktore moga pracowac w celach zarobkowych. A sprzet psul sie, psuje i bedzie sie psul kwestia jak mocno jest uzywany. Alpina robi dobry sprzet schindaiwa jeszcze lepszy kwestia tylko kasy.
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 17 Maj 2011, 13:03   

Obaj Troku wiemy że 740 już nie ma i takiej kosy miec ole już nie będzie a co do Stihla pisałem tylko o gażnikach zamy które padają a co Shindaiwy to części nie mają,psują sie jak inne,kręcą na mocach sprzętu !!! i to ma być takie dobre??
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
Ostatnio zmieniony przez janek38 17 Maj 2011, 13:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum