Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Kosa spalinowa MTD 990 czy Husqvarna B250B
Autor Wiadomość
mirek87 

Imię: Mirek
Dołączył: 01 Cze 2013
Posty: 1
Wysłany: 1 Czerwiec 2013, 15:09   Kosa spalinowa MTD 990 czy Husqvarna B250B

Witam wszystkich :-)
Tak więc mam problem z wyborem, obie kosy są akurat w promocji w nomi i różnica cenowa wynosi 80 zł, Husqvarna jest chwalona za solidność, ale Mtd z 4 suwowym silnikiem mnie kusi jak za tą cene :-D choć opinie na temat Mtd są niepochlebne. To w sumie moja pierwsza kosa, więc nie mam bladego pojęcia co wybrać w tej kwocie.
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 1 Czerwiec 2013, 15:19   

może się nieznam ale to raczej nie jest husqvarna importowana przez polską centralę husqvarny przejdź się do serwisu husqvarny i spytaj czy coś takiego serwisują a mtd bym nie kupował ze względu na dzielony wał
 
leszek41 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 193
Wysłany: 1 Czerwiec 2013, 16:16   

Poszukaj sobie innej promocji lepiej :)

Kolego ta husqvarna to tragedia już nie dość ze do podrapania się po plecach to jeszcze taka cena i to w promocji :)
MTD ( 4 suw boje się to klientom sprzedać) jedyna zaleta że są cichsze. Dlatego radzę poszukać innego chińczyka jeśli szukasz coś w tej cenie.
Mam w sprzedaży niezłe kosy (2kM) po 500zł ale polecić nie mogę bo to ich pierwszy sezon zobaczymy za rok ale już parę zeszło i na razie nie dzwonią ;)

Dobra rada to wyłożyć gotówkę na kose resztę rozłożyć na raty (jak jest opcja) i wziąć sobie coś lepszego. A jeśli pierwszy sprzęt kupić sobie jakiś chłam na sezon żeby zapoznać się z działaniem sprzętu co by drogiego sprzętu nie rozwalić na początku.

Pozdrawiam
_________________
Najlepszy towar to ten którym się handluje!!!
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum