Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Podkaszarka Huskwarna 232R (zapomniałem dolać oleju pomocy!)
Autor Wiadomość
gentelman24 
gentelman24

Imię: Michał
Wiek: 38
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 2
Skąd: Wrocław
  Wysłany: 19 Październik 2010, 20:38   Podkaszarka Huskwarna 232R (zapomniałem dolać oleju pomocy!)

Proszę o wypowiedż kompetentnej osoby pomyliłem kanistry :cry: i moja kosiarka odbyła dwa koszenia(dwa tankowania) na samym PALIWIE98 bez dodania OLEJU.Czy będzie taka jak dawniej??? Działać działa,ale po odpaleniu gaśnie,no hyba,że dodam gazu i ją rozruszam.Wcześniej nie gasła.------Dodatkowo na nieszczęście odkręciła mi się śrubka od smarowania głowicy i dostała się tam gleba i kawałki traw.PYTANIE-Czy będzie taka jak dawniej czy te dwa tankowania ją mogły uszkodzić POMOCY,bo mam doła a to kosiarka taty.On jest bardzo zły,robi awanture,bo zaplacił za podkaszarkę około 1000złotych.
_________________
Początkujący
 
Adoos 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 39
Skąd: podkarpackie
  Wysłany: 20 Październik 2010, 11:07   

Wygląda na to, że ją lekko zatarłeś (jeszcze chodzi). Pocieszenie, że to Husqa i raczej coś z niej jeszcze będzie, chinol byłby na śmietnik. Ja na Twoim miejscu goniłbym do serwisu. Co do odkręconej śrubki to chyba nie powinno być problemu (najwyżej szybciej zajedziesz przekładnię) Dobrze gdyby wypowiedział się ktoś "kompetentny" :) MOJA RADA: nie przejmuj się tak bardzo-to tylko maszyna:) Ja 3 tydzien siedze w domu ze skręconą kostką - to dopiero kara a naprawić o wiele trudniej i wolniej, wymienić sie nie da:) Pozdrawiam
_________________
Dziki kapitalizm - sprzedać jak najdrożej jak najtańsze g. kłamiąc przy tym bez zająknięcia
Ostatnio zmieniony przez Adoos 20 Październik 2010, 11:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gentelman24 
gentelman24

Imię: Michał
Wiek: 38
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 2
Skąd: Wrocław
  Wysłany: 21 Październik 2010, 00:41   Dziękuje za pocieszenie

Sadzicie,że jeszcze da się nią kosić?Ciekawe co w serwisie powiedzą? W każdym razie POZdr i DZIęki Michał
_________________
Początkujący
 
Adoos 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 39
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 21 Październik 2010, 10:44   

Lepiej jej teraz nie pal, po prostu zawieź do serwisu i powiedz co i jak. A taty sie nie bój bo stary koń już jesteś :lol:
_________________
Dziki kapitalizm - sprzedać jak najdrożej jak najtańsze g. kłamiąc przy tym bez zająknięcia
 
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 22 Październik 2010, 14:39   

Miałem kiedyś podobny przypadek klient nie nalał oleju do paliwa i ciął pilarką w tartaku, po 8 godzinach zaczęła słabnąć przyszedł do mnie i się okazało że jechał na czystej benzynie, wymieniłem pierścienie i dalej pracowała ale to była shindaiwa. W twoim przypadku może być do wymiany jeszcze tłok i cylinder.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga - Mapa Forum