Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Rosiczka - potrzebuje porady...
Autor Wiadomość
hajko 

Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 2
Wysłany: 3 Grudzień 2014, 19:16   Rosiczka - potrzebuje porady...

Cześć. Mam pytanie. Mam kota, który je kwiaty donicznowe. Próbuję jakoś temu zapobiegać. Często mi się to nie udaje. Teraz dostałam rosiczkę na urodziny. Roślinka ta zjada owady, a kotek dziwnie się nią interesuje. Nie wiem co o tym myśleć. Jeśli nadgryzie rosiczkę to jest jakieś ryzyko dla jego zdrowia. Czy jest ryzyko, że rosiczka na tym straci. Moją pasją są kwiaty i zwierzęta, dlatego nie chcę rezygnować z żadnego z nich. Mogę przestawić rosiczkę w inne miejsce. Chociaż nawet to nie pomaga dla mojego kota. Wchodzi na meble i nie ma na niego mocnych. Czy rosiczka wydziela jakieś substancje, które zaszkodzą kotu? Czy kot może uszkodzić rosiczkę? Nie chcę zrezygnować z kwiatków, ani zwierząt. Opanowałam sytuację z innymi kwiatami, lecz rosiczki nie znam i nie wiem jakie są jej wymagania, ani jaki ma wpływ na otoczenie. Pomóżcie proszę, bo nie wiem co robić. Tak wygląda rosiczka. Troszkę informacji o niej jest tutaj
_________________
Śmiech to najlepsze lekarstwo na wszelkie smutki świata <3
  
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi - Mapa Forum