Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
nowy branżowy portal ogrodeo
Autor Wiadomość
ogrodeo 

Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1
Wysłany: 10 Grudzień 2013, 09:33   nowy branżowy portal ogrodeo

Chciałbym w tym miejscu zaprezentować Wam nowy portal branżowy

www.ogrodeo.pl

Serdecznie zapraszam do komentowania, krytykowania i wychwalania wyglądu, funkcjonalności i innych rzeczy jakie powinny być lub jakie poprawić w serwisie.

Poniżej kilka słów o portalu i celach jakie chcemy osiągnąć:

Portal Ogrodeo.pl jest to ogólnopolski serwis informacyjno-ogłoszeniowy o firmach i usługach branży ogrodniczej. Nastawiony jest na dotarcie do prywatnych użytkowników, aby z naszą pomocą szybko znaleźli to, czego szukają. Zamiast przeglądać wiele stron wyników w wyszukiwarkach tracąc czas na niedopasowane wyniki szukanych produktów ogrodniczych i usług lub poświęcając swój cenny czas na katalogi zajmujące się "wszystkim i niczym", a mogą wszystko to czego szukają odnaleźć w jednym miejscu na portalu Ogrodeo.pl - Wszystko co niezbędne w ogrodzie

Podział firm na województwa zdecydowanie skraca czas szukania firmy. Odbiorca otrzymuje szybko i bez problemu listę firm ze swojego regionu z interesującej go dziedziny ogrodnictwa. (usługi ogrodnicze i leśne, sklepy z maszynami, naprawa i serwis sprzętu ogrodniczego oraz leśnego, oświetlenie w ogrodzie, brukarstwo, szkółki ogrodnicze, grille, baseny ...)

Nasze cele:
stworzenie silnego katalogu polskich firm na rynku ogrodniczym i leśnym,
stworzenie alternatywnej giełdy kupna-sprzedaży nowych i używanych produktów oraz usług ogrodniczych
kompleksowa baza firm z branży ogrodniczej, leśnej i usługowej
zwiększenie przychodów ze sprzedaży i usług firm ogłaszających się w Ogrodeo.pl

Zapraszamy do współpracy - zamieszczaj ogłoszenia, szukaj produktów, http://www.ogrodeo.pl
 
Esmeraldadama 

Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 22
Skąd: Opole
Wysłany: 25 Grudzień 2013, 10:14   

brzmi jak rodeo:) ale zaraz sobie zerknę, bo strony zupełnie nie znam, nie obiła mi sie o uszka
 
bartolini55 

Imię: Bartek
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 29
Wysłany: 30 Grudzień 2013, 19:42   

Pomysł ciekawy - z tego co wyczytałem zwykłe ogłoszenia są darmowe

Pytanie tylko czy dużo osób zamiast na alledrogo trafi na ten portal
 
malika
[Usunięty]

Wysłany: 13 Czerwiec 2014, 14:15   

Polecam portal, od jakiegoś czasu korzystam i nie mam żadnych zastrzeżeń. Gdy urządzałam ogród, znalazłam tam wszystko co było mi potrzebne i to w niekrótkim czasie.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum