Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
BBM 51 S-OHV
Autor Wiadomość
Via 

Dołączył: 18 Wrz 2010
Posty: 2
Wysłany: 18 Wrzesień 2010, 19:31   BBM 51 S-OHV

Ja troche z innej strony. Czy ktos wie jak oczyscic gaznik w kosiarce spalinowej BBM 51 S - OHV. Tak chodzila prima ale ostatnio cos zmieniala obroty i wreszcie zgasla. Mozna ja za kazdym razem zapalic ale pochodzi troche chyba na paliwie w gazniku i gasnie. Przypuszczam ze to jest wina paliwa i chcialbym oczyscic gaznik. Czy ktos z Panstwa wie jak sie do niego zabrac.

Z Powazaniem......Via
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 19 Wrzesień 2010, 07:56   

Masz zapewne kosiarkę budget bbm 51, gaźnik ma komorę pływakową w dolnej jego części jest śruba odkręć ją nie zapominając oczywiście o zamknięciu dopływy paliwa do gaźnika (jak nie masz kranika to wyciągnij przewód paliwowy i zamknij jego odpływ) usuń nieczystości z komory, sprawdź czy pracuje prawidłowo zawór iglicowy i czy dysze są drożne, skręć go i powinno być ok.
 
Via 

Dołączył: 18 Wrz 2010
Posty: 2
Wysłany: 19 Wrzesień 2010, 09:17   Gaznik w kosiarce..

Witam. Dzięki za szybka odpowiedz. W załączniku przesyłam zdjęcie mojej kosiarki.


Nie wiem jaki to typ silnika i trudno mi zobaczyć bo mam ja na działce, ale spisałem serie: CB 176T10165. Może to coś pomoże.

Dzięki za pomoc, napisze jak będą postępy.
  
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 21 Wrzesień 2010, 19:05   

trzeba przeczyścić tzn przedmuchać sprężonym powietrzem gażnik lub jak nie pomorze to wymienić na nowy.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga - Mapa Forum