Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: wargo
27 Sierpień 2008, 14:05
Gasnący silnik w kosiarce
Autor Wiadomość
Emsi 

Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1
Skąd: Kielce
Wysłany: 5 Lipiec 2008, 13:10   Gasnący silnik w kosiarce

Witam mam problem następującej treści:
Posiadam od 2 lat kosiarkę z silnikiem MTD OHV do tej pory wszystko chodziło elegancko jednak ostatnio mam z nią małe problemy. Kosiarka odpala elegancko i przez pierwsze kilka minut chodzi dobrze, po pewnym czasie zaczyna delikatnie przerywać po czym gaśnie. Chcąc ją zapalić zapali na chwile i zgaśnie, gdy odczekam kilka dłuższych minut kosiarka ponownie pochodzi kilka minut i problem sie powtarza.
Olej zmieniam regularnie, świece zmieniałem na inne nic nie pomogło, filtr paliwa i powietrza również jest ok, paliwo jest świeże. Próbowałem kompresorem dmuchnąć w przewód paliwowy i nie pomogło, odkręciłem zbiorniczek z paliwem znajdujący się pod gaźnikiem, również kompresorem przedmuchałem, wszystko wydaje się ok. Silnik jest czysty raczej sie nie przegrzewa chociaż nie wiem dokładnie jak to sprawdzić.
Na moje oko to jednak coś z tym paliwem chyba jest nie tak, może ma ktoś jakieś wskazówki dlaczego tak się dzieje? Może sprobować rozebrać gaźnik?
Ostatnio zmieniony przez Emsi 5 Lipiec 2008, 13:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
Henry58 
serwisant

Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 555
Skąd: skandynawia
Wysłany: 5 Lipiec 2008, 13:55   

Witam,nie rozbieraj gażnika jeżeli stan oleju jest "ok" na miarce to należy wyregulować zawory ssący i wydechowy.

[ Dodano: 2008-09-10, 19:44 ]
Witam ,podaj typ i model silnika :-)
_________________
Henry58
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum