Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
kosiarka szybko gaśnie
Autor Wiadomość
maniekp0 

Dołączył: 31 Maj 2014
Posty: 1
Wysłany: 31 Maj 2014, 17:08   kosiarka szybko gaśnie

Kupiłem na początku V nową kosiarkę spalinową, z napędem. I razem skosiła mój ogródek bez problemu (jakaś godzina koszenia, z przerwami). Silnik zalany olejem i benzynką. Przy drugim koszeniu praktycznie od razu po zapaleniu zaczęła gasnąć. Ponowne uruchamianie nie pomagało, dopiero po dopompowaniu paliwa pompką pochodziła ze 2 minuty i znowu gasła. Tak na chama skosiłem 2 raz działeczkę. Dziś chciałem skosić 3 raz, ale nawet po dopompowaniu paliwa chodzi parę sekund - nawet nie koszę nią trawy, tylko stoi w miejscu. AHA po pierwszym koszeniu zauważyłem, że klapka od filtra powietrza jest otwarta (kiepskie zapięcie - widocznie zahaczyłem o jakiegoś krzaka) i filterek wypadł. Włożyłem coś podobnego do filtra przed 2 koszeniem.
Proszę o pomoc, wydałem na kosiarę ponad 5 stówek, nie chce mi się oddawać jej do serwisu - ale chyba nie będzie wyjścia. Nie wiem jaki ot mogel czy rodzaj silnika, podaję link do strony internetowej sklepu, gdzie ją kupiłem - http://gardenworld.pl/pro...oszem-40l.html.
Z góry dzięki za pomoc i odpowiedzi Mariusz
 
kamilos 

Imię: Kamil
Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1103
Wysłany: 31 Maj 2014, 18:06   

A co z gwarancją? jeśli ją posiadasz to oddaj do rozpatrzenia bo najwyraźniej może nie dostawać paliwa jeśli gaśnie sprawdź też stan oleju niektóre silniki mają czujnik poziomu oleju i jak jest za niski to zaraz gaśnie po kilku sekundach albo nie odpala. A tak w ogóle to współczuje takiej kosiarki zdaje się ze kupiłeś nędzną podróbę.
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 31 Maj 2014, 18:16   

Ciekawe ile jeszcze wody upłynie mim niktórzy zrozumieją że za takie pieniądze sie kupuje tylko imitację kosiarki.

Oddaj na gwarancji masz door to door i cierpliwie czekaj, patrz jak trawa rośnie a sąsiedzi koszą bo mają markowy sprzęt.
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 31 Maj 2014, 18:35   

co wy chcecie super sprzęt lepszy od najlepszych i do tego taniiiiiiii 8-) a na poważnie najniższa półka jakościowa i cenowa oddaj do reklamacji jak się zlitują to może oddadzą pieniądze a może uda im się ją naprawić ???
 
kamilos 

Imię: Kamil
Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1103
Wysłany: 31 Maj 2014, 18:53   

Racja czegoś takiego to nawet w marketach nie widziałem tam mają przynajmniej briggsa czy tam naca które są słabej jakości a tu garden technic naprawdę kupiłeś tani bubel i nędzną podróbę ciekawe skąd tu częsci do takiego wynalazku wziąść ;-)
 
luke-z 
luke-z

Pomógł: 5 razy
Wiek: 43
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 236
Skąd: Podbeskidzie
Wysłany: 1 Czerwiec 2014, 06:41   Re: kosiarka szybko gaśnie

maniekp0 napisał/a:

Proszę o pomoc, wydałem na kosiarę ponad 5 stówek, nie chce mi się oddawać jej do serwisu - ale chyba nie będzie wyjścia.


Cześć. Nie rozumie dlaczego nie chce Ci się jej dawać do serwisu. Jeśli jest gwarancja, jest to najlepszy sposób.

Markety bazują na tym, że 95% klientów zaraz po zakupie wyrzuca rachunek i nie reklamują badziewnego produktu...może i z lenistwa.
_________________
ASFALT to rodzaj nawierzchni. W Polsce rzadko występujący i w niewielkiej ilości, głównie między dziurami w drodze.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum