Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
[McCulloch Cabrio 390] problemy z gaźnikiem.
Autor Wiadomość
renovatio 

Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 1
Wysłany: 26 Sierpień 2010, 20:57   [McCulloch Cabrio 390] problemy z gaźnikiem.

Witam!
Problem jest następujący:
Kosiarka nie chciała zapalać była w serwisie i powiedzieli że gaźnik był zatkany i go przeczyścili.
Po przekoszeniu może z 1ara kosiarka poprostu zgasła i nie chce zapalić.
Kiedy odkręciłem uchwyt na filtr powietrza w środku było wszystko zalane paliwem, więc odkręciłem cały gaźnik wysuszyłem założyłem i próbuję odpalić.
Kosiarka zajęczała(jak by chciała odpalić) i zgasła , więc pociągam za sznurek i próbuję odpalić i nic , zauważyłem że z rury wydechowej za każdym pociągnięciem wycieka paliwo. Znowu odkręciłem i gaźnik znowu cały zalany.
Co jest nie tak??

W tej kosiarce jest gaźnik walbro WT 255C , czy ktoś mógłby napisać czy jest jakiś zammienik bo w internecie nie moge nigdzie znaleźć na polskich stronach tego gaźnika.

Z góry dziękuję z uwagę.
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 26 Sierpień 2010, 21:24   Re: [McCulloch Cabrio 390] problemy z gaźnikiem.

renovatio napisał/a:
Witam!
Problem jest następujący:
Kosiarka nie chciała zapalać była w serwisie i powiedzieli że gaźnik był zatkany i go przeczyścili.
Po przekoszeniu może z 1ara kosiarka poprostu zgasła i nie chce zapalić.
Kiedy odkręciłem uchwyt na filtr powietrza w środku było wszystko zalane paliwem, więc odkręciłem cały gaźnik wysuszyłem założyłem i próbuję odpalić.
Kosiarka zajęczała(jak by chciała odpalić) i zgasła , więc pociągam za sznurek i próbuję odpalić i nic , zauważyłem że z rury wydechowej za każdym pociągnięciem wycieka paliwo. Znowu odkręciłem i gaźnik znowu cały zalany.
Co jest nie tak??

W tej kosiarce jest gaźnik walbro WT 255C , czy ktoś mógłby napisać czy jest jakiś zammienik bo w internecie nie moge nigdzie znaleźć na polskich stronach tego gaźnika.

Z góry dziękuję z uwagę.



Moim zdaniem zawiesił sie zaworek iglicowy w gażniku i non stop idzie paliwo i zalewa
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 26 Sierpień 2010, 21:25   

a membranki w gażniku ci wymienili???
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 26 Sierpień 2010, 21:27   

Coś naściemniali, zrób następująco - osusz układ korbowy- wykręć świecę i na wyłączonym zapłonie pokręć rozrusznikiem aby mieszanka została usunięta z przestrzeni korbowej, najlepiej zostaw na parę godzin aby odparowała, w tym czasie zajmij się gaźnikiem wykręć go z maszyny wkręć obie śruby składu mieszanki i wykręć je o jeden obrót sprawdź przy okazji czy wszystkie uszczelki są całe,następnie zmontuj gaźnik sprawdź iskrę na świecy przelej gaźnik i odpal, jeżeli się uda powiem dalej jak go wyregulować.

schemat gaźnika masz tu http://wem.walbro.com/wal...artnum=WT-255-1
Ostatnio zmieniony przez troku 26 Sierpień 2010, 21:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania - Mapa Forum