Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam Serdecznie i odrazu bardzo prosze o pomoc!!!!
Autor Wiadomość
Czarny_Z06 

Wiek: 38
Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 1
  Wysłany: 15 Czerwiec 2010, 06:22   Witam Serdecznie i odrazu bardzo prosze o pomoc!!!!

Witam. Mam pewien problem z moja kosiarką. Odrazu zaznaczam że moja wiedza na temat kosiarek jest podstawowa. Kosiarkę dostałem od szfagra która była przywieziona ze USA. Marka TORO moc 3.3 kW. mojemnośc 49cm. tyle wiem. I tak. Ostatni raz odpaliła 2 tygodnie temu. sprężanie jest, paliwo dochodzi do cylindra (próbowałem nawet strzykawką odrobine wlać do cylidra....).... gdy świece mam wyjętą i podpiętą do przewodu dla sprawdzenia to iskra jest... Ale panowie powiedzcie mi czy mozliwe jest żeby nie było iskry podczas sprężania... Paliwo wlałem strzykawką więc niemożliwe jest żeby nie zaskoczył gdyby była iskra... Czy ktoś sie spotkał z czymś takim..?? Z góry dziekuje za pomoc. Pozdrawiam
 
Henry58 
serwisant

Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 555
Skąd: skandynawia
Wysłany: 15 Czerwiec 2010, 15:00   

Witam.Poproszę o podanie typu silnika.
_________________
Henry58
 
smerf_ff 


Wiek: 62
Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 22
Skąd: Augustów
Wysłany: 16 Czerwiec 2010, 15:40   

Witam
Miałem podobny problem,iskra jest ,sprężanie jest ale nie odpala.Kosiłem do końca,na drugi dzień nie zaskoczyła.Wynikiem było przegrzanie co dowiodło zdjęcie cylindra-zapieczone pierścienie (lekko przytarte).To sprężanie było złudne.
 
luke-z 
luke-z

Pomógł: 5 razy
Wiek: 43
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 236
Skąd: Podbeskidzie
Wysłany: 17 Czerwiec 2010, 12:29   

W taką moc nie wierzę, nie z tej pojemności. Nawet, jeśli byłby to 2-suw
_________________
ASFALT to rodzaj nawierzchni. W Polsce rzadko występujący i w niewielkiej ilości, głównie między dziurami w drodze.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga - Mapa Forum