Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: wargo
12 Sierpień 2010, 14:51
[ użytkowanie] PARTNER P200107HRB jego wady/zalety
Autor Wiadomość
QniQ 

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 1
Wysłany: 3 Sierpień 2010, 16:48   [ użytkowanie] PARTNER P200107HRB jego wady/zalety

Witam serdecznie, noszę się z zamiarem zakupu tego traktorka. Co mnie do niego skłania - serwis husqvarny, kosz, skrzynia hydrostatyczna, 2 cylindry, B&S, możliwość montowania różnych akcesoriów cena.

Dlaczego szanowny kolega dolek tak bardzo zachwala silniki 2 cylindrowe, czuję że z racji kultury pracy, i moment obrotowy zawsze będzie wyższy na 2 tłokach ;-) Tylko czy kolega dał by radę z autopsji coś przedstawić? np wykazać róznicę że 18,5 (1 cyl) szybciej sie zaciera niz 20 (2 cyl) że są mniej awaryjne? I ogólnie chciał bym znać ich wady co z nimi się czasem "dzieje" etc.

A pytanko do kolegi "pfp76" jezeli dobrze wyczułem zajmuje się on w USA usługowym wykaszaniem terenów zielonych, od przyszłego roku planuję taką właśnie działalność, i mam nadzieję że będzie potrafił coś podpowiedzieć czy mój wybór jest słuszny, do rozdysponowania jest około 15 tyś złotych w których MINIMALNIE ma się zmieścić w/w traktorek i kosa stihl fs350/450 lub innej marki podobnej mocy. Bym był pełny zadowolenia chciał bym aby w tej kwocie też zmieściła się kosiarka średniej wielkości - do koszenia tam gdzie traktorek nie wjedzie.

Pozdrawiam i będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum