Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: wargo
12 Sierpień 2010, 14:51
Doradźcie w sprawie kosiarki spalinowej.
Autor Wiadomość
eboss 
Kosiarz

Wiek: 37
Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 1
Skąd: Braniewo
Wysłany: 30 Czerwiec 2008, 12:33   Doradźcie w sprawie kosiarki spalinowej.

Witam,
nie dawno kupiłem sobie ładną działeczkę, na której to oczywiście posiałem trawę. Teraz musze kupić sobię kosiarkę spalinową (ciągłe pożyczanie to nie dla mnie :D ). Poczytałem trochę na forach, ale to nie zbyt mi pomogło. Dlatego proszę Was o pomoc. Potrzebuję kosiarki spalinowej, z napędem i z możliwością włączenia funkcji mulczowania i do tego jeszcze z koszem. Budżet jaki posiadam na ten cel to około 1500 zł. Powierzchnia do koszenia to ok 600m2, lekko nie równa.

Proszę o propozycję.
Pozdrawiam.
_________________
Trawę należy kosić!
 
 
doło 

Wiek: 47
Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 1
Skąd: Wawa
Wysłany: 2 Lipiec 2008, 13:17   

Witam Cię serdecznie...
jakiś czas temu również nosiłem sie z zamiarem zakupu spalinówki...czytałem fora, opinie na temat wielu wielu kosiarek...naprawdę dużo tego było...w końcu zdecydowałem się na zakup w sieci...również była to kosiarka z polecenia...posiada akurat wszystkie funkcje jakich potrzebujesz...w kwocie 1500zł powinieneś sie również zmieścić, jeżeli nie da rady to pare złoty dołożysz, ale będziesz miał sprzęt na lata kolego...sprzęt był polecany na wielu forach, ja również dałem sie przekonać i do dziś nie żałuję...mocna 5 konna, na silniku briggs&stratton, z napędem i dodatkową funkcją mielenia trawy po założeniu wkładki odpowiedniej...no sprzęt nie do zajeżdżenia...ja kupowałem w tym sklepi ;

http://www.centrummaszyn....osz-!!-naped-!!

Z tym, że miałem troche ułatwione zadanie ze względu na to, że działkę mam w miejscowości rodzinnej pod Krakowem i nie miałem problemu z odbiorem osobistym...jeżeli chcesz podam Ci zbliżoną lokalizację...najlepiej widoczne na zumi.pl ;

http://www.zumi.pl/148959...akow,firma.html

Myślę, że gdybyś chciał zrealizować zamówienie i wysłać kurierem, nie miałbyś z tym najmniejszego problemu....

Ja osobiście polecam sprzęt jak i sprzedawcę...duża profesjonalna firma, a sprzęt jeden z lepszych na rynku w tej klasie cenowej...
Ostatnio zmieniony przez doło 2 Lipiec 2008, 13:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum