Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Jaką kosę spalinową?
Autor Wiadomość
ja12456 
JA

Imię: JA
Dołączył: 07 Lip 2016
Posty: 2
Wysłany: 7 Lipiec 2016, 14:29   Jaką kosę spalinową?

Kod:
Witam!
Czy doradziłby mi ktoś jaką kosę spalinową zakupić za 500-600zł?
z tego co ja patrzyłem:
http://euroogrod.com.pl/product-pol-4598-Faworyt-Kosa-spalinowa-RG-520.html
http://euroogrod.com.pl/product-pol-5378-Hecht-Kosa-Spalinowa-151-2-4-KM-OLEJ-GRATIS.html
Czy może coś jeszcze innego lepszego znajdę?
 
ja12456 
JA

Imię: JA
Dołączył: 07 Lip 2016
Posty: 2
Wysłany: 14 Lipiec 2016, 11:01   

Czyli rozumiem że nikt nie pomoże?
Zastanawiam się nad marką Hecht 151, Faworyt RG520 i Ewentualnie Victus ten 1,9KM ?
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 14 Lipiec 2016, 11:10   

z tych 3 brałbym victusa
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 16 Lipiec 2016, 10:48   

Zdecydowanie Faworyt, każda kosa z postu to chińczyk ale ta jest mocniejsza a moc się na pewno przyda
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
Rolnik1 
Rolnik1

Imię: Krzysztof
Wiek: 49
Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 1
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 29 Wrzesień 2016, 11:16   KosyHecht

Nigdy więcej sprzętu Hecht. Dwa razy wysyłałem na gwarancji kosę 124R do serwisu i w dalszym ciągu mam z nią problemy. Teraz muszę odpłatnie ustawić obroty pomimo tego, że jest na gwarancji. Gwarancja nie obejmuje regulacji gażnika - usłyszałem to w serwisie. W sumie używałem tej kosy może 20 minut. Na szpuli mam jeszcze orginalną żyłkę. Kiedy dzwoniłem do serwisu Hechta (druga reklamacja) kiedy mi odeślą naprawioną kosę powiedziano mi że musieli wyregulować gażnik. Skoro to zrobili to dlaczego po otrzymaniu od nich kosy nie wchodził silnik w obroty i gasł? Teraz oddałem do serwisu firmy mającej autoryzację Hechta – regulacja gaźnika 50PLN. Druga moja kosa Stiga43DS pracuje bez zarzutu. Odradzam bardzo zakupu jakiegokolwiek sprzętu Hecht.
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 29 Wrzesień 2016, 13:53   

Wiesz może się nie znam bo ten sprzęt naprawiam dopiero od 2000 roku ale jedno wiem na pewno gaźnik sam się nie rozregulowywuje więc coś jest nie tak a 50 zł za nic fajne pieniądze tylko parę razy od 2000 roku musiałem regulować gaźnik w fabrycznie nowej maszynie, i taka usługa jest bezpłatna.
 
turton 

Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 7
Wysłany: 23 Listopad 2016, 15:27   

wiem, że trochę ponad budżetem ale ze swojej strony proponowałby produkt MTD http://www.gardenflora.pl...46-p-15928.html myślę, że w porównaniu do Twoich typów tutaj jest najciekawsza propozycja. Dopłata nie duża, a jednak jakośc się liczy, gdy kupuje się produkt na lata
 
Tornwald 
Tornwald

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Paź 2016
Posty: 15
Wysłany: 26 Listopad 2016, 08:53   

turton napisał/a:
wiem, że trochę ponad budżetem ale ze swojej strony proponowałby produkt MTD http://www.gardenflora.pl...46-p-15928.html myślę, że w porównaniu do Twoich typów tutaj jest najciekawsza propozycja. Dopłata nie duża, a jednak jakośc się liczy, gdy kupuje się produkt na lata


Czy przypadkiem nie chodziło o kosę? ;-)
 
Tornwald 
Tornwald

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Paź 2016
Posty: 15
Wysłany: 26 Listopad 2016, 09:00   

jerzyk napisał/a:
Wiesz może się nie znam bo ten sprzęt naprawiam dopiero od 2000 roku ale jedno wiem na pewno gaźnik sam się nie rozregulowywuje więc coś jest nie tak a 50 zł za nic fajne pieniądze tylko parę razy od 2000 roku musiałem regulować gaźnik w fabrycznie nowej maszynie, i taka usługa jest bezpłatna.


Zgadza się . Fabrycznie nowa ma darmową pierwszą regulację, ale z tego co zrozumiałem ten sprzęt już pracował. Wszystkie firmy w swoich kartach gwarancyjnych piszą regulacja nie podlega gwarancji. Jeżeli kupiona w serwisie to takową przeprowadzić powinni bezpłatnie ( dobra wola, dbałość o klienta) jeżeli kupiona gdzieś poza to raczej zawsze płatna usługa.
P.S w Hecht dostępność części -masakra!
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 18 Grudzień 2016, 22:21   

z tych co podałeś to tak naprawdę żadnej osobiście nie kupiłbym ale jak już bardzo chcesz to najpierw zorientuj się który z w/w ma najbliżej serwis gwarancyjny
  
 
Kompot 

Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 4
Wysłany: 20 Grudzień 2016, 13:41   

Teraz jest dobry czas na kupowanie kosy :)
Są trochę tańsze niż w 'sezonie' :)
Zgadzam się, że te 3 które wypisałeś to dziadostwo. Tak jak napisał @dolek - ważna sprawa przed zakupem. Dowiedz się jak wygląda sprawa z gwarancją i naprawami. Poszukaj czegoś blisko Ciebie bo to duża wygoda. Na pewnie coś znajdziesz! :)
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum