Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Kosiarka do 1000 PLN
Autor Wiadomość
guthor 

Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 3
Wysłany: 6 Maj 2014, 09:14   Kosiarka do 1000 PLN

Witam wszystkich serdecznie.
Proszę o pomoc w zakupie nowej kosiarki.
Do koszenia teren o powierzchni około 800-900 metrów kwadratowych, gładki, w miarę równy, praktycznie bez skosów i pochyleń. Prawie brak przeszkód sztucznych i naturalnych (pomijając słup i 2 małe świerki :) ).
Trawa na większości działki młoda - zasiana w tym roku.
Kosiarka w tej cenie to raczej bez napędu.
Producent kosiarki i silnika - coś w miarę znanego, dobrej jakości i w miarę rozbudowanym serwisie - wiem że to brzmi trochę lakonicznie... :)

Za wszelką pomoc i porady będę wdzięczny.
 
irukard 
Serwisant


Imię: Krzysztof
Pomógł: 24 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 466
Skąd: Sokółka
Wysłany: 6 Maj 2014, 10:52   

Działka marzenie :)

Wszystko będzie koszone z koszem czy raczej mulczowanie/boczny wyrzut?
Czy już wiadomo co się będzie robiło ze skoszoną trawą? Bo z 10arów trochę tej trawy będzie.
_________________
krzysztof@lasdomogrod.pl | Las Dom Ogród
Autoryzowany serwis AL-KO, Dolmar, Echo, Makita, Oleo-Mac, Shindaiwa, Victus
 
guthor 

Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 3
Wysłany: 6 Maj 2014, 13:09   

W sumie to mało co o tym myślałem :)
Miałem zamiar spróbować z koszem - tylko tej trawy rzeczywiście trochę będzie - ale może dam radę :)
Co do samej trawy to nie problem - mam z nią co robić.
 
irukard 
Serwisant


Imię: Krzysztof
Pomógł: 24 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 466
Skąd: Sokółka
Wysłany: 6 Maj 2014, 15:14   

Jakie widełki cenowe mamy?

Do 1000 zł?

Z naszej oferty godne polecenia to w zasadzie:
-Oleo-Mac G48PK - 899zł - 46cm robocza
-AL-KO Silver 42 B-A - 949zł - 42cm robocza

Może konkurencja ma coś ciekawego w tej cenie.
_________________
krzysztof@lasdomogrod.pl | Las Dom Ogród
Autoryzowany serwis AL-KO, Dolmar, Echo, Makita, Oleo-Mac, Shindaiwa, Victus
Ostatnio zmieniony przez irukard 6 Maj 2014, 15:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
krysiek 

Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 5
Wysłany: 6 Maj 2014, 15:54   

Nie konkurencja ale nowy użytkownik i miłośnik ogrodnictwa może Tobie polecić kosiarkę Faworyt GYK46N139 4W1. W sumie to ma ona wszystko jeżeli nie jesteś zdecydowany, bo i boczny i tylny wyrzut, kosz 65 l i mulcher więc co tylko chcesz :) Faworyt to według mnie dobra marka dają gwarancję na swój sprzęt, a w razie co to serwis też prowadzą.
 
irukard 
Serwisant


Imię: Krzysztof
Pomógł: 24 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 466
Skąd: Sokółka
Wysłany: 6 Maj 2014, 18:04   

krysiek napisał/a:
Nie konkurencja ale nowy użytkownik i miłośnik ogrodnictwa może Tobie polecić kosiarkę Faworyt GYK46N139 4W1. W sumie to ma ona wszystko jeżeli nie jesteś zdecydowany, bo i boczny i tylny wyrzut, kosz 65 l i mulcher więc co tylko chcesz :) Faworyt to według mnie dobra marka dają gwarancję na swój sprzęt, a w razie co to serwis też prowadzą.


Super oferta... Niesamowita...

Po pierwsze... co nowy użytkownik po miesiącu użytkowania może powiedzieć o kosiarce? O jej niezawodności, o jakości serwisu? Zamieniam się w słuch.

Jakie ja mam odczucia? Kosiarka wyprodukowana w Chinach, materiały pozostawiają wiele do życzenia, silnik bliżej nie określony. Przekładnia napędu bliżej nie określona. Krysiek jara się nią jakby był jej dealerem i za wszelką cenę chciał ją sprzedać. Faworyt, Lider, Handy... co Chińczyk napisał tym się tu sygnuje. Jeszcze na stronie Krysiaka nie ma dokumentacji. Widocznie się nie psuje. No ale przynajmniej części będą.

Jak mam się nabijać dalej, to w tej cenie zapomnieli dodać elektryczny rozruch, kubek na kawę i wbudowaną ładowarkę do telefonu. No i oczywiście oświetlenie, aby można było kosić w nocy. Parasolkę od słońca, dzwonek ostrzegawczy i jakąś nalepkę "Super Tuning".

Czy ktoś z forumowiczów, mechaników, mógłby się wypowiedzieć nieco o Faworyt GYK46N139 4W1?
_________________
krzysztof@lasdomogrod.pl | Las Dom Ogród
Autoryzowany serwis AL-KO, Dolmar, Echo, Makita, Oleo-Mac, Shindaiwa, Victus
Ostatnio zmieniony przez irukard 6 Maj 2014, 18:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 6 Maj 2014, 18:20   

no mów co chcesz ale instrukcję mają

http://www.krysiak.pl/ins...HL-B%202013.pdf
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 6 Maj 2014, 18:25   

irukard napisał/a:


Czy ktoś z forumowiczów, mechaników, mógłby się wypowiedzieć nieco o Faworyt GYK46N139 4W1?


Faworyt to chinol który stylistycznie przypomina produkty Alko i z pozoru produkty Faworyta wyglądają na solidnie wykonane ale to tylko pozoru.
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 6 Maj 2014, 18:32   

Ale nic poza nią, jakość mizerna jak i wygląd, czasami to strach za rączke złapać by czegoś nie urwać.
 
guthor 

Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 3
Wysłany: 6 Maj 2014, 20:16   

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
Przyznaję że ten Oleo-Mac G48PK wygląda zachęcająca.
Z tego co widać na specyfikacji to ma on silnik EMAK K 600 OHV.
Co możecie powiedzieć o tym silniku ?
Jaką ma moc - bo w specyfikacji nie widać ?
Do którego z silników B&S można go porównać ?
Czy EMAK ma coś wspólnego z Locin ?

Przepraszam jeżeli któreś z pytań nie ma zbytniego sensu :)

PS. W niektórych sklepach w specyfikacji ta kosiarka posiada silnik Emak K500 OHV - dlaczego ?
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 6 Maj 2014, 20:37   

Silnik Loncin to Emak więc masz pewność że będzie działał.
możesz go porónać do silnika 625 z b&s a i tak będziesz mile nim zaskoczony spalaniem i kulturą pracy
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 7 Maj 2014, 13:13   

no chłopaki rybka połknęła haczyk,jak wcześniej już pisałem wszystkich sprowadzacie do tych Firm sprzętu który wam pasuje a nie klientowi,

guthor będziesz jeszcze bardziej zaskoczony jak ci sie co nie daj boziu zepsuje
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
irukard 
Serwisant


Imię: Krzysztof
Pomógł: 24 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 466
Skąd: Sokółka
Wysłany: 7 Maj 2014, 13:29   

janek38 napisał/a:
no chłopaki rybka połknęła haczyk,jak wcześniej już pisałem wszystkich sprowadzacie do tych Firm sprzętu który wam pasuje a nie klientowi,

guthor będziesz jeszcze bardziej zaskoczony jak ci sie co nie daj boziu zepsuje


Bardzo mi przykro Janku, że z oferty kosiarek które sprzedajesz nie daje się nic polecić.
_________________
krzysztof@lasdomogrod.pl | Las Dom Ogród
Autoryzowany serwis AL-KO, Dolmar, Echo, Makita, Oleo-Mac, Shindaiwa, Victus
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 7 Maj 2014, 21:11   

Nikt nie sprowadza do takich firm jakich mu pasuje ale prawda jest taka że w dzisiejszych czasach wszystko wyglada tak
cena=jakość im wyższy ten pierwszy współczynnik tym też drugi współczynnik wyższy.

Nie ma co się oszukiwać ale w dzisiejszych czasach nie kupi się zajebistej kosiarkę za 1500zł z napędem która posłuży 5 lat bezawaryjnie. Tak samo nie ma możliwości kupić kosiarki za 500zł bez napedu która będzie na lata.

Ostatnio robiłem najwyższy model kosiarki Vikinga z 2009r a dokładniej wymieniałem linkę ssania (z powodu takiego że klient sobie przyciął linke przy składaniu rączek uszkadzając ją)
Kosiarka kosi zarobkowo hektary i ma 5 lat a na kółkach zero jakiegokolwiek luzu
czy w ogóle zero innych luzów ale niestety taka kosiarka kosztuje i stąd taka jakość.
Jak się kupi niższy model Vikinga za 3000-3500zł z napędem do użytku osobistego to też będzie jakościowa.
Ostatnio zmieniony przez dolek 7 Maj 2014, 21:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 7 Maj 2014, 22:32   

to samo można powiedzieć o toro o sabo i as motor jakość kosztuje
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 8 Maj 2014, 08:11   

O Sabo czy As Motor można spokojnie tak powiedzieć ale o toro już nie koniecznie,przynajmniej ja jestem takiego zdania i nie porównywałbym tych Firm razem


Można dolek kupić taką kosiareczke która będzie działała np.5 czy 7 lat bez awaryjnie tylko odsetek sprzętu psującego się to już inna sprawa,nawet szmelc za 600zł.może tyle pochodzić ale na 100szt zepsuje się 80,a w lepszych Firmach na 100szt 80 będzie działało.
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
Ostatnio zmieniony przez janek38 8 Maj 2014, 08:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
Ama Poland 
dystrybutor Ariens

Imię: Aleksander
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 281
Skąd: Warszawa
Wysłany: 8 Maj 2014, 08:47   

Zapomnieliście wrzucić do tego kosiarki Ariens LM21S albo SW. To dopiero pracuje długie lata!
Co do Kryśka to działa na zasadzie bota - wstawia reklamę i nie uczestniczy w dyskusji bo nie ma za wiele do powiedzenia. Nie przeczę, że Faworytem można normalnie pracować - nie wiem tego. Nie lubię jednak takich reklam.
_________________
Dystrybutor Ariens, Agrinova, Trolla, Emiliana Serbatoi
 
krysiek 

Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 5
Wysłany: 20 Maj 2014, 11:52   

irukard napisał/a:
krysiek napisał/a:
Nie konkurencja ale nowy użytkownik i miłośnik ogrodnictwa może Tobie polecić kosiarkę Faworyt GYK46N139 4W1. W sumie to ma ona wszystko jeżeli nie jesteś zdecydowany, bo i boczny i tylny wyrzut, kosz 65 l i mulcher więc co tylko chcesz :) Faworyt to według mnie dobra marka dają gwarancję na swój sprzęt, a w razie co to serwis też prowadzą.


Super oferta... Niesamowita...

Po pierwsze... co nowy użytkownik po miesiącu użytkowania może powiedzieć o kosiarce? O jej niezawodności, o jakości serwisu? Zamieniam się w słuch.

Jakie ja mam odczucia? Kosiarka wyprodukowana w Chinach, materiały pozostawiają wiele do życzenia, silnik bliżej nie określony. Przekładnia napędu bliżej nie określona. Krysiek jara się nią jakby był jej dealerem i za wszelką cenę chciał ją sprzedać. Faworyt, Lider, Handy... co Chińczyk napisał tym się tu sygnuje. Jeszcze na stronie Krysiaka nie ma dokumentacji. Widocznie się nie psuje. No ale przynajmniej części będą.

Jak mam się nabijać dalej, to w tej cenie zapomnieli dodać elektryczny rozruch, kubek na kawę i wbudowaną ładowarkę do telefonu. No i oczywiście oświetlenie, aby można było kosić w nocy. Parasolkę od słońca, dzwonek ostrzegawczy i jakąś nalepkę "Super Tuning".

Czy ktoś z forumowiczów, mechaników, mógłby się wypowiedzieć nieco o Faworyt GYK46N139 4W1?


Dziękuję za miłe przywitanie... :)
Kosiarkę używam już ponad rok, piszę co sam osobiście o niej uważam i tyle.
Wiem że każdy chwali swoje, wypowiada się tu dużo firm, serwisantów itp ale ja nie piszę z zamiarem promocji sprzętu lecz piszę jako użytkownik.
Prawda, z serwisu jeszcze nie skorzystałem, bo nie miałem takiej potrzeby, ponieważ kosiarka Faworyta jak na razie mnie nie zawiodła.

Pozdrawiam!
 
Dedal 
Dadal

Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 141
Wysłany: 20 Maj 2014, 13:49   Re: Kosiarka do 1000 PLN

guthor napisał/a:
Witam wszystkich serdecznie.
Proszę o pomoc w zakupie nowej kosiarki.
Do koszenia teren o powierzchni około 800-900 metrów kwadratowych, gładki, w miarę równy, praktycznie bez skosów i pochyleń. Prawie brak przeszkód sztucznych i naturalnych (pomijając słup i 2 małe świerki :) ).
Trawa na większości działki młoda - zasiana w tym roku.
Kosiarka w tej cenie to raczej bez napędu.
Producent kosiarki i silnika - coś w miarę znanego, dobrej jakości i w miarę rozbudowanym serwisie - wiem że to brzmi trochę lakonicznie... :)

Za wszelką pomoc i porady będę wdzięczny.


A może Makita/Dolmar z B&S 625 bez napędu (masa 31kg) za 1300zł można kupić.
Ja taką PLM 4610 mam drugi sezon (trawnik 1.500m2) ... jedyna wada to cena.
  
 
irukard 
Serwisant


Imię: Krzysztof
Pomógł: 24 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 466
Skąd: Sokółka
Wysłany: 20 Maj 2014, 18:18   Re: Kosiarka do 1000 PLN

Dedal napisał/a:
A może Makita/Dolmar z B&S 625 bez napędu (masa 31kg) za 1300zł można kupić.
Ja taką PLM 4610 mam drugi sezon (trawnik 1.500m2) ... jedyna wada to cena.


Mamy na sklepie PLM4620 i szczerze? Cena zaporowa, a jakość "taka sobie". Na plus, zastosowanie krytych łożysk w kołach i ogumowanych kół. Na minus średnia jakość korpusu i wysoka cena. Makita bardzo by chciała by ich kosiarki kojarzyły się jako produkt premium. Ale jak postawisz obok Makitę i AL-KO, to widać przepaść.
_________________
krzysztof@lasdomogrod.pl | Las Dom Ogród
Autoryzowany serwis AL-KO, Dolmar, Echo, Makita, Oleo-Mac, Shindaiwa, Victus
 
rocky102 

Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 10
Wysłany: 20 Maj 2014, 19:19   

Witam.
a ja mialem wlasnie kupowac makite plm4618 (cena 1300zl) i ta wypowiedz mnie zasmucila.
bo sobie sprawdzilem i alko AL-KO Classic 4.64 SP-B Plus jest w tej samej cenie. co teraz kupic?.
a ten model alko ma silnik o pojemnosci 140 czy 158?
bo roznie pisza w ofertach.

pozdrawiam
 
conri 

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 812
Wysłany: 20 Maj 2014, 20:19   

Dobre ceny ma w tej chwili Husqvarna
Za 1200 masz solidny sprzet 53 cm z napędem koszem.Nie zapisałem modelu ale w W-wie na Krakowiaków.
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 21 Maj 2014, 08:21   

rocky102 napisał/a:
Witam.
a ja mialem wlasnie kupowac makite plm4618 (cena 1300zl) i ta wypowiedz mnie zasmucila.
bo sobie sprawdzilem i alko AL-KO Classic 4.64 SP-B Plus jest w tej samej cenie. co teraz kupic?.
a ten model alko ma silnik o pojemnosci 140 czy 158?
bo roznie pisza w ofertach.
pozdrawiam


AL-KO będzie lepszym wyborem,silnik masz górnozaworowy,pojemność 140cc ale nie patrz na to bo to się nie przekłada na stary silnik membranowy jak chcesz je oczywiście porównać
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
Dedal 
Dadal

Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 141
Wysłany: 21 Maj 2014, 08:57   

Silnik B&S 500 może być zbyt mały na trawnik około 1000m2 do kosiarki z napędem.
Ja mam silnik B&S 625 do Makity bez napędu i uważam, że mniej nie powinno być.
Chyba ze zamierzasz kosić co tydzień. Bo ja co 3 tygodnie i czasami trawa ma 20-25cm.
 
slay75 

Imię: Sylwek
Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: Lublin
Wysłany: 21 Maj 2014, 09:35   

Witam serdecznie
Mój pierwszy post na tym forum więc witam podwójnie.
Jako, że ostatnio byłem zmuszony zakupić swoją pierwszą w życiu kosiarkę, zdecydowałem się na GREEN ZONE PM 5124 SHW-B DELUXE, czyli to samo co wymieniony wcześniej AL-KO Classic 4.64 SP-B Plus.

Różnica taka, że GREEZN ZONE ma silnik B & S Seria 650 Ready Start, a AL-KO z serii 500, reszta chyba taka sama jak w AL-KO.
Gwarancje 3 lata AL-KO.


_________________
GREEN ZONE PM 5124 SHW-B DELUXE, napęd,
B & S 650 Ready Start 4W1
 
rocky102 

Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 10
Wysłany: 21 Maj 2014, 10:29   

Witam.
na cos mocniejszego mnie nie stac.moj budzet to 1300zl.ewentualnie zastanawiam sie nad victusem 53 vss z silniem emaka.on ta mam 6.5 km.miesi sie w mojej cenie.
a wracaja jeszcze do tej makity plm4618 to tam jest z tego co rozumiem stary sprawdzony i niezawodny silnik b&S ? a w AL-KO Classic 4.64 SP-B Plus jakis nowszy tak?
pozdrawiam
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 22 Maj 2014, 08:44   

Tak to jest nowy górnozaworowy B&S,zawsze jest wybór albo mocniejszy Chińczyk albo słabszy B&S w porównywalnych cenach
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
Dedal 
Dadal

Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 141
Wysłany: 22 Maj 2014, 09:33   

Za 1300 zł można kupić kilka fajnych modeli z silnikiem B&S625.
Może być Makita, Dolmar lub inne.
Jak ma być bez napędu to jak najlżejsza.
Ja jak szukałem kosiarki na 1500m2 to skończyło się na decyzji, że bez napędu, że lekka, poręczna, wyważona, manewrowna, w dobrymi kołami, z łatwą obsługą kosza.
W finale zostały Makita, Dolmar, Al-Ko, Oleo-Mac.
Ze względu na niską masę kosiarki, mocniejszy silnik 625 i najmniejsze opory toczenia wybrałem Makitę 4610 (bez napędu, masa 30kg i B&S625). Pozostałe albo miały silnik 500 albo były ciężkie lub trudne w manewrowaniu. Nie chciałem lochy ważącej 40-50kg
Nie jestem zwolennikiem zakupu w marketach lub przez internet bez "macanka".
Polecam zakupy w sklepo-serwisach, punktach z tradycjami gdzie od lat handlują wyłącznie kosiarkami, kosami, pilarkami. Ja tak z reguły kupuję. W moim mieście znam takie 2 sklepy gdzie zawsze znajdą czas dla klienta, gdzie pracują ludzie z pasją i podpowiedzą co lepiej a co gorzej ich zdaniem. Tam można "pobawić się" kosiarkami, porównać, sprawdzić czy dobrze leży w rękach, czy jest dobrze wyważona, czy nie ma luzów, jaka jakość spawów, powłoki lakierniczej, czy ma małe opory na kołach. Makita popchnięta przejechała w sklepie 5 metrów, inne sporo mniej.
Dodatkowo dostałem 100zł upustu (i cena zbliżyła się do internetowej), i przed zapłatą
zalali olej, uruchomili kosiarkę, krótkie szkolenie, miernikiem sprawdzili obroty a ja upewniłem się, że obroty nie falują (u sąsiada kosiaka ma falujące obroty silnika = wkurzające!!!). A po roku nieodpłatnie przeprowadzili tzw. "mały przegląd".

Teraz wiem, że przy moich 1500m2 silnik BS625 ma optymalną moc, ja czasami koszę co 3 tygodnie i pod drzewami trawa dorasta do 20-25cm. Słabszy silnik można szybciej zakacić. Ja prawdopodobnie tak zagrzałem w poprzedniej kosiarce silnik Tecumseha (3KM). Gorące dni (25-30stC), 6 godzin pracy z małymi przerwami i wysoka trawa + silnik mniejszej mocy = bardzo wysoka temp. silnika.
  
 
rocky102 

Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 10
Wysłany: 22 Maj 2014, 13:03   

Witam.
tylko ze ja chcialem wlasnie kosiarke z napedem,koszem i wyrzutem bocznym do 1300 zl.
i wsumie zawezilem wybor do tej makity albo al-ko i ewentualnie victus.
ogladalem te kosiarki na sklepie.wszystkie 3.(w roznych sklepach).Wkazdym sklepie sprzedawcy chwalili swoje.
Patrzac ,dotykajac nie potrafie wybrac.Dla mnie wszytkie sa ok.
Dlatego skierowalem sie z prośba o pomoc w wyborze na forum.
pozdrawiam
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 22 Maj 2014, 14:06   

Masz taką Victus VSS 53 TK Alroad
https://ekosiarka.eu/produkt-kosiarka-victus-vss-53-tk-allroad-4-1819.html?l=pl
 
rocky102 

Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 10
Wysłany: 22 Maj 2014, 14:34   

jak na victusa z silnikem b&s dobra cena. a teraz pytanie od laika czy warto doplacac do silnika B&S?

tu mam z silnikem emak za 1099zl.

http://www.agito.pl/victu...311-977617.html
 
markab.com.pl 

Imię: Marcin
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Rumia
Wysłany: 22 Maj 2014, 16:54   

A tak na marginesie, kto dostarcza do Agito kosiarki?

Kto je im serwisuje?

Troku, masz wiedzę na ten temat?
_________________
Pozdrawiam
M.
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 22 Maj 2014, 17:03   

chodzi tobie o ten sklep internetowy ?
 
irukard 
Serwisant


Imię: Krzysztof
Pomógł: 24 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 466
Skąd: Sokółka
Wysłany: 22 Maj 2014, 17:39   

markab.com.pl napisał/a:
A tak na marginesie, kto dostarcza do Agito kosiarki?

Kto je im serwisuje?

Troku, masz wiedzę na ten temat?


Dostarcza je zdecydowanie Victus-Emak. Cóż to za naiwne pytanie :P
_________________
krzysztof@lasdomogrod.pl | Las Dom Ogród
Autoryzowany serwis AL-KO, Dolmar, Echo, Makita, Oleo-Mac, Shindaiwa, Victus
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum