Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: wargo
12 Sierpień 2010, 13:51
KOSIARKA HUSAR CZY NAC???
Autor Wiadomość
eustachy 

Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 1
Wysłany: 24 Luty 2010, 22:56   KOSIARKA HUSAR CZY NAC???

Witam,


Co sądzicie o tej kosiarce HUSAR ?:
http://www.husar.net.pl/i...id=13&Itemid=21

Cena bardzo dobra, czy może mi ktoś napisać jak wygląda sprawa z jakością kosiarek tej firmy?

Oglądałem też w markecie kosiarkę firmy NAC 6,75km bez wyrzutu bocznego i węższą (51cm)

co mi doradzicie?


Pozdrawiam
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 25 Luty 2010, 09:15   

i jedna i druga Firma to ogólnie mówiąc kiepski towar,taki tani chińczyk,będziesz miał problem z serwisem i częściami o ile w ogóle będziesz je miał,osobiście odradzam
 
luke-z 
luke-z

Pomógł: 5 razy
Wiek: 43
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 236
Skąd: Podbeskidzie
Wysłany: 25 Luty 2010, 17:21   

Tacie kupiłem jakiegoś taniego NAC`a (511zł w Makro) z silnikiem B&S. Póki co kosi, nawet zgrabna i lekka, a o taką chodziło, gwarancja 2 lata. Zauważyłem, że mysz dobrała się do kabla zapłonowego, więc sprzęt ten jest napewno lubiany przez gryzonie :-D
_________________
ASFALT to rodzaj nawierzchni. W Polsce rzadko występujący i w niewielkiej ilości, głównie między dziurami w drodze.
 
Roman 

Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 4
Wysłany: 26 Luty 2010, 20:53   

Witam,


Ja używam kosiarki HUSAR i jestem bardzo zadowolony, nie ma żadnych problemów. dodam że używam jej bardzo często!
Jeśli chodzi o części zamienne to też jest do nich dostęp potrzebowałem osłonę paska napędu zadzwoniłem do serwisu i dosłali mi ja bez problemu.

Słyszałem ogólne opinie że sprzęt husar jest bardzo wytrzymały . Co do NACA nie jestem wstanie się wypowiedzieć

Pozdrawiam
 
Luminar 

Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 5
Wysłany: 12 Marzec 2010, 19:02   

Myślę,ze ceny w tym sklepie sa zbyt wygórowane i można kupic znacznie taniej. Przed zakupem koniecznie poczytaj opinie o sprzedawcy.
 
Romek 

Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 2
Wysłany: 16 Marzec 2010, 13:28   

Sprawdź choćby serwis, NAC ma go w kliku ponktach w Polsce, ja mojego husara musiałem odesłać do jednego, naprawa długo, a i tak następnym razem dałem do znajomego mechanika. Serwis to zawracanie głowy, kontakt beznadziejny...Może miałem pecha? :-(
 
ricardo 

Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 2
Wysłany: 20 Marzec 2010, 11:04   

Witam,

Ja cieszę się moją kosiarka HUSAR od 3 lat. Mam z silnikiek B&S DOV 700 płaciłem za nią około 1500zł w tym samym czasie mogłem kupić AL-KO o trochę gorszych parametrach z IDENTYCZNYM silnikiem w cenie 2400zł kosiarka ani razu nie odwiedziła serwisu, jestem z niej bardzo zadowolony napęd i wszystkie podzespoły wykonane z solidnych materiałów.

Gdybym miał teraz kupować kosiarkę też wybrał bym husara, znalazłem taką:
http://husar.net.pl/index...id=30&Itemid=38

silnik również briggs z systemem ready start w takiej cenie myslę że jest to bardzo atrakcyjna oferta.
 
mario123 

Wiek: 46
Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 1
Wysłany: 2 Czerwiec 2010, 22:07   

Witajcie!

Jestem użytkownikiem kosy husar 52cc pojemności muszę przyznać że zamiata jak szalona, nawet się nie zająknie przy bardzo gęstej trawie. Posiadam również kosiarkę husar model HR58SDH którą to użytkuje od kilku sezonów do koszenia mam 4400 m kw i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony z tego sprzętu kosiarka solidnie wykonana.

ps. ja akurat nie miałem problemów z kontaktem z serwisem, potrzebowałem nóż ponieważ mój uległ zużyciu zadzwoniłem, i dosłali w ciągu dwóch dni.

Na jesień chyba dokupię sobie piłę do drewna husar.

przesyłam linki do sprzętu którego jestem użytkownikiem :

kosiarka husar
http://www.husar.net.pl/i...id=15&Itemid=23

kosa husar
http://www.husar.net.pl/i...id=22&Itemid=11


pozdrawiam mario
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum