Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Kosiarka spalinowa B&S 6 KM .
Autor Wiadomość
MatiEvo9 

Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 2
Wysłany: 6 Maj 2011, 09:52   Kosiarka spalinowa B&S 6 KM .

Witam . Jestem nowy na forum i proszę o wyrozumiałość . Ok więc do rzeczy . Planuję zakup kosiarki spalinowej . Cena jaka mnie interesuje to 800zł/MAX. Mam upatrzoną jedną na oku :

B&S 6KM

Czy ewentualnie HONDY ?



HONDA 5,5 HP

Powierzchnia jaką dysponuję to jakieś 450m .
Kosiarka może być bez napędu najlepiej nówka .
Czy wyżej wymieniona kosiarka to posiada silnik nie robiony w chinach ?
Wózek oczywiście chiński tak ?
Jeśli chodzi o używana to jak na loterii . Bardzo was proszę o pomoc .
Ostatnio zmieniony przez MatiEvo9 6 Maj 2011, 11:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
no_nick 

Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6
Wysłany: 6 Maj 2011, 14:20   

uważaj na te chinskie kosiarki bo mogą pochodzić z nielegalnego importu. zamiast tego weź http://allegro.pl/hit-kos...1586080513.html w tym samym przedziale cenowym, co prawda silnik B&S 5KM a nie 6KM, ale i tak nie jesteś w stanie tego zajechać...
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 6 Maj 2011, 15:50   

Pierwsza ma 4Km a nie 5KM,wózek Chiński takiej sobie jakości a co do używanej to tak jak napisałeś""loteria"

http://allegro.pl/hit-kos...1586080513.html ta też ma 4KM i tez wózek Chiński
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
Ostatnio zmieniony przez janek38 6 Maj 2011, 15:53, w całości zmieniany 2 razy  
 
MatiEvo9 

Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 2
Wysłany: 6 Maj 2011, 16:49   

Aha . Dzieki za pomoc koledzy . Bardziej z tych wszystkich przemawia do mnie ta używka HONDY za 800zł . Honda bardzo dobra marka . W dodatku mam 100% pewnośći jeśli się nie myle zadna kosiarka hondy nie jest produkowana w chinach tylko japoni . I o jakaś cześć silnika napewno nie będzie problemu z dostępem . Tylko boje sie tej używanej troche . Co możecie powiedzieć o tej Hondzie ? Dokladnie o tym modelu kosiarki . Ma ona 5 km ? Bo tak jak tego B&S napisali 6km a okzauje sie że ma 4 to jest robienie ludzi w butelke . Dziękuję za pomoc .
 
conri 

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 812
Wysłany: 14 Maj 2011, 21:51   

Używana honda to też loteria.Nie wiadomo czy poprzedni właściel nie kosił po pochyłościach gruntu i nie przytarł pierścieni.Remont hondy jest b.upier...wy niż brigsa.
Kup z silnikiem Brigsa seri Quatrro. 4 KM z niewyżyłowanej jednostki.Np.Stige , lub naszą skaldankę .Na 450 Mkw nie potrzebujesz napędu. Ważny pojemny kosz aby nie latać co chwilę.
Ostatnio zmieniony przez conri 14 Maj 2011, 21:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum