Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
kosiarka Victus. brać czy nie brać??
Autor Wiadomość
komodo80 
z lekka zielony

Wiek: 44
Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: Kartuzy
Wysłany: 6 Lipiec 2010, 18:57   kosiarka Victus. brać czy nie brać??

Witam. Postanowiłem dokonać zakupu kosiarki spalinowej. Póki co posiadam kosę spalinową stihl fs200(trzeci rok) i jestem z niej bardzo zadowolony. Jednak koszenie terenu 2500m2 samą kosą jest dość męczące i czasochłonne.
Mieszkam w stosunkowo małej miejscowości a co za tym idzie wybór takiego sprzętu jest ograniczony. W największym tego typu sklepie w okolicy znalazłem oprócz chińskich produktów które odpuszczam, wyrobów droższych (viking, toro), sprzęt który wydaje się być kompromisem pomiędzy jakością a ceną. Mówię własnie o kosiarkach firmy Victus.
Model VSS50 B50 posiada:
-B&S seria 625
-szer. ostrza 51cm
-napęd
-mielenie
-kosz 60l
Moje pytanie brzmi czy warto brać kosiarkę z dobrym silnikiem na wózku tejże właśnie firmy?
Cena wynosiła by ok.1450zł. Najtaniej w internecie to 1320, ale myślę że lepiej kupic na miejscu i mieć lepszy dostęp do serwisu.
Z góry dziękuję za jakiekolwiek opinie.
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 6 Lipiec 2010, 20:40   

nie są złe dużo lepsze niż np: Nac
 
Henry58 
serwisant

Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 555
Skąd: skandynawia
Wysłany: 6 Lipiec 2010, 20:41   

Witam.Cóż, osobiście mogę śmiało polecić tę firmę. :->
_________________
Henry58
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 11 Lipiec 2010, 07:36   

Polecam ten model, jak również kosiarki toro - wyższa półka cenowa ale i jakość lepsza
 
Makita.Sklep 

Dołączyła: 09 Lip 2010
Posty: 25
Wysłany: 20 Lipiec 2010, 13:51   

Wydaje mi się,że cena jest bardzo przystępna,możesz poszukać jeszcze w internecie,z serwisem także nie ma większych problemów w przypadku zakup przez sieć. Model który podałeś ma duży kosz,posiada napęd oraz ostrza 51 cm. Powinno wystarczyć.
 
adam071082 

Dołączył: 18 Cze 2014
Posty: 2
Wysłany: 18 Czerwiec 2014, 10:14   

Od tego roku w ofercie jest nowa maszyna Victus - model VSS53 TK Allroad 4. Jak dla mnie kosiarka nie ma słabych punktów (zresztą można sobie obejrzeć prezentację video maszyny, która pozbędzie nas wszelkich obaw i wątpliwości. Osobiście nie udało mi się do tej pory znaleźć kosiarki europejskiej (włoski silnik i korpus), z 6,5-konnym silnikiem, z 4 funkcjami koszenia i napędem (przekładnia GT Transmission stosowana jest w maszynach John Deere) poniżej 1200zł. Czy kupiłbym taką maszynę do swojego ogródka? Jakby mi zagwarantowano serwis w całej polsce, 3 lata gwarancji i dostępność części zamiennych przez kolejnych kilkanaście lat (wystarczy informację zweryfikować u dowolnego dealera Victus) - to tak, kupiłbym ją.
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 18 Czerwiec 2014, 13:07   

adam071082 napisał/a:
Osobiście nie udało mi się do tej pory znaleźć kosiarki europejskiej (włoski silnik i korpus), .


Coś ci się chyba pomyliło z tym włoskim silnikiem,przecież silnik jest Chiński a czy ma tyle ile podają mocy tego nikt tak naprawdę nie wie i się nie dowie w każdym bądż razie nie jest słaby
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum