Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Oleo-mac czy Victus
Autor Wiadomość
wooytol 

Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 1
Wysłany: 13 Kwiecień 2014, 20:18   Oleo-mac czy Victus

Witam.
Chcę kupić kosiarkę więc śledzę to forum od jakiegoś czasu. Jestem już prawie zdecydowany, a waham się pomiędzy 2 kosiarkami:
1. Oleo-Mac g 48 TK
2. Victus vss 53 TK Allroad
Wyczytałem, że Oleo-Mac i Victus to prawie to samo, ale nurtuje mnie pytanie dlaczego te dwie wymienione są w takiej samej cenie? Przecież Victus ma mocniejszy silnik, więcej opcji (Boczny wyrzut, mielenie, które w sumie nie są dla mnie wymagane). Z tego co widzę to odpowiednikiem Victusa była by kosiarka Oleo G 53 TK Allroad 4 która jest o około 600zł droższa więc gdzieś muszą być różnice? Może mi ktoś podpowiedzieć jakie są różnice i którą wybrać do 6arowej działki z lekkim nachyleniem.
_________________
Pozdrawiam
Wooytol
 
kamilos 

Imię: Kamil
Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1103
Wysłany: 13 Kwiecień 2014, 22:16   

Ja na twoim miejscu bym wziął tego oleo maca co podałeś na pierwszym miejscu zgrabna kosiarka nie za duża w sam raz do takiej powierzchni ci wystarczy mniej spali od tego victusa bo ma mniejszy silnik ta victusa trochę taka krowa się wydaje ale to do ciebie wybór należy najlepiej niech troku się wypowie on nimi handluje.
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 14 Kwiecień 2014, 05:23   

Jeżeli chodzi o różnice to są niewielkie, deck prócz opcji wyrzutu bocznego jest ten sam, przekładnia jazdy też,

victus w tej serii to ta sama jakość w niższej cenie z mocniejszym silnikiem - to kwestia promocji
 
irukard 
Serwisant


Imię: Krzysztof
Pomógł: 24 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 466
Skąd: Sokółka
Wysłany: 16 Kwiecień 2014, 16:58   

Victus rzecz jasna. Bo masz lepszy zestaw w lepszej cenie z dokładnie tej samej fabryki. Chyba że pomarańczowa farba jest dla Ciebie aż tyle warta :)
_________________
krzysztof@lasdomogrod.pl | Las Dom Ogród
Autoryzowany serwis AL-KO, Dolmar, Echo, Makita, Oleo-Mac, Shindaiwa, Victus
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum