Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Opinie na temat traktorka Garden Star
Autor Wiadomość
set 

Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 2
Wysłany: 20 Luty 2014, 07:40   Opinie na temat traktorka Garden Star

Mam do kupienia kosiarkę traktorek firmy Garden Star, silnik Briggsa 15,5 Hp górnozaworowy skrzynia hydrostatyczna z koszem tylny wyrzut ładny stan.Myślę żeby sprzedać mojego Murraya trochę dołożyć i kupić Garden star ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat tego traktorka, może ktoś coś słyszał o tej firmie ?.
 
Ama Poland 
dystrybutor Ariens

Imię: Aleksander
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 281
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20 Luty 2014, 08:47   

Jeśli:
- jesteś na 100% pewny, że nie będzie problemu z ewentualnymi częściami w przyszłości (dalekiej lub nie),
- zachodzi małe prawdopodobnieństwo, że ta maszyna jest starym gratem tylko odnowionym tak, aby wyglądała,
- nie znajdziesz powodu do kupna nowej maszyny w lokalnym punkcie serwisowym
to kup ten traktorek.

Jeśli na któryś z wyżej wymienionych punktów odpowiedź brzmi "nie". To się zastanów bo można się łatwo załatwić.
_________________
Dystrybutor Ariens, Agrinova, Trolla, Emiliana Serbatoi
 
set 

Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 2
Wysłany: 21 Luty 2014, 07:26   

Traktorek ma silnik Briggsa więc tu problemu niema reszta prosta, najgorzej martwi mnie skrzynia hydrostatyczna.
Traktorek nie jest odnowiony
Na nowy mnie nie stać, wprawdzie mam Murraya robiłem w nim silnik trzeba jeszcze zamontować kosisko i kosz więc to niemało pracy ale wo porównaniu z garden star mój Murray to antyk.
Ciekaw jestem opinii na temat Garedn star może ktoś się zetknął z tą marką.
Ostatnio zmieniony przez set 21 Luty 2014, 07:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
Ama Poland 
dystrybutor Ariens

Imię: Aleksander
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 281
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21 Luty 2014, 09:29   

Ja się nie zetknąłem z marką Garden Star a w sieci wiele nie znalazłem na jej temat. Co prawda wiele nie szukałem ale popularne to obecnie nie jest. Sam z resztą pisałeś, że nie możesz w sieci nic znaleźć na ten temat.

Niech się pozostali użytkownicy forum wypowiedzą czy o tym słyszeli. Jeśli nie, to ta maszyna może być marketówką.

Poproś sprzedawcę aby Ci przesłał zdjęcie tabliczki znamionowej. Może tam być informacja o producencie.
Jak jest zerwana to w przyszłości mogą się pojawiać problemy z dobraniem części. Jest jednak szansa, że to jest jakiś popularny model traktorka z naklejkami Garden Star i w serwisie Ci go rozpoznają. Wtedy nie będziesz miał problemów.

Wybacz, że Cię straszę ale przy takich zakupach proponuję ostrożność.
_________________
Dystrybutor Ariens, Agrinova, Trolla, Emiliana Serbatoi
 
majros 

Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 1
Wysłany: 22 Czerwiec 2015, 13:02   

Cze. Posiadam traktorek GardenStar Celebration z silnikiem B&S Diamond I/C 15,5 HP. Uważam, ze posiada bardzo solidna ramę. Wahacze żeliwne odlewane, skrzynia hydrostatyczna. Kosiarka spełnia moje oczekiwania!Polecam
 
polchimet 

Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 6
Wysłany: 23 Czerwiec 2015, 13:47   

A kolego nie zastanawiałeś się nad ISEKI? Napisz do nas pomożemy coś wybrać.
www.polchimet.pl/iseki/
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum