Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Przestroga i prośba
Autor Wiadomość
Ogrodnik22 

Wiek: 44
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 28
Wysłany: 21 Czerwiec 2011, 23:35   Przestroga i prośba

Witam, jak już wcześniej pisałem zastanawiałem się nad kupnem używanej kosiarki. Wybór padł na używaną husqvarne. I w tym momencie chciał bym wszystkich przestrzec. Otóż niedługo po pierwszych koszeniach zaczynały dziać się dziwne rzeczy z kosiarką, a podobno była mało używana i nic nie mogło się w niej zepsuć, ale to jest najmniej istotne. Dodam, że była to kosiarka z USA, a ja głupi nie z dowiedziałem się jak z częściami zamiennymi do sprzętu z USA. Niestety polski serwis ich nie sprowadza. I tak oto po 1.5 miesiąca pozbyłem się tej kosiarki tracąc ponad połowę jej wartości. Oczywiście sprzedałem jako uszkodzoną.


Tutaj pojawia się moja prośba. Zdecydowałem się na kupno NOWEJ kosiarki, niestety będzie to musiała być mniej znana firma ale za to tańsza. Znalazłem fajną kosiarkę snappera http://ekosiarka.eu/produ...-2346f-542.html
tylko mam pewne obawy, że za dużo tej elektroniki. Jeśli ktoś był by wstanie potwierdzić mi, że elektronika nie padnie szybko zdecydował bym się na nią.
Pozdrawiam i przestrzegam wszystkich przed kupnem używanej kosiarki z USA.
_________________
Jedyna trawa, która może skosić ogrodnika?... Marihuana.
 
pfp76 

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 366
Skąd: Lublin
Wysłany: 22 Czerwiec 2011, 03:00   

Co konkretnie Ci sie zepsulo ?
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 22 Czerwiec 2011, 07:10   

Ten model traktora jest w Polsce od tego roku ale znając jakość Snappera raczej szybko nic ci się nie zepsuje,cena jest troche za duża bo u dealera w sklepie kupisz go za jakieś 9800-9900tyś.
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
pfp76 

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 366
Skąd: Lublin
Wysłany: 23 Czerwiec 2011, 20:09   

Chwala Bogu Snappery to produkcja polska [Fabryka Traktorow w Pcimiu } , anie USA - inaczej znowu mogly by byc klopoty!
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi - Mapa Forum