Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Trakorek - jaki wybrać?
Autor Wiadomość
kond50 

Dołączył: 08 Maj 2016
Posty: 2
Wysłany: 8 Maj 2016, 10:04   Trakorek - jaki wybrać?

Witam,

Chciałbym w najbliższym czasie kupić traktorek, mam trzy modele na oku. Bardzo proszę o Waszą opinie bo sam jestem zielony jeśli chodzi o taki sprzęt, nie za bardzo w tym wypadku zależy mi na cenie, choć chciałbym się zamknąć w 15 tys zł. Chciałbym po prostu kupić jak najlepszy sprzęt, który będzie bezawaryjnie działał przez wiele sezonów. Powierzchnia do koszenia to około 4000m. Jak myślicie, który z tych poniżej ma na to największe szanse :


1. Viking MT 5097Z

2. Snapper RPX200

3. John Deere X135R

Jeśli oczywiście macie jakieś inne propozycje, to chętnie je rozważę. Z góry dziękuje za pomoc.
 
kamilos 

Imię: Kamil
Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1103
Wysłany: 8 Maj 2016, 10:57   

Wybierz Snappera, bije na głowę pozostałe traktorki z twej listy. Jak będziesz o niego dbał to będzie ci służył latami.
 
kond50 

Dołączył: 08 Maj 2016
Posty: 2
Wysłany: 8 Maj 2016, 12:28   

Rozmawiałem właśnie na temat snappera w kilku lokalnych sklepach i odradzano mi jego zakup ze względu na to, że będę miał problem z serwisem, a poza tym sprzedawca mówił, ze składany jest w chinach i to nie to już ten sam snapper co kiedyś. Poza tym, polecał bardzo Vikinga, że to porządny niemiecki traktorek i na pewno będę zadowolony. Zdaje sobie sprawę, że pewnie najwięcej może na nim zarobić i stąd takie zdanie. Co o tym myślicie ? Czy ktoś ma może tego snappera ? Cenna jest dla mnie każda opinia.
 
kamilos 

Imię: Kamil
Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1103
Wysłany: 8 Maj 2016, 12:47   

Osobiście posiadam snappera elt 2246 z wyrzutem bocznym od 3 lat i nie dam złego słowa powiedzieć na temat snapperów. Nie słuchaj takich bredni, że w chinach robiony. Snapper to porządna amerykańska maszyna, ciężka, masywna konstrukcja, zobacz sobie na wagę 300 kilo, więc nikt nie oszczędzał na materiałach w przeciwieństwie do vikinga, który waży 70kg mniej ! To jest przepaść. Sprzedawca zawsze ci będzie wciskał swój towar i mówił, że jest najlepszy na świecie. A problemów z serwisem mień nie będziesz w przypadku snappera, ponieważ one się nie psują. W razie czego masz dystrybutora grass lub briggsa, bo snapper to marka Briggs&Stratton.
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 9 Maj 2016, 13:03   

Tej jakości i w tej cenie nic nie znajdziesz,reszta to tylko zabawki,jeszcze Simplicity ale jest droższy i troszke lepszy,takie bajki jak ci opowiadali to raczej odwróć w ich sprzęt a wtedy będzie bliżej prawdy
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
monika 

Imię: monika
Pomogła: 1 raz
Wiek: 49
Dołączyła: 05 Gru 2012
Posty: 121
Wysłany: 9 Maj 2016, 19:50   

No to fajnie chcieli cię nabić w butelkę,tak niestety jest że jak cos jest lepsze to zaczyna się z tego robić byle co,po trupach do zwycięstwa,ja jak kupowałam swojego Snappera też było różnie ale nie dałam się takim cwaniakom i tam gdzie kupiłam doradzili mi najlepiej i obiektywnie,teraz wiem że dokonałam najlepszego wyboru no może mogłam jeszcze wybrać Simplicity ale wtedy chyba ich jeszcze nie było w kraju
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum