Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Wytrzymała kosiarka do 1600 zł
Autor Wiadomość
plociarz 

Dołączył: 08 Kwi 2017
Posty: 1
Wysłany: 8 Kwiecień 2017, 22:23   Wytrzymała kosiarka do 1600 zł

Witam , zastanawiam się nad zakupem kosiarki spalinowej wybór jest duży i szczerze powiem iz potrzebowałbym porady przy zakupie.
Areał do koszenia 3000m, kosiarka z koszem i wyrzutem bocznym, silnik najlepiej minimum 6km do tej pory używałem kosiarek z silnikami B&s 4km niestety często wyginały się wały oraz był problem przy koszeniu wyższej trawy,W przeszłości posiadałem kosiarke na silniku Tecumseh i była to jak dla mnie wytrzymała jednostka dzisiaj niestety nie do dostania, najlepiej jakby kosiarka była z napędem, mocny wózek te w poprzednich kosiarkach padały po dwóch latach, zależałoby mi także na serwisie aby była mozliwośc zakupu części zamiennych. Zalezy mi także na bezawaryjności sprzętu. Trawnik mam niestety jaki mam czasem trafiają się kretowiska które rozgarniam ale niestety zdarzy sie na jakis kamień mały najechać.
Budźet max 1600 zł
  
 
almemento 

Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 10
Skąd: Rybnik
Wysłany: 8 Kwiecień 2017, 22:26   

witaj,
miałem wcześniej husqvarne lc 53e. może coś takiego Ci potrzeba?
szukaj ofert na allegro, olx. ktoś pewnie jeszcze sprzedaje.
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 9 Kwiecień 2017, 13:13   

plociarz , poczytaj tematy tutaj :
https://e-kosiarki.net/index.php
to Ci się trochę rozjaśni, może dokonasz właściwego wyboru :lol:
 
mieszko12345 

Wiek: 50
Dołączył: 10 Kwi 2017
Posty: 1
Wysłany: 10 Kwiecień 2017, 12:08   

WITAM JAKI JEST ROZMIAR PASKA DO KOSIARKI ELEKTRYCZNEJ HECHT 1843 NIE MAM STAREGO PASKA I NIE MOGĘ DOPASOWAĆ PONIEWAŻ NIKT W SERWISIE NIE ZNA NUMERU PASKA PROSZĘ O PODPOWIEDŹ.
_________________
MARIUSZ
 
Trak 

Pomógł: 23 razy
Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 105
Wysłany: 10 Kwiecień 2017, 14:12   

Kolego @mieszko12345!
1/ W instrukcji obsługi tej kosiarki nie ma mowy o pasku klinowym . Schemat też nie pokazuje żadnego paska. Sprecyzuj zatem o co chodzi.

2/Proponuję kontakt z dystrybutorem.

3/ Wyłącz CapsLocka do pisania.

4/ Temat, w którym zamieściłeś wpis, to: "Wytrzymała kosiarka do 1600 zł". Związek między tematem a postem wydaje się tylko przypadkowy.

5/ Wyznaczanie parametrów paska nie jest trudne. Zwykle wystarczy połączenie obu kół pasowych kawałkiem sznurka i odczytanie długości tegoż sznurka. Szerokości paska wyznaczamy przez pomiar szerokości rowków kół pasowych wiedząc, że średnica podziałowa jest mniej więcej na wysokości 1/3 rowka koła, ...ale Ty to wszystko pewnie wiesz, tylko zapomniałeś.
_________________
widzę Chorągwicę
  
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime - Mapa Forum